reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Konwalianko Staś czasem też tak ma i nie wiem czemu:no: Jak ma jakieś problemy z brzuszkiem to wcale nie śpi i marudzi. Po szczepionce śpi cały czas.
Madziaano ja też muszę:-D

U nas ciężki dzień. Oczywiście ja chora jestem. Katar, kaszel, fuj! Staś na razie ok, ale coś mało je, a mi biust pęka w szwach:eek:
Zawiozłam Łukaszka i małża na rozpoczęcie roku do szkoły. No i wracałam sama samochodem, lusterko do obserwacji małego z tyłu - REWELACJA! Stres był duży, ale satysfakcja też. Nie wiem, co robić - wysyłać Łukaszka jutro czy nie. Kaszle paskudnie, choć mam wrażenie, że infekcja powoli kończy się u niego. A jutro pierwszy raz pozna się dziećmi, jak pójdzie w poniedziałek to już będzie czuł się nowy i niepewnie (tak było w przedszkolu). Co robić?
Byłam wreszcie u gina - dostałam globule na zapalenie. Powiedział, że poprzednie leki, które dostałam, były na regenerację śluzówki macicy, a nie zapalenie... Niezły dziadek - gin przyjął mnie poprzednio, nie ma co.
 
witajcie mamuski i maluszki kochane

a my dzisiaj bylismy z klaudia na jakis cwiczeniach , baba jakas niepowazna była jak zaczeła mala przewracac i przekrecac , dziecko sie denerwowalo nie pozwoliła nam jej uspokoic bo małpa nam pokazywała i pokazywała , gadała i gadala a mała sie darla w niebogłosy w koncu moj nie wytrzymal wzioł mała na rece kazal mi ja ubrac i wyszlismy z tamtad , wiecej na zadne cwiczenia nie pójdziemy , mała jest po prostu na nie za mala a baba nie bedzie nas uczyc jak mamy ja smarowac oliwka i masowac , albo naciagac , nie dajac uspokoic dziecka , jak wyszlismy długo jej nie moglam uspokoic łezki jej leciały i tak ciezko wzdychala , jak ja uspokoiłam to spala pol dnia biedactwo
Anulka mam nadzieje ze synusiowi juz coraz lepiej
Maqnio jak tam Rózinka sie czuje i ty oczywiscie przeszlo ci juz to chorubsko
konwalianka njlepiej idz z małym do lekarza upewnic sie co sie dzieje
Madzia moj komp na amen sie popsul i troche uzyczam od córki laptopa zeby do was zajrzec
 
Hej dziewczyny ja zawalona goścmi:eek:Nie wiem kiedy to się skończy. :-DNiby fajnie bo nie siedze sama a z drugiej strony wieczne szykowanie. Nie mam czasu nawet na BB.
Współczuję chorującym mamom i maluszkom. U nas w porządku i odpukac oby tak zostało.
Spadam do garów:-DBuziaki
 
dobry wieczór

My prawie cały dzień spędziliśmy u dziadków. Chyba się przejeli tym, że Szymuś ostatnio nie poznał dziadka i rozpłakał się na jego widok. Przyjeżdżają częściej chociaż na chwilę się pokazać albo każą przyjeżdżać do siebie :-) a ja polatałam po sklepach w tym czasie.
I znowu miałam się wcześniej położyć ale nie ma wody i muszę czekać żeby się wykąpać heh

Lecę poczytać co tam naskrobałyście przez dzisiejszy dzień.
A admini faktycznie chyba zaspali :-D
 
Pisałam już do ANIASLU żeby nas przenieść, zwykle to pomagało, odpisywała i dziękowała za przypomnienie i nie mijały 2 dni i był porządek. Nie wiem czemu teraz tak długo to trwa....

Gdzie kupujecie Sab Simplex??? Milenkę boli brzuszek i Bobotic pomaga tylko rano
 
reklama
Do góry