reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Kochana, ja to jeszcze zamierzam prasować :-D u mnie wczesnie to tak 23:) moze uda mi sie połozyc jeszcze po odprowadzeniu Misi, na to liczę..
No w naszym przedszkolu sa dwie zmiany zerówki, od 7 do 12 i od 12 do 17.. to zalezy od przedszkola:) bo w innych u nas w miescie to tez na 8 jest, a w jednym nawet na 6.45.. no ale pani powiedziała, że tak do 7.45 spokojnie dzieci mogą sie zbierać..więc nie bedzie tak źle chyba, jutro pojdzie na czas, a potem to juz bede wstawac tak o 7:)
 
reklama
Dodi - ja dzis prałam, prasowanie będzie jutro, dziś nie ma juz szans......... :-D:-D:-D:rofl2: I na serio teraz musze już lecieć, bo rano nie wstanę.

Spokojnej nocki dziewczyny :-)
 
Cześć!

Magia to mamy synów hi hi
Psota bo ja nowa lipcóweczka – fajnie tu więc się rozgościłam
Heledorka to normalne
Dodi i kkasiulka – u mnie też koniec laby i poranne wstawanie, podwójne mamusiowanie ma swoje uroki, że tak powiem

mój synek dziś uśmiechnął się do mojej koleżanki tak słodkim uśmiechem, że poczułam ogromną zazdrość...podrywacz mały mi rośnie :-D dzień spokojny, spacer spokojny bo mało wietrzny. Teraz sobie kima w najlepsze :-)
 
no to my spakowani. My sie zmescilismy w jednej walizce a synus w dwoch.:-)
Wyjazd o 5 rano. Mam nadzieje ze Alessandro zniesie dobrze podroz no i upaly we Wloszech. Zycze zdrowka dla wszysttkich i napewno odezwiemy sie z nad morza.
spokojnej nocki
 
witajcie
my na nogach od 6.20, właściwie to znowu staramy sie usnąć, kupa zrobiona więc można kontynuować dzieło spania :)

od kilku dni kłują mnie piersi, ma tak któraś z was?
miłego dnia, udanego wypoczynku silwia
 
Witam,u nas noc srednia maly marudzil ale nie ma juz temperatury. Problem mamy z karmieniem bo nie chce ciagnac cyca, kilka razy bylam zmuszona dac mu butelke. Wyskoczyly mu jakies plamki wygladaja jak pokrzywka.Nie mam pojecia co to:-(dzis juz bylam w aptece po delicol bo bez tego ciezko.
Kowalianka ja tak mam od jakis 3 tyg
 
dziewczyny pisalyscie o antykoncepcji, ale z tego co wiem przy karmieniu piersia sa dostepne tylko jedne tabletki jednoskladnikowe badz prezerwatywy. /My nie dajemy rady z prezeskami, odbieraja nam checi do wszystkiego i psuja klimat. Jak dlugo jestem z D tak nigdy ich nie uzywalismy i teraz nie wiem co robic. Musze isc do gina niech cos przepisz.

czy ktoras z was uzywala tych tabletek dla karmiacych? czy dzialaja tak dobrze jak te zwykle? bo nie chce kolejnego dzieciaczka w przyszlym roku :-D lub czy istnieja inne metody dla karmiAacych piersia...

u nas w koncu zadzialala eupeptina na kupke, mala wczoraj co prawda nie duzo ale zrobila 2 razy w ciagu dnia. Zobaczymy jak dzisiaj bedzie, czy tez zrobi.

konwalianka mnie tez kluje w piersiach jak mam duzo mleka. w nocy mala tak malo jadla ze piersi mialam jak skaly, szczegolnie prawa bo jest wieksza i zalalo mnie mlekiem, cala koszulka po sam pepek ;/
 
Emka mi lekarz przpisal takie tabletki, jeszcze nie biore bo nie mam ochoty na przytulanie. Napisze Ci co mi powiedzial, mozna je zaczac brac kiedy sie chce, trzeba je brac o tej samej porze, nie robi sie przerw biorac je a i mozna szalec po tyg brania:tak:uprzedzil ze mozna czasami krwawic w czasie przyjmowania
 
reklama
kurcze to musze sie zapisac szybko do gina zeby mi przepisal takie pastylki bo tak jak napisalam, ze na prezeskach daleko nie pojedziemy, najwyzej po nastepnego dzidziusia ahaha
 
Do góry