reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
no i mam za swoje... wczoraj przyszła mi ochota na sorbet truskawkowy, wiec wyslalalm malzonka do sklepi po mrozone truskawki, wrzucilam je do blendera i zjadlam wszystko... bylo obłędne!!! a dzisiaj obudziłam się z okropnym bólem gardła.
:(
Co wam pomogło na gardło poza Tantum Verde i płukanek z solą i wodą utlenioną??
Pozdrowionka
 
zuzqa ja wcinałam tantum verde, ale oprócz tego przykładałam do szyi gaze nasączona amolem i zawijałam szalikiem i naprawdę czułam sie lepiej, oby pomogło i Tobie:)
 
emkamek dzieki ze napisalas o tej gripie krwi, ze z Rh- trzeba pilnowac przeciwcial, z tym ze nie wieem jak bedzie w moim przypadku skoro D tez ma Rh-. NIgdy jednak nie wiadomo.

veronique jestem z Corin, za bardzo dramatyzujesz sytuacje. Nie chce ci nawet mowic ile ja mialam zwierzat ktore nawet i weterynarza nigdy nie byly. 7 fretek, dwa burunduki, kameleona, gekona i obecna agame blotna, do tego jeszcze psa i kota z ulicy i poki nie zrobie badan i nie wyjdzie cos okropnego to nawet o tym nie mysle, bo niby po co? denerwowanie sie na zapas nie jest dobrym rozwiazaniem a tylko pogarsza sytuacje. Czasami bywa ze sami sobie wywolujemy choroby na sile i rzeczywiscie sie moze skonczyc zle. Dlatego jak to mowia : ,,spokojna twoja rozczochrana" :-D wszystko jest w naj najlepszym porzadku, tylko czekaj cierpliwie na wyniki i bez paniki.

zuzqa nie wiem czy maqnio pisze o tym samym co moja mama na mnie stosowala jak bylam mala. To sie kiedys VIK nazywalo, ale chyba mowimy o tym samymm. Taki przezroczysty krem mega rozgrzewajacy. Jest superancki i rzeczywiscie, posmarowac szyje i owinac szalem. SUper spawa
 
ja nigdy nie chcialam zeby mnie mama tym smarowala po plecach bo az parzylo i strasznie plakalam, a we wczesnym dziecinstwie meczyl mnie kaszel praktycznie non stop, to kladla mi go dopiero jak zasnelam. Niedobra bylam, zawsze stawialam na swoje. Co za uparte dziecko, jak moja kruszyna przejmie to po mamusi to wymiekne :-D
 
em_ka a co tam niech przejmie!! przynajmniej dzidziol zawsze będzie walczył o swoje, bedzie miał silny charakter, a w tych czasach to wazne, tzn. ona bedzie miała, bo pamietam ze masz mała Nicole w brzuniu. Masz silne przeczucie a niech ci sie spełni:-)
 
reklama
no i mam za swoje... wczoraj przyszła mi ochota na sorbet truskawkowy, wiec wyslalalm malzonka do sklepi po mrozone truskawki, wrzucilam je do blendera i zjadlam wszystko... bylo obłędne!!! a dzisiaj obudziłam się z okropnym bólem gardła.
:(
Co wam pomogło na gardło poza Tantum Verde i płukanek z solą i wodą utlenioną??
Pozdrowionka
Mnie homeogene 9
 
Do góry