reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam, bylismy dzis na kontroli malemu przeszlo juz teraz mam jeszcze troche dawac leki zeby jelita sie do konca oczyscily ale w koncu jest grzeczny jak na poczatku je, spi albo sie bawi klae na mate i patrzy na zabawki, w nocy tez sie wysypiam wstaje zwykle o 2 i 6, jak ja sie ciesze ze mu przeszlo kolek juz 2 dzien nie ma oby tak zostalo:-D
Sunset u nas bylo tak samo wisial na cycu bez konca ale z czasem sie unormowalo i tak jak pisza dziewczyny pomogl smoczek teraz jak juz tylko trzyma cyca podmieniam mu;-)
Maqnio,Rozyczka slicznie wygladala:-)
Wisienka ja tez uzywam roslinnego i jest dobrze, wczoraj nawet zjadlam plasterek pomidora i nic sie nie dzieje:tak:
Marzenka mnie tez boli zab zaczal w niedziele nie mialam gdzie isc wczoraj przeszlo a dzis nie mialam kiedy isc do dentysty bo z malym u lekarza bylam
 
reklama
Anulka te bóle zeba to po porodzie sa , dziciaczki zabrały wszystko co mozliwe od nas i zeby najbardziej cierpia , mi jeszcze dokucza ale juz nie to co było , a nie pójde nic z nim zrobic póki nie zejdzie ropa i opuchlizna a jeszcze mnie to trzyma , zobaczymy jak bedzie teraz po tych antybiotykach , dostałam bardzo silne ale ja nie karmie piersia tak ze spokojnie moge brac
 
Hej Bąbelki!!!

wszystkim mamuskom slicznie dziekujemy z Fruzia za miłe słówka i komplementy!!!!!

iwonus super,ze wizyta udana!!
marzenko sciskam cie mocno i oby opuchlizna zeszła i przestało bolec:*
konwalianka bidulko tule cie mocno, oby i tobie wszystkie dolegliwosci poszły w siną dal:*
magia wow Stasinek to kawał mezczyzny, super!!!

wszystkim pozostałym mamuskom, które były u lekarza z Bąbelkami gratuluje zdrowych maluszków!!!!
 
Dziewczyny chustowe, powiedzcie mi, czy jak juz sie poowijacie w te metry, jest wam cieplo bardzo? Jak sprawdza sie chusta w upaly? Ja dzis zapakowalam Ewe w nosidelko, jej bylo bardzo dobrze, ale ja sie rozplywalam z ciepla, a dzis nie bylo upalu, stad moje pytanie. Moze jednak przekonam sie do chusty, jako alternatywy na cieplejsze dni pod warunkiem, ze tak nie grzeje...
 
Ostatnia edycja:
no i jestem po wizycie i moje przeczucia mnie nie myliły.. nadal mam stan zapalny;/ no i lipa..znowu antybiotyk i inne cuda.. kiedy te cholerstwa mnie opuszczą.. mały cały dzień grzeczny, musieliśmy go do lekarza zabrać to tam Pawłowi takie zgotował oczekiwanie, ze pół Lim- u sie zbiegło do pomocy..a ja w tym czasie na fotelu lotnika.. az mi sie serce krajało.
mały bez kolek dzis za wyjątkiem dwóch bolesnych, płaczliwych kup..

corin, ja dzis zamówiłam chustę nati, powiem jaka jest.. hoppediz jest gruba, ale podobno oddycha..
 
Hej,

To już moja godzina, ledwo czytam co u Was. Jestem strasznie słaba, mam bardzo ubogą dietę - nie jem nabiału, na razie żadnych surowych owoców i warzyw. Nie jem słodyczy, a ja mam bardzo niski cukier, więc jeszcze miewam zawroty głowy, ciemno mi się robi przed oczami. A mieszkam w dużym domu i mam dużo łażenia, dużo schodów, do sklepów daleko.......aaaahhh.....OK - już nie marudzę.

Co do wczorajszego płaczu Milenki - myslę, że zaszkodziła jej kiełbasa z grila, a zjadłam tylko 2 plasterki i choć wydaje mi się to dziwne, to tylko mogło zaszkodzić. Bo zjadłam 2 plasterki w niedzielę wieczorem i 2 w poniedziałek rano, a mała wyła w poniedziałek po południu. A czytałam "MADRY" artykuł połoznej, specjalistki od laktacji, że dziecku to wszystko jedno czy żarcie jest smażone czy gotowane, to w pokarmie jest już przetworzone. To i bądź tu mądry.

Czeka na mnie prasowanie - nie mam do tego siły............

konwalijka - stan zapalny?? Kurcze, to niedobrze.....A próbowałaś Tantum Rosa? Mnie po pierwszym porodzie strasznie szybko wrosły szwy, nie rozpuściły się, tylko zaczęły wrastać. Okropny ból...Lekarz musiał je usuwać.

Corin - ja też się bardzo zastanawiam nad chustą, ale boję się właśnie tego, że będzie nam za gorąco......

Jak wypróbujecie chusty dajcie znać
 
Konwalianko ale Cie te zapalenia mecza! Niech juz pojda precz!

Ja dzis po kontroli u gin i ciezko powiedziec o co kaman. Wszystko mam ladnie zagojone, nie ma sladow zapalenia a nadal krwawie. I lekarz nie bardzo wie od czego, to nie miesiaczka bo jakladnie powiedzial jajniki jeszcze sobie spia. Jak nie przestane krwawic to za tydzien antybiotyk. I nie wiem co z karmieniem wtedy bo ja mala tylko piersia karmie a antybiotyk przeciez do mleka przenika.
 
hej babeczki,

Kasiulka, ja jem kielbasę z griila i nawet karkowke i mała nie narzekała heh, w sumie to jem wszystko, pomidory, a dzis spróbowałam nawet brzoskwinię..kupki malutka robi z łatwoscia i często heh, bączki tez niczego sobie ida:)

konwalianka, oj wspolczuje, mnie po pierwszej ciązy tez dlugo sie goiło, a teraz to po kilku dniach nawet nie odczuwałam że urodziłam dziecko (i to w dodatku spore dziecko heh) bedzie ok, antybiotyk na pewno zalatwi sprawe, a męzulek poczeka... ja też czekam bo mojego nie ma :-D

Zamówiłam w koncu lezaczek, jutro będzie:):) oo taki
FISHER PRICE LEZACZEK FOTELIK BUJACZEK T2518+Kubus (1754696693) - Aukcje internetowe Allegro
ma któraą taki sam? jak się sprawdza?
 
dodi - nawet nie wiesz jaką jesteś szczęściarą............Alergia u dziecka to koszmar. Teraz, bo muszę pilnować co jem. Potem, bo mleko dla alergików kupisz tylko w aptece, niektóre bez recepty nie sprzedają. No i jest bardzo drogie. A tak jak moja Maja - to katorga dla mnie i dla dziecka nie móc dać jej do jedzenia czekoladki, choć inne dzieci mają, serka, jogurtu. Ona wchodzi do sklepu i mówi mi: "Mamo, jak juz będę zdrowa to kupisz i serek Danio i Fantazję??" Jest bardzo dzielna, ale czasem zje jakiś zakazany produkt.

Fajny leżaczek :-)
 
reklama
Kasiulka, no ja cieszę sie bardzo, michasia tez jadła wszystko.. wyobrazam sobie jak Majusia musi miec silna wole (ja takiej nie mam) serce by mi sie krajało jakbym słyszała w sklepie takie slowa od dzieciaczka... dzielna dziewczynka
 
Do góry