reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

witam mój bunio zasnął więc mam chwilę
gocha ;-)witaj na rannej zmianie ... dobrze że wypróbowałaś i widać efekty
corin jak minęła wam nocka
marzenka jak ząb? ja też wczoraj wylądowałam u dentysty mam zapalenie dziąseł .. boli bardzo:wściekła/y:od wczoraj płukam jakim specyfikiem z antybiotykiem i jest trochę lepiej .
dodi jak sobie radzisz sama?
maqnio z dwojga złego dobrze ze w dzień lepiej ale co z tą nocą ? może jej za ciepło, za zimno?a może chce do łóżeczka mamy i taty :-D
alex oby minęło a może porostu babcia mu nie pasi...;-)

edita
basieniak witaj - plany słuszne .... mąż zabiera na cały dzień starszą córcię na wieś a ja z buniem cyba też ruszę w miasto :-Dwczoraj poszłam po drobne zakupy i wróciłam z butami
 
Ostatnia edycja:
reklama
Matko, ale noc koszmarna. Oczy mam na zapalkach. Mloda jak sie obudzila o 12.30 tonzasnela dopiero kolo 3.30. Ewidentnie bolal ja brzuszek i teraz zachodze w glowe po czym. I mam jednego podejrzanego. Powiedzcie mi, czy mak moze powodowac bole brzuszka? Nie najadlam sie go w jakis strasznych ilosciach, ale kupilismy wczoraj chleb posypany z wierzchu makiem. Czy to moglo wystarczyc? Oprocz tego jadlam tylko chuda drobiowa wedline, ziemniaki i piers z kurczaka, i loda smietankowego (ale lody jadlam juz wczesniej - takie same i nic malej nie było)
 
Witam,
U nas z dnia na dzien gorzej maly wczoraj w dzien spal tylko raz 2 godz, noc fatalna wstawal czesto a od 4 nie ma spania. Teraz spi ale na poduszce oczywiscie na kolanach. Po lekach lepiej nie jest placze tak jak wczesniej cale dnie, we wt mamy kontrol ale mam w nosie lekarzy na ubezpieczenie pojde na ubezpieczenie o innego miasta bo juz nie daje rady, gotuje i sparzatam w nocy bo w dzien nie mam czasu, do tego juz 2 dzien glowa mnie boli ledwo zyje...
 
Witajcie mamuski i szkarbki kochane

byłam na pogotowiu bo w nocu spac nie szło masakra jakas zmienili antybiotyk zobaczymy czy poskutkuje na razie nic nie mozna zrobic z tym zebem póki nie zejdzie stan zapalny , a ja wysiadam nawet nie gadam z nikim bo geba boli

Aleksandra ja tam w zabobony tez nie wierze ale mam na to sposób poliz oczy małego i splun na boki ponoc to działa i odgon wstreciuchów , widziałam jak tak robiła siostra mojego Miska , nie wiem czy cos w tym jest ale co szkodzi spróbowac , człowiek w takich chwilach wszystkiego sie chyta zeby pomóc

Anulko bidulko tobie to bardzo współczuje ale jak ci twój pan nie pomoze to ty długo nie pociagniesz tak , musisz wypoczac bo w koncu na pysk padniesz , pomysl cos o tym dla dobra twojego i maluszka

Madzia dentysta powiedział mi ze kobietom po porodzie czesto sie takie rzeczy dzieja , maja osłabiony organizm po ciazy i porodzie i łapia kazda bakterie , bo stan zapalny to jakas bakteria , mi to jeszcze zoładek wysiadzie od tych tabletek juz mi jest niedobrze muli mnie ale nie moge nic jesc bo nawet geby nie idzie otworzyc ,
 
Ostatnia edycja:
Marzenka to sie nameczysz alby szybko mnielo...
We wtorek i piatek mam do lekarza wiec musze tu siedziec ale za tydz wybiore sie do mamy troche mi pomoze,no i ojciec ma nas zawiesc o innego lekarza bo maly sie meczy a ja z nim...
 
Anulko aby malutki sie uspokoił tak ci tego zycze bardzo zeby był tak grzeczniutki jak moja córeczka , wstała o 8 poczuwała troszke i o 10 zas usneła co w nocy spała od kapania o 19 do 4 rano wtedy bys odetchła cała piersia a tak to meczysz sie bardzo

Mama troche pomoze to odpoczniesz musisz bo całkiem osłabniesz i nabawisz sie jakiegos chorubska
 
Marzenka on przez cala dobe spal moze 7 godz, wczoraj w dzien 2, i w nocy nie wiecej niz 5 a nawet pewnie mniej bo od 4 placz byl, ddopiero teraz udalo mi sie go uspic ale gdybym go dlozyla wstalby a czeka mnie pranie i sparzatnie nie mowie o stercie prasowania lezy juz kilka dni. Jutro bedzie tesciowa to sie nim zajmie
 
witajcie kochane mamusie i szkrabki

U nas noc spokojna, ranek trochę mniej ale i tak się wyspałam. Uwielbiam weekendy i te nasze poranki w trójeczkę :-) mały rano pobuszował a teraz od godziny śpi u taty na brzuszku :-) słodki to widok, mogłabym siedzieć tak koło nich i patrzeć. A mężasty bidulek nawet się nie poruszy żeby małego nie obudzić hehe moje szkraby

Marzenka oby ten nowy antybiotyk podziałał bo się namęczysz bidulo.

Anulka jedź do mamy, musisz trochę odsapnąć bo się wykończysz. Mama wykończona to i dzieciątko niespokojne.
 
reklama
Witam mamusie i dzieciaczki.

U nas noc spokojna a poranek już mniej. Zupełnie jak u Miczki :-)
Teraz już mój mały smród sobie śpi, a ja spokojnie mogę posiedzieć, odpocząć, zrobić obiad, itp. I w końcu zawiesiłam mu nad łóżeczkiem karuzelkę :-)
Muszę poszukać zabawek do maty to może nie będzie tak marudzić i zajmie się oglądaniem czegoś innego, aniżeli tylko mamy.
No i miesiąc już minął odkąd go mam. Szybko minęło.

Anulka, ja Ci życzę z całego serca przespanej nocy. Naprawdę tego Ci potrzeba. Będziesz inna i dziecko będzie spokojniejsze. Biedaczko, trzymam kciuki za Ciebie i Fabianka, a i za Twojego faceta żeby się opamiętał w końcu i zaczął Ci pomagać.
 
Do góry