reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej Mamuski!!1

Z góry przepraszam, ze tylko tak wpadam i wypadam i ze nie odnosze sie do postów. Mam nadzieje, że niebawem Rózinka sie "wyreguluje i choć połowicznie wróce do przyjemnych i moich zajec, m.in. do babyboom - of course. Poki co walczymy z zaparciami, wzdęciami i plesniawkami. Lekarz zmienił nam mleko, jedziemy na sab simplexie, czopkach itp. i walczymy.Dzis bylysmy u lekarza, mała wazy 5060 g:) Jestem dobrej mysli. Sciskam Was wszystkie bardzo mocno i tesknie....
poki co malenka juz mniej terroryzuje, teraz bardziej bawi sie w dyktatora i latam przy niej jak kot z pecherzem, choc czasem sie nie daje i stawiam na swoim - przez co jestem juz 2 kg mnie niz przed zajsciem w ciaze - choc jeden plus tego biegania:):)

Mamuski kochane mam nadzieje ze juz niebawem bede z powrotem Was czytac bez pospiechu, na spokojnie, ale poki co Dyktator woła. Sciskam Was raz jeszcze i ucałowania dla Skarbeńków!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
My tez po usg bioderek jestesmy. Wszystko ok, chociaz malej nic a nic sie to badanienie podobalo. Jeszcze nie slyszalam zeby tak plakala :-(
Ja zrzucilam w sumie 13 kilo acto znaczy ze do wagi sprzed ciazy zostalo mi 7 kilo :-)
Za slodycze dalabym sie pokroic.
Dzis kupilam paczke ciastek maslanych bez cukru, jesuuuu jakie dobre ;-)

Edit rano:

Mloda odreagowala chyba w nocy, wieczorny stres zw z badaniem bioderek. Obudzila sie tylko o 2.30 na karmienie, nawet nie zdarzylam jej przewinac i spala do 5.30 :-) potem 40 min czuwania i znow spi :-) a tak sie balam nocki...
 
Ostatnia edycja:
aaalexaaandraaa ja też mam ostatnio wilczy apetyt, ciągle coś jem a moja skóra na brzuchu woła o pomstę do nieba. A zabić bym się dała za ciasteczka zbożowe Krakuski :zawstydzona/y: a do wagi wyjściowej mam jeszcze 6 kilo!

Mqnio powodzenia w walce z totalitaryzmem i czekamy na Ciebie ;-)

Corin to i Ty trochę dychnęłaś ;-)

u nas nocka nie obyła się bez półtoragodzinnego usypiania o 2... ale nie było najgorzej
a teraz mój Szymek jest w trybie czuwania i właśnie mnie wzywa więc lecę... :-)

Mam do Was pytanie: czy Waszym maluchom zdarzają się takie przerwy między karmieniami, że w ogóle nie śpią? Czy śpią po każdym karmieniu?
 
Ostatnia edycja:
Ewie czasem sie zdarza nie spac miedzy karmieniami, ale nie sa to jakies regularne przerwy. Jednego dnia zrobi sobie dwie przerwy po pol godziny a nastepny dzien przesypia w calosci.

Wlasnie wrocilysmy z poltoragodzinnego spaceru polaczonego z zakupami :-) mloda oczywiscie jeszcze spi w wozku, wiec czekam az wstanie. A za chwile ma przyjsc połozna.

Wlasnie przeczytalam sms od malej monis... Biedna sie wycierpi. Wiadomo co tam u niej teraz?
Mysle sobie ze nie pozwalaja jej pic bo biora pod uwage ciecie, skoro nie ma postepu...

Veronique, Waldus jest swietny :-) naprawde widac ze to maly urwisek :-D

Miczka, oj tak.... Odpoczelam dzis w nocy :-)
 
Ostatnia edycja:
witam
mala monis kciuki trzymamy o szybkie rozwiazanie
corin jak u was szybko badanie bioder u nas miedzy 6 a 8 tyg.
my po wizycie mały znów marnie przybrał i musimy wprowadzić 3 x dziennie mm:wściekła/y::-:)-(waga 3640
miczka u nas sa przerwy godzinne lub krótsze jest ich coraz więcej w ciągu dnia
alex u mnie z brzuchem to samo
basieniek super ze badanie ok.
maqnio witaj;-)
 
Cześć dziewuszki,
u nas nocka przespana, po dwóch poprzednich kompletnie nie. Wizyta u pediatry a propos opanowania czerwonej pupy najzwyczajniej pomogła. Ta nadzerka w pupci jest od tych mokrych bąków, a mokre bąki przez to co mała pije w mleku. Mam zaostrzyc dietę, zwłaszcza nabiał, i wszysko b. delikatne. ( tak tez starałam sie jesc). Dostała delicol na poprawę trawienia laktozy i Lacidofil. A dupciowe ranki smarujemy gencjana, jak zaschnie( co cudem jezt bo zaraz jakis bąk mokry nas zalewa) to wowczas na to tormentiol. I leżakujemy na golaska. Dzięki tym zabiegom spała od 23 do 5.30 z 15 min przerwa na posmarowanie pupy i pomymlanie cyca;) Teraz spi tez baaardzo spokojnie.
No i zaczełyśmy 5 tydzien;)
Buziaki dla Was
 
Hej ... Kochane pomozcie mi w kestii kapieli :( Waldek nienawidzi sie kapac... wczoraj tak zaczal plakac ze az sie zanosi ... :(... juz probowalam wszystkiego nawet wkladalam go w pieluszce zeby nie bylo od razu takiego szoku w kwestii wlozenia od razu do wody... nic nie pomaga tak sie wyrywa ze kapiel trwa kilka nascie sekund i trzeba szybko konczyc bo... maly jak pisalam sie zanosi :( wody nie wlewam za duzo z tego wzgledu ze... malemu jeszcze nie odpadla reszta pepowinki ... :(Znacie jakies sposoby ? No jak jest 19 to tak sie BOJE ze szok wczoraj az sie caly siny zrobil z tego placzu :(
Alexandra moj dal wczoraj jazzu ood 19 do 23 :| SZOK ma takie swoje jakies godzinki marudzenia i krzyku :/ jeszcze czasami nie wiem czy cos mu nie jest ... nie umiem tego rozpoznawac :(
 
Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę takich nocy. Mi przez 6 tyg nie zdarzyła się ani jedna dobra. Dzisiejszej nocy spała od 20:30 do 0:40. Jak wstałam to nie mogłam uwierzyć że tak długo malutka spała. Już myslałam że to jakaś poprawa. A tu następne pobudki co godzinę i tak do rana. A teraz od 8 nie może zasnąć. Właśnie zbudziła się z 10-min drzemi i wzywa. Wczoraj to samo przez cały dzień spała 2 razy po godzinie.
Lecę bo wzywa.
 
reklama
alex , elżbieta :-(
vero a może woda jest za ciepła albo za zimna
a może pora kąpania kiepska.musicie popróbować trochę wariantów
sestina super że ,,zabiegi" pomagają

ciekawe co u mailuj i krzysia nie odzywają się ... hop hop chociaż parę zdań z przyzwoitości :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry