reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

wisienko super że jednak się zdecydowaliście ... ja też chyba namówię męża na jakiś wypad?.nigdzie nie byliśmy w te wakacje :-(a córcia by miła radochę a małemu obojętnie aby cycuś był

miczka nie ma czasu na jedzenie jak spanie to spanie .... porządek musi byc :-D

a ja mam dziś mega labę mały spi od 8:30 :tak:
 
reklama
miczka, madzia nam się nie udało juz od 3 lat nigdzie pojechac bo najpierw była zmiana pracy, potem stracilismy maleństwo a teraz znów tez nie ma jak więc chociaz 3 dni urwiemy:-D
Madzia Emilka tez spi już nadprogramowo:-)
 
chyba te nasze dzieci to mali meteopaci (chyba tak sie pisze :) Mateusz też dziś pięknie przespał noc dopóki tata go nie obudził... :) potem przy zmianie pieluchy była taka kupa, że część wylądowała na ścianie :)

a teraz.... spi! obudzi się na chwilkę possa cyca i to nawet nie 5 min i zasypia.... czekam aż się obudzi, bo się wypogodziło i chciałam go na spacer zabrać....

Wisienka, super pomysł z tym wyjazdem - szkoda tylko, że tak krótko.... ja chyba namówię męża na jakiś wyjazd pod koniec sierpnia lub na początku września.... my też nie byliśmy na wakacjach ze 3 lata.....
 
hej Mamuski!!

u nas dzis masakra, wczoraj niunia spała cały dzionek jak Aniołek, budziła sie tylko na mleczko, nocka tez niezła, a dzis od rana masakra. biedna nie moze zrobic kupki, próbuje wszystkiego a niunia i tak sie meczy. Robi 1 kupke na dobe a to zdecydoawnie za mało, dzis przychodzi polozna moze cos zaradzi, bo ja juz próbowalam chyba wszystkiego..

konwalianko, Tymcio - szybciutko do nas wracajcie!!!duzo zdrówka!!!!!

mamuski - miłęgo popołudnia!!!
 
Maqnio mój Szymek robi kupki średnio co dwa dni więc ilością bym się nie przejmowała. Lekarz mówił, że tak może być. Tylko że mój Mały nie ma problemów przy robieniu - nie sprawia mu to bólu. Jeśli Rózinka się przy tym męczy to faktycznie zapytajcie położnej jak można jej ulżyć.

Mam pytanie z innej beczki - ustalałyście już daty imienin swoich Szkrabów? Przyjmujecie zgodnie z tradycją pierwsze imieniny po porodzie czy kierujecie się innymi rzeczami?
 
miczka własnie ze przy robieniu jej nie boli bo nie płącze, tylko mecza bidulke zaparcia, strasznie sie nadyma i nie moze zrobic, oby polozna cos poradziła. Co do imienin to u nas nie ma problemu, bo Róży jest tylko raz w roku 6 marca, buźka!!
 
konwalinako trzymam kciuki obyście szybko wrócili do zdrowia

maqnio
po zmianie mleka tak może byc, żołądek musi się przyzwyczaić.
ale po opisie wczorajszego dnia widac że jest poprawa ;-)
mały znów uderzył w komara ;-)....to mi się podoba
balkan a u nas dziś nie pada a ja nie wyszłam na spacer..:( przespał w domu czas na pierwszy i na drugi...

ps. w sobotę mam kosmetyczkę .... wszytsko robie na raty.
w poprzedni weekend robiłam dłonie teraz kolej na stopy a mąż dzielnie spacerował w deszcz oby teraz pogoda dopisała bo mnie zabije
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry