reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziewczyny, mam pytanie, czy Wasze dzieciątka też się "łuszczą" na buzi? Matiemu schodzi skórka na stópkach, rączkach, ale najmocniej na nosku, czole i powiekach. Nie wiem, czy to naturalne, czy może oznaczać, że coś się dzieje... Smuruję kremem intensywnie nawilżajacym Nivea, ale unikam okolic oczek.

Poza tym wczoraj minął prawidłowy termin porodu i faktycznie - zgodnie z tym co mówiły położne - Młody wyraźnie się ożywił. Dzisiaj w nocy naprzemiennie na prawym i lewym cycu non stop, oczy szeroko otwarte i każda próba odłożenia go do łóżka kończyła się płaczem. W sumie przespał 2 godziny... I ja też tylko tyle. Mam nadzieję, że to tylko wyjątkowo tak i dzisiaj już ładnie pośpimy :).

Miłego wieczoru i przespanej nocy :-)!
 
reklama
Mondy Stasiowi tak schodziła skóra - trochę z nóżek i łapek, a potem z buziaka. Położna powiedziała, że to normalne. Teraz już nie schodzi.
maqnio mój królewicz też ostatnio mnie terroryzuje - wciąż na rączkach, jedynie wczoraj wyjątkowo - cały dzień spał:-)

Konwalianko, trzymam kciuki, żeby Tymusiowi szybko przeszło. Biedulek, jak to boli takie zapalenie ucha:-(

Od tego noszenia Stasia omdlewają mi ręce. Dziś się przestraszyłam, bo nagle jedna ręka sama puściła malucha, na szczęście trzymałam go drugą. Zamówiłam już chustę, bo nie daję rady.
 
Mondy u mojej malej tez sie luszczy skorka i mysle jak temu zradzic tez sprobuje chyba tego kremu ...a teraz z innej beczki bylam dzis u lekarza z mala ,przy wyjsciu ze szpitala wazyla 3050 a teraz po dwoch tygodniach tylko 3170 wydaje mi sie ze to malutko bardzo pani doktor nic niemowila ze to zle kurcze zaczynac schizowac
 
to sie biedna ma.. jak nie kolka to teraz to... trzymam kciukasy za szybka poprawe.
my sie od wczoraj zmagamy z kolka chyba... mały po 17 robi sie nie znosny. chce cyca jak go przystawiam to sie prezy odpycha , jak złapie juz to pociagnie 2 razy i puszcza i od nowa i sie wscieka a ja razem z nim. oby to szybko przeszło bo wykończe sie psychicznie. nie jestem zbyt cierpliwa do powtarzajacych sie czynnosci.
W dodatku kolejny dzien w domu sama. Zab miał wziasc sobie wolne na czas jak mały sie urodzi a jedynie wolny miał pon i wt po narodzinach i ostatnia sobote. a teraz w dodatku 3 wieczór siedze sama w domu. tylko czekac nazałamanie:-(
 
konwalianko &&&&&&&&&&&&&&&&& za Tymusia
Iwonuś zrób sama krochmal , taki leciutki z maki ziemniaczanej:tak:
maqnio może faktycznie zmiana mleka
A u nas wieczorem był kłopot z zasypianiem, mała budzi się co chwilkę. A i ściągnełam mleko żeby zobaczyc ile zjada bo je dośc często i zjadła 100z butli i cyca. No i je z butelki tommee
Miłej nocki
 
Dziewczyny, mam pytanie, czy Wasze dzieciątka też się "łuszczą" na buzi? Matiemu schodzi skórka na stópkach, rączkach, ale najmocniej na nosku, czole i powiekach. Nie wiem, czy to naturalne, czy może oznaczać, że coś się dzieje... Smuruję kremem intensywnie nawilżajacym Nivea, ale unikam okolic oczek.


Miłego wieczoru i przespanej nocy :-)!

mojemu malemu na stupkach sie luszczyla pomogla zwykla oliwka bambino dwa wieczory oliwkowania cialka i zniknelo:) do tej pory go oliwkuje a nie uzywam balsamu bo on nie poradzil sobie...
 
reklama
Iwonka krochmal zrób sama z mąki ziemniaczanej, tak jak kisiel. Makę zmieszaj z wodą zimną i wlej do gotującej sie wody lub zalej gorącą wodą. Ja przecierałam buzię Majeczki kilka razy dziennie.
Dużo zdróweczka dla Tymusia.
 
Do góry