reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Aneta zgadzam sie z toba. Ja tez nigdy nie kapie malej po karmieniu, taka stara szkola i sie tego trzymam.

Alex jak mala spi to czekam az sie wybudzi na jedzenie i wtedy ja kapie i zarzucam cyca

my nie mamy stalej pory kapieli bo jest to uzaleznione od tego, kiedy sie wybudzi albo od tego co ile mi wola jesc, bo jak zawola o 18 to czekam do nastepnej pobudki bo przed 18 jej nie kapie i staram sie jeszcze przed kapiela i jedzeniem zaliczyc spacer zeby byla bardziej wyciszona i dotleniona. Czasami trudno to polapac :-D

aa i chcialam powiedziec ze mi zapalenie w piersi przeszlo, ale zostalo mi i jeszcze 6 dni przyjmowania antybiotyku. W piatek zapytam lekarza czy moge przerwac branie bo 10 dni wydaje mi sie za dlugo, jak a rane po cc przyjmowalam tylko 5 dni antybiotyk :/

a teraz wybaczcie, ide sie polozyc bo zmeczona juz jestem , buziam was :*
 
reklama
Witajcie :-) rozplywam sie nad ta moja krolewna... :-D rozbraja mnie swoim zachowaniem. Zawsze kiedy sie naje, klade ja sobie na piersi w pozycji pionowej, a sama siedze i czekam az sobie odbije. Jak jest spiaca to oczywiscie od razu odplywa i odbija na spaniu ;-) ale jak jest wyspana to wtula sie we mnie jak tylko moze i zaczyna mruczec :-D ja ja glaszcze po czuprynce a ona mruczy jak kociak i co chwile sie usmiecha :-) moglabym z nia tak siedziec godzinami :-D
 
dzień dobry mamuśki

Madzia życzymy kolejnych miesięcy szczęścia i całujemy miesięczniaka :-) my jutro będziemy kończyć... boże jak to zleciało :szok:

U nas nocka spokojna, wczoraj po 21 już byłam w wyrku tak padłam. I moje kochanie dało mi pospać. Muszę go jednak w dzień bardziej wymęczyć żeby potem w nocy pospać.

Corin ja mojego też tak noszę i rozpływam się jak się tak wtula w klatkę piersiową. Uczucie nie do opisania :tak:

miłego i spokojnego dnia mamusiom i maluszkom
 
Hej kochane. U nas noc w miarę spokojna. Przerwa na "zabawę" już tylko 1,5 godziny ciągłego "śpiewu":-DTeraz mała śpi a ja ide się szykowac bo jedziemy na 3 dni nad jezioro do takiego rodzinnego domu weekendowego. Warunki prawdziwie domowe nie jakiś kemping więc zdecydwoalismy się odpocząc od codzienności i powdychac las chociaz 3 dni bo P nie ma urlopu teraz a w sierpniu ma na urlopie praktykę.:-)
konwalianka moja Emisia tez je co 2 czasem co 3 godziny i ja te co 2 jej nie wydłużam, gorzej jak jadła co pół:-D
balkan moja tez zasypia po 10 minutach albo po prostu puszcza i tez staram się jej to wydłuzyć co z rzadka mi się udaje
Madzia to musisz miesięczny tort upiec:-)
Corin mam to samao...rozkosz
lece sie pakowac póki księzniczka spi
 
reklama
Margerita Twojemu miesięczniakowi też wszystkiego najlepszego :-)

Wisienko miłego wypoczynku! zazdraszczam, też bym się oderwała od codzienności.

Szymek czuwał cały czas od ostatniego karmienia o 8, a teraz jak przyszła pora kolejnego to on zasnął :cool2: zrozum tu takiego... on je mniej więcej co 3 godziny, raczej rzadko częściej, a ostatnio zdarzają mu się nawet dłuższe przerwy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry