reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

to jest elmo i żaba kermit :-D
 

Załączniki

  • ulica-sezamkowa-elmo-tn.jpg
    ulica-sezamkowa-elmo-tn.jpg
    5 KB · Wyświetleń: 44
  • ulica-sezamkowa-kermit-tn.jpg
    ulica-sezamkowa-kermit-tn.jpg
    4,6 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
reklama
em_ka kurcze faktycznie kermit jest czerwony a elmo zielony. ja zawsze myslałam, ze kermit zaba to ten zielony:)no i cierpliwosci, za chwilke wszystkie bedziemy buszowac po sklepach:)
veronique dzieki, tylko em_ka mnie poprawiła ze to nie kermit, tylko elmo:)
 
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki: wiecie może czy w ciązy można stosować kremy do depilacji? na opakowaniu nic o tym nie piszą i sama nie wiem czy nie są szkodliwe?
 
hahah ja tak sie zaczelam smiac z tego naszego nieporozumienia ze az moj D sie na mnie popatrzyl :-D
ja jednak mysle ze na ubranku jest Elmo tylko ze mu kolr zmienili na zielony. Kermit nie ma takiego nosa jak ten na spioszkach. a z reszta, wszystko jedna, napisalam jedynie co mi sie wydaje :-D ja to upierdliwa jestem hahahah
 
Co by nie było na tych śpiochach to śpiochy i tak wymiatają - sa boskie :-D

em_ka ja mojemu tlumaczyłam, jak krowie na rowie, ale to jest typ "wszystko wiem, a reszta sie myli", więc twierdzi że wmawiam sobie i to nie możliwe żeby mnie tak mdliło cąły czas, a poza tym jeszcze mniej możliwy jest fakt żeby mi przeszlo jak zjem cokolwiek. I nie dociera że jak schrupię marchewę to mam 30 min spokoju. A największy argument za tym, że on ma rację? "Przecież bylaś już w dwóch ciążach i nie mialaś takich jazd" :-D Specjalista i znawca ;)

Wiecie jestem z nim już 15 lat i do wielu rzeczy się przyzwyczaiłam i nauczyłam się z nim zyć. Generalnie puszczam jego gadki mimo uszu, ale jak przegnie (tak jak wczoraj) to wymiękam i cos peka we mnie. Ale koniec uzalania się. Przetrwam i to ;)
 
reklama
Corin eee lekarze z nich co nie miara :-D no jakos trzeba przetrwac. Upierdliwi sa, ale swiat bez nich tez bylby nieciekawy. To tak samo jak oni mysla o kobietach hahah :-D

maqnio znalazlam to, ale nie wiem czy jest prawda czy nie.
Kremy do depilacji
Kremy do depilacji są szybkie, proste oraz bezpieczne dla przyszłych mam. Dodatkowo zapewniają lepsze efekty niż zwykłe golenie. W kosmetyku jest silnie zasadowy środek chemiczny, np. kwas tioglikolowy, który rozpuszcza keratynę włosa. W skórze zostają jednak zdrowe komórki włosowe, dlatego po 3–5 dniach włoski odrastają. Ten delikatny i dokładny sposób jest dobry do usuwania włosków na nogach, pod pachami, a nawet w okolicach bikini. Podstawowa wada kremów do depilacji to intensywny, czasem nieprzyjemny zapach, który może przeszkadzać zwłaszcza w pierwszych trzech miesiącach ciąży. Niektóre z preparatów tego typu mogą też podrażniać skórę, dlatego lepiej wybierać te z napisem „do skóry wrażliwej” na opakowaniu, producenci dodają do nich bowiem substancje łagodzące podrażnienia.
ja chyba jednak nie zdecydowalabym sie na te kremy i tak trzeba poprawiac po nich maszynka. Jak nie zrobisz laserowo to wszystko jedno jak depilujesz.
 
Do góry