reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mart81 - tak sie cieszę, że czujesz się lepiej. To bardzo ważne, musisz być teraz silna! Całe szczęście, że trafiłaś na dobrych specjalistów, którzy poza wiedzą i doświadczeniem udzielili Ci też wsparcia i zrozumienia. To świadczy o tym, że są prawdziwymi lekarzami z powołania, którzy w pełni rozumieją na czym polega ich zawód - nie skomentuje tu zachowania Twojej byłej pani ginekolog, nie ma usprawiedliwienia na takie zachowanie!

Pisz kiedy tylko będzie Ci źle kochana. My może nie mamy takiej wiedzy i kompetencji jak lekarze, ale wspierać będziemy Cię do samego końca, a nawet i dłużej! :)
 
reklama
Mart81 brak mi slow po prostu do tego jakie sa ludziska na tym swiecie. Ja nie rozumiem jak mozna miec taka znieczulicie na czyjs bol ktory przezywa kazdego dnia z jakiegokolwiek powodu. Ta ginekolog pozal sie boze to chyba nie jest ginekologiem, bo gdy nie miala czasamu mogla chociaz cie poprowadzic co masz robic. Olewka totalna >:-/ az mnie cos bierze za takich parszywcow, pozabilalabym. Dobrze jednak ze wszystko sie na swoj sposob dobrze skonczylo, ze jednak trafilas na kogos godnego tytulu lekarza, ktory mogl cie jakos wesprzec i pocieszyc. Pamietaj ze my tez tu jestesmy, moze nie wszystkie i nie wszystko jestesmy w stanie zrozumiec lub doradzic, ale cieple slowo zawsze mozna napisac, tak zupelnie bezinteresownie, bo chyba kazda z nas potrafi postawic sie na Twojej sytuacji i wyobrazic sobie co mozna przechodzic gdy z twoim malenstwem dzieje sie cos niedobrego. Takze ciesze sie bardzo ze czujesz sie lepiej, pamietaj ze twoje samopoczucie i nastawienie przenosi sie na babelka, takze psychicznie tez mozna je wesprzec. Na pewno bedzie dobrze :*
 
Marta trzymam kciuki i wiem, że dasz radę.
Corin przetrzymasz pogodę i gości, najwyżej połóz się spać jak przyjdą - takie nasze ciężarówkowe prawo :-)
U mnie też wieje , od morza brrrrrrrrr
 
Hej dziewczyny! trochę późno bo to juz mój 14 tydzień, ale chciałabym się do Was przyłaczyc i liczę na to ze mnie jeszcze przyjmiecie do Waszego grona. Troszkę ponadrabiałam Wasze posty w wolnej chwili.
Na wstępie kilka informacji o mnie i dzidziusiu. termin mamy wg OM na 1 lipca, wg usg na 2go. Jesteśmy już po badaniach usg genetycznych i szczesliwie z maleństwem wszystko dobrze, a bardzo bardzo sie denerwowałam przed.

Mart81 Jeżeli poszukujesz dobrego lekarza, to tak do rozważenia moge Ci podac mojego. Ja chodze do ordynatora ze szpitala św. Zofii. człowiek o ogromnych kompetencjach, a przy tym kulturze osobistej. Możesz poczytac o nim tez na forach typu znany lekarz. jedyny mankament to bardzo duża cena wizyty, bo 250 złotych, ale to oczywiście do rozważenia przez Was. Ściskam mocno i jakby coś to służe radą. moja siostra jest lekarzem w Warszawie, wprawdzie zupełnie innej specjalności, ale zawsze może pomóc ustalic jakiegoś dobrego specjalistę. Bardzo dobrze ze wybraliście się do Instytutu na Sobieskiego.

 
Ostatnia edycja:
veronique właśnie miałam zapytać, no jak tam Twoje brzuszno-jelitowe rewolucje? jest juz lepiej? brzunio mniej boli?
corin dasz radę Kochana w końcu generalnie nasza płeć to silne stworzenia:)

Juz troszeczke lepiej odkad otrzymalam Od Was rady :-) zjadlam sliwki suszone kilka dziennie tak 2 razy dziennie sie wyprozniam tylko martwilam sie bo moj brzunio nie rosnie ... :| ale u kazdego inaczej i piersi przestaly mnie bolec tylko suteczki wrazliwe bardzo .
Brzuszek czasami zakluje ale tak staram sie o tym zle nie myslec.
Mam nadzieje ze jak piersi przestaja bolec tak jak pisalyscie wczoraj to nic zlego ... bo juz myslalam ze moze hormony przestaja dzialac czy cos czarne scenariusze juz mialam w glowie ...
 
amichetta gratuluje!! jestesmy na tym samym etapie ciąży. fajnie:)
margerita witaj witaj, faktycznie długo Cię z Nami nie było.eh te mdłości, oby jak najszybciej dały Ci spokój:)
 
hej laseczki no ja coraz bardziej sie opuszczam... tyle stron do nadrobienia ale wybaczcie jakos nie mam weny poklucilam sie z moim standart bo dlugo spokoju nie moze byc...
od paru dni jestem u mamy bo moj chory...bylysmy na zakupach przyszla babcia nie wytrzymala i juz mamy spioszki i pajacyki:) hehe
Jeszcze dzis dotarla mi widomosc sms ze wygralam konkurs swiateczny w mamo to ja ale nei pamietam co to dokladnie bo na dwie rzeczy wysylalam taka karuzele na lozeczko a drugie wlasnie nei pamietam a w smsie pisze Zestaw BABY CONFORT pieron wie co to bo nei pamietam wroce na mieszkanie to sprawdze:)
Samopoczucie u mnei ok nic nie boli nawet piersi przestaly...biore juz witaminki od wczoraj a wizyte mam na 17.01 juz nie moge sie doczekac:)

veronique mam podobnie tez czarne mysli sie nasuwaja...kochana jestesmy na tym samym etapie ciazy:)
ja zmienilam suwaczek wedlug usg bo lecac na dwie strony to czlowiek sie zakreci:)

Pozdrawiam was cieplo trzymajcie sie :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry