reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Maqnio jakby nie bylo nie pozwola Ci za dlugo sie meczyc:tak:
Iwonus &&&& zeby przeszlo:tak:
Sestina oj to malo zostalo, moze i mi sie uda tak do sr moze nawet we wtorek to bysmy razem urodzily:-D
Ale sie wkurzylam pisze do mnie mamy siostra jest ode mnie strasza 6 lat, pyta jak tam odp jej a ta ze jej Julki bym nie poznala(jestem jej chrzesna)i chcialaby zebym nawet teraz przjezdzala ciagle, odp ze moze tak samo do mnie i ja zobacze.
 
reklama
dokladnie Marzenka keidys wymagala zebym co miesiac byla i najlepiej z czyms dla malej, nie brala pod uwage ze mam jeszcze inna chrzesnice i nie chce faworyzowac i ze studiowalam kasy nie mialam i czasu, jej maz lepszy powiedzial zebym nie sluchala jej bo sama by nie jezdzila, odkad jestem w ciazy nie widziala mnie pomimo ze 16 dni w szpitalu bylam i wiedziala nie odwiedzila mnie
 
Anulka no może może;) ja mam we wtorek o 7.30 w szpitalu się stawić ale o której cc to zalezy od anestezjologa, Więc równie dobrze może byc na wieczór.
 
Sestina ja w pon miedzyy 8 a 10 ale u mnie nie wiadmo co beda robic, czy poczekaja az cos sie ruszy, czy moze wywolaja...bo to bedzie dopiero 2 dni po terminie ale moj gin przez to podtrzymanie woli wczesniej wziasc i zrobic badania...
 
Anulka ja uwazam ze chrzesni nie po to sa tylko zeby dzieciakom kupowac maja od tego rodziców , a jak chca odwiedzic ciocie to mamuski moga je przywiesc i posiedziec , ja mam duzo chrzesników jak bym tak miała kazdemu kupowac to by mnie brakło , niech kazda mamuska dla swojego dziecka kupuje i bedzie dobrze
 
Marzenka dokladnie, ja kupuje na ur bo nie stac mnie ciagle dla 2 robic prezenty bo najpierw studia a teraz sama mama bede, ciekawe czy ona przyjedzie do mnie i kupi chociaz komplecik malemu...
A mialam was pytac, osttanio ktos mi mowil ze teraz nie stosuje sie zasypki, dla mnie to dziwne:confused:pozniej ktos mowil ze u chlopcow jest potrzebna i juz nie wiem:eek:
 
anula mnie mowiła połozna ze nie powinno stosowac sie zasypki razem z kremem, bo sie grudki robia i moge odparzac, wiec albo krem albo zasypka, ja kupilam krem moim zdaniem wygodniejszy.
 
reklama
u mnie jesli sie nie ruszy to pewnie wywołanie, bo cc u nas to ostatecznosc. i dobrze, bo ja bardzo chce sn.
ja tak samo nie chce cc jak sobie pomysle az mam ciarki...
Ja mam to i to wiadomo krem wygodniejszy i to wole stosowac ale kupilam i zasypke bo zielona jestem myslalam ze moze raz to a raz to:eek:
 
Do góry