reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hehe ja na zmianę z psotą:) no tak rano sie obudziłam i czułam ze nie będzie posuchy :) a na jutro obstawię z rana;)
psota jak tam ? mały tańcuje? moja znów na leniwca ehh ale co sie dziwić- ciasno, niskie cisnienie, mama spiąca heheh
 
reklama
Konwalianko a probowalas z kolem takim dmuchanym? Takim jak sie dzieciom kupuje, z dziura w srodku, o takie dmuchane kolo ratunkowe czy jak to sie tam zwie mi chodzi:-p Slyszlalam, ze o wiele lepiej sie siada na czyms takim.

Super ze wydrusia juz sie nie meczy!

Sestina TY nie obstawiaj ile tylko wal od razu kto sie posypie:-)
 
wiem i nie chodzi o to, że jestem niewdzięczna, ale to też musimy przejść, tyle, że przyjemne to nie jest..

Ania, mam takie kółko, do siadania to ok, ale oprócz całego szwu, boli jeszcze szyjka i pewnie inne cuda wewnątrz,a na to nie pomaga, bo to strasznie rwie..


ja zabieram małego do sypialni i trzeba spac.. zobaczymy co na dziś mi zaplanował mój bąbelek
kolorowych dwupaczki i mamuśki
 
Aniaa eee kto toja tam nie wiem- mi cyfra się wyświetla hahaha - nie mówię dziś bo się rozmarzycie że może to Wy hehehe
 
dodi zaraz się zjawi....teraz to moge prorokowac hahah:) ( jak wiemy nie od dziś nocny z niej marek;))
ale nie doczekam pewnie bo idę na kanapę. Moze zajrzę jeszcze bo moze pomyliłam się i jeszcze przed północa kogoś ściśnie;l)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry