reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
To ja już się wyspałam... cholera jakiś głupi sen mnie obudził i tyle ze spania.

Gratulacje dla Wyderki, ma już małą Lilkę, eeh ale cudnie, i te włoski czarne :-)
Dodi wieczorkiem nie wpadła to może mała jednak postanowiła być punktualnie i coś się rozkręciło. ;-)
Wiśnia, Tobie się to się należy już urodzić przez te dolegliwości, albo rozdziel każdej po trochę będzie nam lżej.
Kociatka, a jaką sukienkę kupiłaś? Pochwal się :)
Mailuj, myślę, że prezent będzie trafiony, i Nika się ucieszy

U mnie dziś zapowiada się kolejny deszczowy dzień, szkoda bo wybrałabym się z M, na jakieś spacerki, może zoo albo cuś...

A jeszcze chciałam zapytać. Jak macie skurcze (moje nie są zbyt bolesne) to odczuwacie nagle zalewającą falę gorąca? Bo u mnie tak prawie za każdym razem, skurcz idzie od dołu ku grze brzucha i czuje jak z każdym cm wyżej jest mi coraz bardziej gorąco.
 
Ostatnia edycja:
witaj danuska, witajcie lipcóweczki

my tez już na nogach, dzisiaj jestem padnięta..mały niespokojny cala noc a ja czuwałam aby nic się nie działo.. podejrzewam ze to znowu brzuszek..teraz na cycu siedzi i co jakiś czas postękuje, aż mi się serce kraje..

kociatka.
. statystyki są okrutne.. cc dwa razy więcej niż sn:szok: no a przecież przetarłam szlaki:-D
witam nowa koleżankę

wisienko,trzymamy &&&
 
hej Bable!!!

no i jestem przeterminowana....siet!

wisienka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocno zaciskamy!! pewnie juz dzis Emisia zobaczy świat, super!!!!
konwalianko jeszcze sn przegonia cc- -zobaczysz:-)a Tymulek biedny tak sie musi meczyc, buziaki dla skarbeńka :*

a i foto Małej Wyderki na wątku :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki porannie :-)

Wisienka &&& mocno zaciśnięte!

Doczytałam, że troszkę z Was pochodzi z okolic Torunia :-) Ja urodziłam się w Brodnicy, pierwsze lata życia mieszkałam niedaleko Brodnicy a większość mojej rodzinki mieszka w Toruniu. :-) Jaki ten świat mały.

Obecnie mieszkam w Legnicy, ale tutaj chyba nikogo z Legnicy nie ma :-(

Jeśli chodzi o skurcze to nocka spokojniejsza od 3 poprzednich ale od rana zamiast się wyciszyć to bolą coraz bardziej ale zero regularności, więc standard.

Miłego dzionka :-)
 
reklama
Cześc Brzuchatki :-)
Córeńka Wydrusi sliczna :-) Widzę,ze Wydrusia jak ja ma od rana powera. Ja po porodzie NIki wstałem o 5 i pobiegłam sie kąpać. W powie drogi padłam. POłozna okrzyczała mnie, potrzymałami nogi do góry i............ pobiegłam dalej bo miałam zaraz dostac dziecko ;-)
Wisienko trzymam kciuki @@@@@@@@@@@ Tobie szczególnie ulży jak ta ciąża w końcu się skończy ;-)
Marzenko jak Misiowi w pracy?
 
Do góry