reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

tez jej to tlumaczylam :) chyba z jej samopoczuciem nie jest tak zle i oby tak juz zostalo...


ja dzis chyba stosuje olejek rycynowy a jak nie to jutro z rana zobaczymy czy wezmie mnie w obroty...
 
reklama
ech.... Mateusz też tancerzem chyba nie zostanie, bo sporadycznie czuję ruchy - jak przyłoże rękę, to czuję, że się coś tam pod skórą przelewa.... :)

Mimi, ja też cc - wczoraj gin stwierdził, że na razie pozamykane - szyjka ma z cm, więc powinnam doczekać do 7go.... :)

a'propos olejku rycynowego - kiedyś, jak tylko się pobraliśmy, nie mieliśmy łóżka, tylko spaiśmy na samym materacu.... no i zapalenie ucha gotowe - lekarz mi zalecił smarowanie olejkiem rycynowym, a ja nie wiedzieć czemu zrozumiałam kamforowy - i jak sobie tej kamfory do ucha nalałam...... to był hard core!!!
 
Mimi trzymam kciuki, żebyś już dziś tuliła swoje maleństwo!
Balkan ja też coraz mniej czuję małą, tylko pod żebrami nacisk jakby się nóżkami zapierała i i na dole czasem smyrnie ;-) i czkawka jest codziennie :-)
Anulka to dobre wytłumaczenie, że za chwilę to już będzie musiał nieco dłużej czekać ;-) Z 6 tygodni? Gdzieś wyczytałam..
 
Ostatnia edycja:
hej Brzuchy - te z balonikami i te już plaściutkie!!!

moja nocka dzis wyjątkowo kiepska, motałam sie cała noc i sen mega niespokojny, przerywany. W konsekwencji wstałam bardziej zmeczona niz sie wczoraj spac kładłam. O dziwo nawet kilka skurczyków było i krocze zaczeło bolec masakrycznie, poza tym cisza na pokładzie.

mailuj &&&& za wizyte!!
mimi Kochana jestem z Tobą myslami, oby wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji:*
sestinka, balkan kurcze Wy przeciez za 5 minut również bedziecie tuliły swoje Skarby, super!!!
kociatka a niech czop odchodzi jak njaszybciej, ja tam ciagle na ciebie licze, ze przerwiesz nasze babyboom'owe fatum i sie posypiemy:)

wszystkim mamuskom buziaki!!!!
 
haniad o tak, czkawka te zu mojej co dzień- całą poopą ją czuję hihi

maqnio intensyfikacji bóli życzę;) Bo ty zaraz w kraczasz w 41 tydz dziewczyno... niech ta natura już Ci odpuści;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak to miło obudzić się i zobaczyć, że już prawie 9, a nie 6 :-)

Witam wszystkie ranne ptaszki
:-)

Corin, ja też ostatnio miałam ten problem z M., ale na każde jego "oj no kiedy już mała będzie z nami". "rodzisz juz dzisiaj?' itd. mówiłam, że według lekarz tylko porządny seks może przyśpieszyć nasze spotkanie, i się udało. Jednak u Ciebie to dopiero za 5 dni może podziałać... ;-)

Mailuj, zacisnięte %&&&
Mimi, na pewno dziś utulisz kruszynę :-)

U mnie też cholera nic się nie dzieje, czuję się świetnie jak na 9 miesiąc oczywiście, hehehe. I czekam na znak sygnał, wczoraj M. przemawiał na poważnie do młodej, i umówili się na piątek. No zobaczymy czy się tausia posłucha.
 
Haniad ja go nastraszylam ze conajmniej 3 miesiace hehe

No to dałaś czadu....;-) Zwykle 6 tygodni jest wystarczająco

Wczoraj na spacerze spotkałam koleżankę, miesiąc po porodzie, dokładnie miesiąc - jechała ze starszą córcią rowerem....poród oczywiście sn.....:szok::szok:

U mnie dziś trochę chłodniej, słońce nie pali....pogoda wymarzona dla ciężarówki ;-)
 
reklama
sesti a no mogłaby dac mi choc troche taryfy ulgowej po takiej dosc trudnej ciazy, ale widze ze cholera do samego konca nie odpuszcza mi stresu, jak przez weekend nic sie nie ruszy,w pon. bedzie juz moj gin i ide do niego, bo poki co tylko sie denerwuje. :*
 
Do góry