reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Pippi, mi się wydaje, że taki wątek byłby fajny :) i taki ogólny połogowy. Nie wiem czy jest czas i ochota pisać jak już się maleństwo przy sobie, ale tak egoistycznie patrząc chętnie bym poczytała rady "starszych" mam.

Kociatka, z tego co pamiętam to Mimi mieszka gdzieś poza Polską, a nawet Europą. Widocznie służba zdrowia nigdzie nie jest idealna :p
 
reklama
kociatka MIMI nie mieszka w Pl :-p ale tak na marginesie to niezly cyrk na kolkach, mogli przynajmniej zostawic juz na ta jedna noc, przynajmniej ja bym wolala bo latac w ta i z powrotem bez sensu :/

danusia ja jestem z hiszpanii i tutaj tez nie jest to idealne, jak ktos mi powie ze w ktoryms kraju sluzba zrowia na calym terenie kraju oczywiscie funkcjonuje bez zastrzezen to niech mi napisze to sie tam p[rzeniose :-D
 
Ostatnia edycja:
Nil ona chce zrobic nalot jak juz wyjde, odp tej kolezance ktora sie o tym dowiedziala ze moze tamtej powtorzyc, ze nic z tego ja nie mam ochoty zaraz po porodzie ogladac ludzi ktorych nie widzialam 3 lata, mam nadzieje ze jej powtorzy bo ja nawet jej nr nie mam:-D
Danuska u mnie 1 szpital i odwiedzin nie ma, ojciec oglada dziecko przez szybe, nawet mi to odpowiada bede mogla odpoczac po poprodzie:tak:
Mimi kurcze mogli powiedziec ze sa zapisy:wściekła/y:naszczescie juz jutro pojedziesz...
A jesli sie nie myle Mimi mieszka w Izraelu, chyba ze cos pokrecilam:zawstydzona/y:
 
Emka, to ja tam lecę razem z Tobą :-D
Anula, właśnie mi się tak samo wydaje, więc pewnie tak. Mam takie samo zdanie, jak komuś było ciężko przez rok ruszyć tyłek do mnie, albo zadzwonić to nie ma oglądania dziecka, to nie małpka w zoo.
 
Danuska dokladnie ale jak to plota chce miec co opowiadac, studiujemy w tym samym miescie juz 3 lata i nie miala czasu wiec teraz wypad:tak:
Mimi taka dobra to mogli powiadomic ze trzeba sie zapisywac, skad ma czlowiek wiedziec:wściekła/y:tez bym sie wkurzyla ale co to da...z drugiej strony juz mogli Cie na noc zostawic a nie tak czlowiek jezdzi...
 
pokaze wam cos, a dokladniej diete kobiety ciezarnej (z łac. kobietus ciężarowóz) :-D :-D :-D
 

Załączniki

  • kanapkowy potworek.jpg
    kanapkowy potworek.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 50
Nie moge, hahahaha powiedz ze to pochlonelas w calosci....
Swoja droga po oczach widac ze glodna bylas :-D

Dziewczyny znow mam skurcze, lezenie nie pomaga, zmiana pozycji tez nie. Jak ja juz mam dosc. Chcialabym zeby mnie poprostu chwycilo raz a konkretnie i z glowy a nie takie dziubdzianie po trochu.
 
Ostatnia edycja:
jestem, jestem dziewczeta:)

Nad jeziorkiem bylismy bo pogoda śliczna...ale od jutra ma sie popsuć, więc korzystamy:) Miałam nadzieję na poród w wodzie heheh a tu nic....mała siedzi i nie ma zamiaru się wynosić z brzucha:)

odkurzyłam, zmyłam podłogi i ubrałam pościel malutkiej już, więc ma wszystko gotowe..teraz tylko czekać:) może się skusi w końcu...
 
reklama
kociatka, już niedługo, będzie dzielić taką prozę jak ja :)
Marzenko, danuśka
nie powiem nie było to przyjemne, ale do przeżycia..okazało się, że mam ich aż 8:szok: no i dowiedziałam sie kilku rzeczy z wypisu ze szpitala - też nieco mnie to zaskoczyło..
Ania23 no widzę właśnie :-)
mimi współczuje.. lekarze są naprawdę bez pojęcia.. nie interesuje ich psychika kobiety
pippi założyłam.. swoją drogą myślę tez o założeniu kilku innych wątków

emka, baardzo pociągająca bagietka c:)
 
Do góry