reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Wydrussia bedzie wszystko dobrze:) napewno ja w to wierze :) az dziwo ze pamietalam sen ;) o 2,30 sie obudzilam i mialam pisac hehe ale stwierdzilam ze poczekam do rana :)

Trzymam &&&&&&& za dzisiejsze wizyty napewno beda udane :)
 
Milych wizyt dziewczyny, jak sie Was spusci z oka na chwile, to zaczynacie wielkie akcje, ale tu sie dzialo. No Konwalianka to jestes teraz pierwsza na liscie, wspolczuje, ze to tak sie ciagnie. Ale co ma byc to bedzie, swoja droga przy takim rozwarciu to mogli by dac oxy, a nie sie meczysz niepotrzebnie, ale co lekarz to inne podejscie.
 
hello letnio, bo dziś pierwszy dzień lata :-)

wszystkim wczorajszym wizytującym gratuluję dobrych wieści, że maluchy rosną to super
konwalianka, ty to naprawdę wpadniesz chyba tylko do szpitala na parte, całą robotę I fazy w domu odwalasz:-) życzę ci żeb y już szybciutko poszło..
magia czekamy na wieści, oby było dobrze z wami
balkan, aleksandra, ja też bezobjawowa - jedyna zmiana jaką czuję to większe parcie na pęcherz, zwłaszcza jak wstanę, to chyba mała tam główką uciska, poza tym cisza.... skurczy chyba 0
wisienko, wydrusiu kciuki zaciśnięte za wizyty!
corin leż niech teraz rodzina wokół ciebie poskacze, bo jeszcze trochę Ewunię musisz potrzymać i odpoczynek też ci się należy

dziewczyny, czy jak się karmi to można jeść arbuzy? plis napiszcie że taaaaak
;-)
 
Pippi, wydaje mi się, że arbuzy można jeść, bo nigdzie nie słyszałam, żeby arbuz kogos uczulił...... ja już kiedyś pisałam, że mam 2 kolezanki z dziećmi 2 i 3 m-ce co jedzą wszystko - po prostu powoli wprowadzały nowe rzeczy i sprawdzały reakcję maluchów..... na prawdę nie ma co się ograniczać do gotowanego indyka z ryżem i gotowaną marchewką - i to bez przypraw..... :)
 
to samo mówili mi w SR - pierwsze 2-3 tyg lekkie rzeczy, żeby układ pokarmowy malucha zaczął działać prawidłowo, a potem wrowadzać normalne jedzenie i patrzeć na reakcję
tak mi się wydawało, że arbuzy do alergennych owoców nie należą uff, wzdęć chyba też nie powodują mimo że mają pestki
 
Dzień dobry :)
I znowu się podziało!!!!
konwalianka - TRZYMAM KCIUKI za szybki i szczęśliwy finał!!! :) czekamy na wiadomości :)
Corin - noo nie zazdroszczę tego leżenia.. ale dasz radę - myśl, że to dla dobra Ewuni!!
margerita - ale Ci dobrze.. jeszcze tydzień i będziesz mieć dzidzię przy sobie :)
emkamek - trzymam kciuki za spotkanie z kurierem ;) PS - mi nic nie spuchło.. póki co!
wydrusia, Wisieńka - powodzenia na wizytach!!
Iwonuś - ładną wagę ma już ten Twój synuś :) ciekawe czy mój też ma koło 3 kg :)
Magia - &&&&&&&&&&&& !!!!!!! daj znać koniecznie!
balkan - ja też ciągle bezobjawowa ;) ale nie martwię się, w czerwcu jeszcze mi się należy, niech w lipcu się dzieje!
Miczka - mój szkrab w weekend był taki leniwy, mało co reagował a jak już to tak delikatnie, że już mnie denerwował.. za to wczoraj się tak ładnie uaktywnił i dzisiaj też szaleje :) TO LUBIĘ :]
Pippi - w SR pytałam o arbuzy i położna powiedziała, że jak najbardziej można jeść :)

Wczoraj się z mężem posprzeczałam przed snem, ech jak ja tak nie lubię.. Ma przyjechać za godzinę to pogadamy.
Póki co ogarnę mieszkanko..
Miłego dnia brzusie :)
 
no ja babeczki mykam sie szykowac ale cos czuje ze bole wracaja nie wiem jak ja smykne na to miasto... moze jakos to bedzie, maly mi sie znowu rozbrykal :) do pozniej kobitki moze jak wroce jakies nowe wiesci beda:)
 
reklama
Do góry