reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Mamusia lipiec 2011 Oczywiście, że możesz ich wogóle nie czuć!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest własnie minus internetu, ze podświadomie szukamy w sobie objawów, które ma ktos inny. To moja druga ciąża i widzę, że czuję się zupełnie inaczej niż w pierwszej. A jak powiedziałam mojemu ginowi, ze codziennie chce robic test ciązowy bo nie czuję, ze jesten w ciązy powiedział że to bardzo częste zjawisko. Ale niezwykle rzadko ma odzwierciedlenie w rzeczywistośći. Więc jak Cię piersi nie bolą to się ciesz!!!! Niestety docenisz taki stan rzeczy dopiero jak zaczną Cię nawalać. Takie już jesteśmy :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.

Miałam wczoraj niesamowitą ochote na pomidorowkę. Zrobilam sobie, a potem byla tragedia. Najpierw tulenie się z panem K., a potem mega zgaga do poźna w nocy. W końcu wypilam szklankę mleka i to ukoiło ogień w przełyku... i mogłam zasnąć.

Ile pijecie w ciągu doby? Ja się łapie na tym, ze mniej niż przed ciążą :( Piję wręcz na siłę. Jakoś naszła mnie awersja do napojow.
 
No ja tez muszę przyznac ze pije mniej niż przed ciazą ale jak czasem pociągnę z butelki to.... oooooooo idzie... i się smieją ze kaca mam... ale tak to moze 3 herbaty dziennie czyli ponad litr no czasami soki dopijam... i se chyba zaraz zrobie sama w sokowirówce....
 
oj ja pijam znacznie więcej niż przed ciążą, tak jak zuzu2 suszy mniej jakbym miała kaca:)
Veronique1986, moze faktycznie jak ból nie przejdzie dzwoń do lekarza, nie ma co bagatelizować.
 
Mamusia Lipiec mnie tez piersi nie bolą, w całej ciązy może mnie kilka razy pobolewały. Skąd to podejrzenie, ze poroniłaś. Przecież poronienie to nie brak bólu piersi.
Mailuj, zuzu. Corin, moqnio ja niestety piję mniej i jeszcze to zwymiotuję czasem. Jak za dużo wypiję to mnie mdli i się ślinię. A wiem, ze powinnam więcej
Veroniqe zalezy jaki to ból, bo jesli mocny to lepiej lekarz ale najpierw weź nospę, jesli pomoże to znaczy, ze to pewnie jelita.
 
reklama
Do góry