reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Taki ciagnacy i klujacy .... od czasu do czasu tak co 6 godzin trwa chwile okolo 5-10 minut przechodzi kluje po bokach ... a jak usiadlam po turecku na podlodze na poduszce to .. w ogole pachwiny cale az bola od razu inaczej usiadlam . W nocy mnie budzily takie klucia... i jakbym miala dostac miesiaczke.
A te klucia ustepowaly przepraszam ze to napisze jak ... puszcze baczka :/ i tak glosno mi jelitka co pracuja
Ciagnie mnie tak po bokach ... takie to raczej rozpieranie niz bol ... ale nie przyjemne ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
veronique najbardziej niebezpieczny jest ból jak w okres
ale żebys była spokojna odwiedz lekarza
mamusia lipiec ja się chętnie zamienię i oddam swoje które bolą jak ....:no: poronienie i brak bólu piersi nie mają ze sobą nic wspólnego
 
Ostatnia edycja:
wisienko no właśnie jak tam tarczyca?byłas u lekarza? co powiedzial? nadal tak mocno wymiotujesz?
veronique jak moge poradzić to mysle, ze jak ból nie ustapi w najblizszym czasie, to nie czekaj na wizyte tylko jeźdź na izbę przyjęć albo jak najprędzej do swojego ginka. trzymam kciuki.
 
Jestem kochane, Ewelka , która mnie wiozła, zawiozła mnie do siebie na herbatkę. No wizyta w sumie nic nowego nie wniosła. Dostałam skierowanie na kolejny zestaw badań i zalecenie kontroli hormonów tarczycy raz w miesiącu. Jesli wyniki wyjda nie w normie mam się pokazac. A tarczyca uaktywniona jest przez ciążę i póki nie ma tragicznych wszystkich wyników będziemy tylko obserwować. W drugim trymestrze powinno przejść, czyli 2 stycznia:-DCzyli generalnie ooopa i rzyganko dalej. A takie wiązałam nadzieje z tą wizyta. No cóż mam przynajmniej czyste sumienie:tak:

No i na tyle...
Pol wrócił do domku. Od jutra mnie niestety nie będzie bo net założą dopiero po nowym roku. Jutro znaczy nocujemy już u siebie. Czekajcie na mnie kochane i nie zapominajcie.
Buziaki
 
Corin ja cale zycie mialam problemy z piciem, do 5. roku zycia mama dawala mi herbate w butelce bo w ogole nie mialam potrzeby picia czegokolwiek. O mleku nie wspomne. Teraz staram sie pic, czasami na sile czasami z pragnienia bo mamy tak goraco w pokoju, jeszcze grzejniczek jak sie do mnie przytuli to juz w ogole :-D robilabym sobie soki ale chyba jestem zbyt leniwa do tego xD

a dziewczyny, jedno pytanie. Siostra mojego D. rodzi pod koniec stycznia i dziecko jest ulozone posladkowo, jest jakas szansa na to ze przez ten miesiac sie obroci czy jest przesadzona cesarka? moze ktoras wie?

ja zaczynam miec dusznosci jak wchodze do sklepu, zaczyna mi sie krecic w glowie i czuje fale ciepla jak przechodza mi przed cialo, dziwne uczucie jakbym miala zemdlec. ehh... a tyle jeszcze miesiecy do konca ^^
 
Witajcie, ja przed chwilką wróciłam od babci zjadłam bigosik... ale dalej cosik mi się chce.
Co do bóli brzucha to jak na okres to też są złe, mówiła mi to koleżanka co niedawno urodziła w maju drugiego synka. Każdego bólu mocnego nie możemy bagatelizować, ale i nie przesadzać.... Ale weźcie tu wypośrodkujcie jak każda z nas się martwi o kruszynkę.

Wisienka no rzec by można było no na nowym mieszkanku pierwsza nocka hehe szaleństwo i coś wyjdzie ale juz jest. Więc spokojnej nocki życzę i mam nadzieje ze bedzie ona cacy---> wkońcu swoje nowe M cacki blacki.

A ja jeszcze piorę pościel rozwieszę i coś chyba wszamię znów, zaczyna mi dopisywać apetyt. Jutro godz 18.00 USG GENETYCZNE..... mam nadzieje ze bedzie wszystko ok no i nowy gin ech... oby mi się spodobał hehe moja noc nie wiem czy przez to bedzie przespana a mąż w pracy.... ech...
 
reklama
Do góry