reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

gon1a ja tez się cieszę, że w końcu troszkę puściło. według kalendarza kończy mi się 2 1 trymestr i mam przecież wkroczyć w ten najprzyjemniejszy okres ciąży. A jak u ciebie samopoczucie, mam nadzieję, że się nie zarazisz. Podziwiam cię za czosnek . Ja w ciąży nie mogę patrzeć na niego przez szybkę nawet))))
 
reklama
margaritta ja mam to samo. wszędzie z woreczkiem się noszę i ciągle jęczę. Az mam dość samej siebie. Współczuję choroby. Mnie też coś brało ale jakby si ewycofało na szczęście.
 
kasiulka, emka ja marzę o tym żeby brzuszek już się pokazał... Jak na razie od początku ciąży schudłam 2kg. Od ponad 3 tyg em już normalnie, ale nic nie przytyłam. Z drugiej strony nie narzekam bo jeszcze na pewno zdążę nadrobić. ;-)Brzuch mi się nieco powiększył, "wypełnił" tuż nad kością łonową więc tylko my to czujemy z M.

Założyłam sobie nawet taką kartkę tydzień temu. Zapisałam wagę, obwód brzucha, talii i biustu. Chcę sprawdzić jak to przyrasta i zapisywać w każdy poniedziałek. Tyle, że teraz po 1 tygodniu nic się nie zmieniło... to zapisze jak się coś ruszy.

Gon1a ja naczytałam się, że podczas seksu Fasolce też jest fajnie wiec sie tym nie przejmuje. ;-)Bardziej obawiam się kwestii mechanicznego czasem mało delikatnego kontaktu z brzuchem.
 
Ostatnia edycja:
A my mamy zakaz do odwołania. Łożysko umiejscowione mam przy szyjce, więc wszelkie zabawy mogłyby sie skończyć źle :( Lekarz mnie pocieszył, ze wraz ze wzrostem macicy łożysko powinno iść w górę i wtedy dostaniemy zielone światło, ale póki co szlaban :(
 
hehe... ja to już z męzem 2 razy.... ale za pierwszym bylo mi tak dziwnie ale jak tu pisze Danuśka fasolka się buja kołysze wiec luz. Na początku ciązy miałam zakaz ale jak robiłam usg to jeszcze nie było chyba łożyska.... wiec zobaczymy w czwartek co mi powie, dobrze ze jutro już jest środa niech szybko mija i cacy.
Ja tez pije od dziś *spam* i powiem wam ze mi pomaga nie mam karatu.... i gardło już mnie tak nie drapie i nie kaszle tak często serio. Czasem zaswędzi lekko ale jaka ulga, może dlatego ze to początek a nie już sie choróbsko rozkręciło. Sama nie wiem a może placebo hehe. A już spać mi się chce a jutro się byczę po całym dniu z mężem wkoncu.
 
Właśnie wróciłam z Gdańska i zrobiłam Pappa. Moja koleżanka pokazała mi swój wynik i zorientowałam się, ze ztego badania w sumie mało wynika . Zorientowałam się jak zrobiłam;-) Teraz padam na twarz i idę spać. Mam nadzieję, że nie obudzę sie o 4 jak dziś :-( Margeritko, Wisienko trzymajcie sie cieplutko i zdrowiejcie. A co do seksu to jakos tak wybitnie go ostatnio polubiliśmy :cool2:
 
Właśnie wróciłam z Gdańska i zrobiłam Pappa. Moja koleżanka pokazała mi swój wynik i zorientowałam się, ze ztego badania w sumie mało wynika . Zorientowałam się jak zrobiłam;-) Teraz padam na twarz i idę spać. Mam nadzieję, że nie obudzę sie o 4 jak dziś :-( Margeritko, Wisienko trzymajcie sie cieplutko i zdrowiejcie. A co do seksu to jakos tak wybitnie go ostatnio polubiliśmy :cool2:


Hej kochana te testy daja pełny obraz sytuacji w połaczeniu razem z wynikami Usg przezierności, wtedy daje to obraz razem ok 95% prawdziwy. Mój lekarz z poradni genetycznej kazał mi przyjśc po taki wynik włąsnie w czwartek.


Witam was dziewczyny. Ja dziś widzę pierwsza jak nigdy. Czekam na mojego kiera bo ma przyjechać odebrać ode mnie sprzęt służbowy. Zatrudniają kogoś na zastępstwo. Nie wiem jak to będzie z moim powrotem no i jego widok nie napawa mnie radością. Muszę zejść do niego z 3 pietra a szarpie mna od rana.

Miłego dnia kobietki.
 
Hej kochana te testy daja pełny obraz sytuacji w połaczeniu razem z wynikami Usg przezierności, wtedy daje to obraz razem ok 95% prawdziwy. Mój lekarz z poradni genetycznej kazał mi przyjśc po taki wynik włąsnie w czwartek.


Witam was dziewczyny. Ja dziś widzę pierwsza jak nigdy. Czekam na mojego kiera bo ma przyjechać odebrać ode mnie sprzęt służbowy. Zatrudniają kogoś na zastępstwo. Nie wiem jak to będzie z moim powrotem no i jego widok nie napawa mnie radością. Muszę zejść do niego z 3 pietra a szarpie mna od rana.

Miłego dnia kobietki.

witam
u mnie z zatrudnieniem jest podobnie moja Pani już znalazła sobie kogoś na moje miejsce w razie gdyby......
a ja na to wszytsko musze patrzeć po 1.01 musze powoli przekazywac swoje obowiązki
Plus jest taki że zapewniła na zebraniu że jak wrócę to na to samo miejsce.
 
reklama
Do góry