reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
hanami a zebys wiedziala ze sie doczekac nie moge, na szczescie juz w poniedzialek lece (oczywiscie jesli warunki pogodowe mi na to pozwola, bo jak na razie sypie sniegiem az milo :-( ) moj D chyba jeszcze bardziej szaleje niz ja, az sie z roboty zwolni zeby mnie odebrac. Wczoraj jak rozmawialismy to az mnie ciary przechodzily z tesknoty :zawstydzona/y:, wydawalo sie ze to nie jest az tak dlugo, ale przeroslo mnie sama.
A tak przy okacji chce zlozyc spoznione troszke, ale szczere zyczonka swiateczne, spedzone w milej atmosferze i bez bolow brzuszka. By wszystkie marzenia sie spelnily, te blizsze i te bardziej odlegle. Miejmy nadzieje, ze szczesliwie doczekamy chwili najpiekniejszej na swiecie i bedziemy dumnie mogly pochwalic sie naszymi pociechami. Tego zycze wszystkim brzuchatkom, niech babelki rosna zdrowo! :-*
 
Witajcie Dziewczynki.
Jestem marcowa mamusia 2010. Wpadlam do Was z prosba o rade.
Moja przyjaciolka jest w 5tc. Choruje na hashimoto. Byla u gina, ktory kazal jej zazywac duphaston 3 razy dziennie. Drugi lekarz kategorycznie zakazal stosowania jakichkolwiek lekow przed 10tc. Twierdzi, ze organizm ma sobie sam poradzic z ciaza...
Bardzo sie martwimy tymi dwoma jakze roznymi opiniami.
Czy ktoras z Was bierze ten lek? Co o tym sadzic?
Bardzo dziekuje za pomoc.
Zycze spokojnej ciazy i wszystkiego dobrego w Nowym Roku :happy2:
Pozdrawiam!
 
Czesc !

Nie mam dobrych wiadomosci ....w wigilje zabrało mnie pogotowie szczegóły wam pominę już myslałam najgorsze ....okazało sie że mam odklejoną owodnię ;(
Dostałam dupka i mam leżec plackiem.
Trochę sie pogubilam ,czy wiecie coś na ten temat bo w necie niewiele Jakie są szanse na donoszenie tej ciązy ?
 
Cześć mamusie i ich brzusie!!!
Co prawda to już schyłek świąt ale życzę zdrowych, spokojnych i bardzo radosnych Świąt!!!!

Evinka bardzo mi przykro, że miałaś szpitalne święta. Nie mam pojęcia co Ci odpowiedzieć nt odklejonej owodni. Skoro lekarze kazali leżeć plackiem to chyba jest szansa na uratowanie dzidzi. Zyczę Ci tego z całego serca.
 
Em_ka, mi polski ebay tez nie odpowiada, ale brytyjski jest ok, dla porownania szukane przez Ciebie ciuszki :-) warm items - Get great deals on Fleece, trendy items on eBay UK! nie znam hiszpanskiego, ale moze tamtejszy tez jest wart zainteresowania.:tak:

Evinka, trzymam mocno kciuki i mam nadzieje, ze bedziecie sie trzymac razem z dzidziolkiem do lipca. A teraz kochana lez, wypoczywaj i najlepiej wypytaj lekarza o szczegoly, bo net moze Ci tylko niepotrzebnie namieszac w glowie, a moze nie taki diabel straszny...;-) Przytulam mocno!
 
Dopiero teraz mam dostep do komputera .DRogie mamy wszystkiego Naj ... w te świeta przepraszam ze tak pozno ale... no tak wyszlo ... nie ma mnie w domku i dlatego .
Zycze Wam abyscie byly zdrowe i Wasze Bazyliszki :) Caluje Was mocno e
A tak apropo porobily mi sie krostki na jezyku ... :/ i bialawe naloty.... :/ wyglada to na afty macie jakies sposoby na takie dolegliwosci ?:( Krostki bola ale juz nie tak jak wczoraj .... jest troszeczke lepiej :( ale ten nalot ;/ kiedys sie wyleczylam dento septem ale w skladzie ma .. ethanol to odpada w moim stanie .
 
reklama
Veronique1986- Ja w ciąży mam skłonnosci do aft ....lepiej niech lekarz oglądnie i potwierdzi że to afta.Idz najlepiej do stomatologa powiedz że jesteś w ciąży.Ja dostałam antybiotyk nystatyna czy jakos tak od gina ale nie pomógł i własnie od stomatologa dostałam robiony płyn do pędzlowania i sachol żel-nie wiem czy tak się pisze +pędzlowali mi takim żółtym antybiotykiem w gabinecie i po 2 tygodniach w koncu się pozbyłam.

Ach dziewczyny jak nie urok to przemarsz wojsk ....jeżeli nic wczesniej się nie wydarzy to 3 stycznia idę do gina zobaczymy co dalej ale jestem dobrej mysli.
 
Do góry