reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam juz prawie świątecznie ;-) Wpadłam aby Wam życzyć ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
mailuj:* jak to nie czujesz świąt??Ciebie kochana ściskam szczególnie może jak tak cię pościskam to poczujesz ze to juz święta:-p U mnie świątecznie calą parą choinka ubrana ,nowa kanapa dziś dojechała ,prezenty kupione ,makowce kupione... nie pieke sama bo ciasta mnie nie lubią więc dałam sobie siana :-D Teraz przepastuje na dole podłogi i przelece dom ze scierką i koniec szału... wieczorem wyciągam nogi na nowej kanapie i będa mi usługiwać ha!!:cool2:
Co do samopoczucia to bez zmian raz mdli raz nie ... apetytu nadal brak ale to mnie nawet cieszy:-p do tego przyplątało mi sie przeziębienie ale juz czuje się coraz lepiej.
Wizyte u pana dr.mam w poniedziałek więc trzymajcie kciukasy za genetyczne:dry: bo trzęse majtkami:cool: Buziam !!!!
 
kurcze dziewczyny, te sny mi zyc nie dadza. dzisiaj mi sie snila jakas szkola, uczylam sie, wszystko bylo takie dziwne, jak w obozie koncentracyjnym, pozniej moi kumple zaczeli mnie obrzucac po plecach czyms ciezkim, kule metalowe czy cos... wylam z bolu i tak strasznie plakalam ze po przebudzeniu jeczalam i mialam mokra twarz z lez... czy takie cos jest normalne czy nie bardzo, nigdy nie przezylam takiej traumy w snie zeby na jawie plakac :-:)eek:
 
Witam wsztstkie lipcóweczki:)
Długo się nie odzywałam, ale to słabe samopoczucie i zmuszanie się do choć delikatnych porządków sprawiają, że nie mam ochoty na nic więcej...
No ale wczoraj byłam na wizycie u lekarza, a że to przełom 12/13 tygodnia to było i badanie przezierności, i wyszło 0,9 a więc wszystko ok:D ufffff...:) No i jako, że robiłam zdjęcia zdjęć dla rodziców, to i ja tym razem coś wrzucę:) Co ciekawe mój maluszek strasznie szybko chce rosnąć bo co wizyta to termin wychodzi wcześniej, Teraz już lekarz stwierdził koniec czerwca. Ale jako, że @ miałam dość regularnie, i z tego wychodzi dopiero jakiś 6 lipca to mam nadzieję, że mogę zostać tu z Wami:)
Wisienka, jeżeli chodzi o tarczycę, to rzeczywiście lepiej podejść do tego na spokojnie. Ja badałam się już przy planowaniu ciąży i też mi wyszło za małe TSH, ale po wizycie u endokrynologa, zrobieniu USG i powtórzeniu badań okazało się, że jak to pani doktor mówi jestem raczej chora na wyniki. Za drugim razem już były ok. No i teraz też przypadkiem zrobiła, bo dostałam skierowanie z pracy i znowu wyszło za małe. Troszkę lepiej niż u Ciebie bo jakieś 0,12 ale poniżej normy. Lekarz mówi, że na początku ciąży takie wahania są normalne, że zaniepokoiłby się jakby po przecinku były jeszcze dwa zera. No ale dla pewności za miesiąc znowu mam powtórzyć badania. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie podobnie, a jak nie to i tak nie są to bardzo duże odchylenia więc i z poradzeniem sobie z tym nie powinno być problemu:)
Pozdrawiam wszystkie:)
 
hej laseczki moje kochane :)
zadko bywam bo pomagam mamie dzis placki u siebie pieklam bo na pol robimy i sie dzielimy hehe latwiej i lzej:)

dzis wizyta o 19 bede pozniej bo kolezanka tez jedzie ze mna to kolo 21 moze sie odezwe z wiesciami:) mam nadzieje ze dobrymi:)

a tak poza tym to chcialabym WAM WSZYSTKIM ZYCZYC WESOLYCH I CUDOWNYCH SWIAT BOZEGO NADORZENIA[/COLOR] zeby fasolki troszke stopowaly i mamy mogly zjesc pysznosci wszelakie:) oczywiscie zdrowych i smakowitych :)

odezwe sie jeszcze wieczorkiem :)
 
Hej
ja dzisiaj też ostatnie porządki, choć świąt nie spędzamy u siebie w mieszkaniu. No ale zawsze miło wrócić do posprzątanego. Więc dzisiaj od rana kurze, odkurzanie, pastowanie, mycie podłóg. Nawet nie mam mdłości :-) No i ponieważ w Święta się goszczę to tu to tam, nie muszę niczego gotować ani piec. 2 dnia Świąt jadę pociągiem na mazury, mam nadzieję że nie ugrzęznę w jakimś polu na kilka godzin.

Też życzę Was wszystkiego najlepszego na Święta, odpoczynku, braku mdłości, apetytu, miłości, udanych prezentów i zdrowia dla Was i waszych dzieciaczków.
 
I ja sie witam babeczki!:-)

U mnie swiatecznie na calego, w domciu pachnie ciastem, kapusta i... czystoscia.;-)

Dzis upieklam sernik i rolade makowa, wczoraj zrobilam krokiety, a jeszcze wczesniej groch z kapusta i do zamrazarki.;-) Zaraz bede robic paszteciki i wstawilam warzywka na salatke, no i pozniej namocze sobie jeszcze suszone owocki na swiateczny kompot i w sumie zrobilam juz tez mase do klusek z makiem, reszta jutro. No i jestem z siebie dumna, o!:cool2:

Z samopoczuciem u mnie roznie - wczoraj caly dzien mialam mdlosci, a dzis tryskam energia, wiec staram sie zrobic jak najwiecej.;-)

Synus wlasnie zasnal, a mezusia od rana nie ma, pojechal do Belfastu po nasz wspolny prezent:-)

Trzymam za Was wszystkie mocno &&&&&, oby usg genetyczne niosly tylko dobre wiadomosci. I troche Wam zazdrosze, bo moje nastepne usg dopiero 22 lutego, ale jestem dobrej mysli i wierze, ze wszystko jest w porzadku, a ze wizyta wypada w moje imieniny, to mam nadzieje, ze dostane prezent i potwierdza sie moje przypuszczenia co do plci:-p

Em_ka w Hiszpanii tez jest ebay eBay España: Comprar y vender, Anuncios Clasificados y Subastas. Los mejores chollos en Internet ja osobiscie korzystam z brytyjskiego i uwazam, ze jest zdecydowanie lepszy niz allegro, ale do wszystkiego trzeba sie przyzwyczaic.;-)
Hehe, majluj, moje suknia slubna tez byla chinskiej produkcji, czego nikt by sie nie domyslil:-p

Kochane, zycze Wam i Waszym bliskim, wspanialych Swiat, spedzonych w cieplej rodzinnej atmosferze i swietnym samopoczuciu, trzymajcie sie cieplutko i dbajcie o siebie i malenstwa!
 
Tak na szybko, bo przygotowania idą pełną parą. Uważajcie na siebie brzuchatki i wróćcie po świętach całe i zdrowe, tym razem brzuszki mogą być większe :-D
Wszystkim Wam i Waszym najbliższym życzę spokojnych, szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

A to moja choinka (przywieźliśmy wczoraj i trzeba było ubrać) i Majeczka ;-)
 
Hej lipcóweczki, ja jestem juz spokojna.. Wyników badań co prawda nie mam jeszcze bo ten moj lekarz sobie przychodzi do pracy kiedy chce i nie będzie go do poniedziałku... więc poszłam dziś do innego lekarza, ponoć bardzo dobrego na usg genetyczne i powiem Wam,że mnie uspokoił, przezierność wyszła 1,2mm:):) Moj dzidziaczek ma juz 6cm od głowki do pupki, i dwie piekne kości nosowe. Wszystko inne również w super. Jak mu powiedziałam kto mi takich bzdur naopowiadał to powiedział że to d.u.p.a nie lekarz, tacy tylko naciągaja na badania. I skoro musi przyjezdzac aż tu żeby przyjmować wizyty to znaczy że u siebie nie ma juz co szukać. Nic tylko zmienić lekarza..

I powiedział mi, że wybierając lekarza należy zawsze patrzeć na pieczątki, jeśli jest tam napisane jedynie lekarz ginekolog to lepiej sobie dać spokój. Ważne jest jeśli napisane jest specjalista ginekolog bo to dwa rożne tytuły.. I wiecie co, ta wizyta dziś wyglądała całkiem inaczej, lekarz wszystko mi tłumaczył, rozmawiał ze mną... A tamten niestety robił badanie w milczeniu i nic nawet nie tłumaczył.. No ale człowiek zawsze mądry po szkodzie :):)

Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło:)

Nawet nie wiecie jak się cieszę,że będę miała spokojne święta.

Dziękuję, że o mnie myślałyście kobietk i:happy2:
 
reklama
Bardzo się cieszę Dodi że wszystko dobrze się skończyło. Teraz tylko się cieszyć ciążą i wypoczywać w świąteczny weekend. Czekałam aż się odezwiesz, i już też jestem spokojniejsza. Pozdrawiam

Kasiulka śliczna choinka, my dopiero jutro bedzięmy stroić. Majka jest słodka i chyba bardzo do Ciebie podobna :-)

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt, przede wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia dla każdej Mamuśki, Tatusia, Fasolki i całej rodzinki. Dziewczynom, które jutro oznajmią rodzince wesołą nowinę życzę samych wzruszających pozytywnych reakcji. Są święta więc kochane odpoczywajmy i jedzmy za dwoje :-)
 
Do góry