reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej dziewczynki uffff w końcu po świętach :no: niedawno wróciłam zajmowałam sobie kolejke u gina dziś mam wizyte na 15.00 i badanie genetyczne..umieram ze strachu!!!:no: przy tamtych ciążach nie bałam się az tak bardzo a teraz umieram:eek:
trzymajcie kciuki napisze jak wróce.


mailuj super ,że maluszek zdrowy:-) bardzo się ciesze.
 
reklama
dziewczyny wszystko bedzie dobrze mowie wam :) jestesmy silne damy rade tez sie stresowalam w sumie nie sadzilam ze na tej wizycie powie mi juz co i jak na szczescie wszystko dobrze;) i u was tez napewno bedzie :) ja od nowa odliczam do wizyty :) a wy juz bedziecie miec hehe najdluzsze te miesiace w moim zyciu:)
Na jednym zdatku to wyglada jakby mialo olbrzymi nosek a tu tak raczke ustawilo hehe nie moglam jak nozka kopnelo:) a na koniec odwrocilo sie pupka do nas hihi nie wiem czemu ale czesto mowiac o malenstwie mowie jako "on" to jakis znak??hmm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny,
Ja też się dziś nastawiam na badanie genetyczne, tylko nie mogę się dodzwonić do mojego gina, a tak jestem z nim umówiona, że na dyżur do niego polecę, więc w sumie nie wiem, kiedy to będzie. Ależ się stresuję! Będzie dobrze, 3mam kciuki Zuzu.
Mailuj, a co to i po co biochemiczne?
 
A jak w ogóle wyglądają te genetyczne? Czy na zwykłym USG można stwierdzić przezierność, czy trzeba się dodatkowo umawiać? Mój gin coś mówił o pobieraniu krwi do badania. Ponoć kosztuje to ok. 300 zł i ma być zrobione w szpitalu. Zastanawiam się w takim razie, czy trzeba brać ze sobą książeczkę ubezpieczenia, skoro to i tak płatne badanie?
 
Petronelka, to genetyczne to inaczej usg około 12-14 tc, z tym, że aby dokładnie zmierzyć kość nosową i przezierność potrzebny jest sprzęt o dość dobrej jakości. Ja pytałam mojego gina, i mówił, że to można u niego prywatnie, albo u niego w szpitalu.Więc podejrzewam, że to nie jest nie wiadomo jaka maszyna. A testy krwi to Pappa - z tego co wiem, ale one są uzupełnieniem tego badania usg.
 
Cholera, właśnie się dowiedziałam, że na badanie dopiero w czwartek :/ By to szlag. i tak stargowałam z 2go stycznia. Trzeba się ubrać w cierpliwość. Oszaleję!
 
laseczki ja mialam wizyte 23go wyszlo ze to 10t2d i juz zmierzyl mi wszystko i to robil na usg na ktorym wczesniej mnie badal takze mysle ze to bez problemu bedzie ...
 
reklama
Do góry