reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej laski :)

ja jestem po wizycie szczesliwa malenswo skacze jak szalone ma 35,9mm z terminem roznie teraz wyszlo ze na 17stego za miesiac kolejna wizyta...
przeziornosc karkowa 1,0 mm takze jestem szczesliwa nie sadzilam ze tak uroslo moje malenstwo:) postaram sie jutro wstawic zdjatko bo dzis juz jestesmy u rodzicow to jutro zrobie zdjatko i wstawie...

Jeszcze raz Zdrowych i Wesolych Swiat :):)
 
reklama
Hej:) Dodibardzo się cieszę!!!
Ja też dziś byłam na usg. Maleństwo ma już 5 cm, widoczną kość nosową i przezierność 1,2 mm, czyli wszystko ok:) Machało łapkami i nóżkami. A na koniec odwróciło się pupą:)
Życzę Wam spokojnych Świąt, pysznego jedzenia i świetnych prezentów:)
 
Obiecalam , że napiszę to wpadam jeszcze przedświątecznie z informacją o moim Usg genetycznym i kończącym 1 trymestr. A więc maluszek ma 6.5 cm od główki do pupy, serduszko bije z prędkością 170 uderzeń na minutę, slicznie miarowo, jest prawidłowo zbudowane, nerki , kręgosłup, mózg, dwie raczki i nózki, paluszki w najlepszym porzaku, w pecherzu siuski i pił wody płodowe , których ilość w normie. Przeziernosc w porządku. Wszystkie wymiary prawidłowe. Wielkośc płodowa 11,6 dnia:-):-):-):-)No i najważniejsze. Lekarz powiedział, ze w tym okresie rozwoju można zobaczyc już płeć ale wtedy , kiedy maleństwo jest chłopcem iiiiiiiii widział u naszego malucha siusiaka:-D:-D:-DOczywiście to nie 1005 le powiedział, że raczej tak:tak:
Mamy dobre wiadomości i cudowny świąteczny prezent))))

No a teraz dla was
Kochane wszystkiego najlepszego w te święta, milości i cudownej atmosfery, rodzinnej i ciepłej i najwazniejszego zdrowych maluszków.:-)

Ja bede po świetach i wtedy na pewno będą zdjęcia i opowieści
 
emkamek ogladalam ebay'a po polsku i nic tam ciekawego nie znalazlam. Nie bardzo jestem zadowolona z tej stronki,moze konkretniejsze rzeczy idzie kupic ale jak patrzylam na ciuszki dla niemowlat to znalazlam moze 3 rzeczy.

teraz smieszna sytuacja wyszla, wlasnie sie dowiedzialam ze moja siostra jest w ciazy i ma termin na 6 sierpnia. Chyba rodzice oszaleja jak sie dowiedza ze obie jestesmy w ciazy i to praktycznie w tym samym czasie . Jaja jak berety, do tej pory nie moge w to uwierzyc :-D
 
Witajcie Wigilijnie !

Cieszę się że tak duuużo tu nas ;)

U mnie samopoczucie coraz lepsze więc jest szansa ze niebawem zagladać będe częsciej.
Na Usg wszystko dobrze maluch ma 7 cm i strasznie uparte bo nie chcialo się obrucić hi hi hi


Dziewczyny mam cos dla Was

www.kartki.pl - eKartki. Życzenia. Przypominajki.

i jedynie co mogę dodać żeby przez kolejny rok moglismy się tu spotykać w takim badz większym gronie

Przesyłam cynamonowe pozdrowienia BIG CMOK !
 
Dziękuję za życzenia :)

Też mam dla was kilka słów:

Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście Święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śniegu napada.

ale przede wszystkim zdrowych i radosnych Świąt :)
 
http://mojekartki.eu//kartki/47/3/d/3156.gif

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!










 
Moje Kochane
Życzę, aby spotkanie z przychodzącym Zbawicielem stało się źródłem prawdziwej radości wewnętrznej, która jest silniejsza od każdego bólu i cierpienia. Niech ta Boża radość towarzyszy wszystkim podejmowanym zadaniom, niech daje siłę do pokonywania trudności i pozwala odnajdywać prawdziwy sens i wartość codziennych wydarzeń!
Wesołych i zdrowych Świąt :-)
Ja lecę ubierać choinkę
 
Witam Was wszystkie świątecznie!

Dodi - super że wszystko w jak najlepszym porządku!!! Widzisz, czasem taki niekompetentny lekarz jak może namącić w głowie - ja też byłam u jednego takiego w wakacje, to mi nagadał że ja będę mieć problemy z zajściem w ciążę itp. - a 2 miesiące później były dwie piękne kreseczki!

Kkasiulka - choinka super a Majeczka cudna - i chyba podobna do Ciebie bardzo!!!

Em_ka - widzisz, jaki już Twoj dzidziuś duży i ruchliwy! Super! Pewnie już się nie możesz doczekać powrotu do Hiszpanii, żeby tatuś fasolinki mógł Twoje brzucho popodziwiać i pogłaskać!
Ale numer z Twoją siostrą, jakbyście się umówiły!!!

Wisienka - wow - synek!!! Ale wiadomośc, w sam raz żeby się cieszyć w ten świąteczny okres! Cieszę się bardzo!!! I mam nadzieję że już się lepiej czujesz!

Magia, Anulka, Evinka - Wasze dzieciaczki już takie duże i najważniejsze że wszystko w jak najlepszym porządku! Ja już się nie mogę doczekac mojego USG - ale to dopiero na 5 stycznia....do tej pory będę się raczej stresować....

Mailuj, Margerita, Corin, Zuzu - a kiedy Wy macie badania? Trzymam kciuki za wszystkie!!!

No a na koniec chciałabym wszystkim Mamusiom, Tatusiom i Waszym dzieciaczkom życzyć zdrowych, pogodnych i szczęsliwych Swiąt, żeby dzieciątka dalej tak ślicznie i zdrowo rosły, a Wasze samopoczucie żeby było z dnia na dzień lepsze!

Moc świątecznych uścisków z białego Szczecina!!!
:-)


Buziaki -
Hanami!
 
reklama
Do góry