reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Wisienko bedzie dobrze zobaczysz...... wam choć fajnie macie tak szybko a ja dopiero 10 stycznia ech 5 tyg roznicy miedzy wizytami hehe ale mam nadzieje ze szybko mi czas zleci... do 10 tego... coś mnie brzuch boli.... i spac się chce ale czekam na męza juz nidługo wroci z wędzenia... to se podjem troszki a resztę zostawię na swięta
 
heheh no faktycznie ale jak jest dokladnie to nie wiem heh bo mialam nie rózny cykl ale wg badnia usg a mialam w 9 tc to tak wychodzi ... no ciekawe która pierwsza pojedzie na salę... a gdzie rodzisz? ja Lublin
 
Ja akurat wiem dokładnie co do dnia kiedy było poczęcie :-) dokładnie 17.10, owu czułam dwa dni później, więc oczekuję dziewczynki.
Jestem z Warszawy, ale na czas przed porodem i po porodzie przenosimy się na mazury gdzie mieszka rodzina mojego ukochanego i tam mamy dom. Także będę rodzić w Ostródzie.
 
zuzu2 no ja mialam tez straszny problem zeby sama sobie wyliczyc termin, musialam sie gina zapytac bo niby liczy sie od ostatniej @ a ja takowej nie mialam, bo wystepowaly u mnie wielkie zaburzenia i ostatnia ktora sie pojawila byla wywolana sztucznie przez leki, wiec ciezko mi bylo stwierdzic kiedy pozniej mialam dni plodne...
strasznie chcialabym miec coreczke, jako pierwsze dzieciatko.. ciekawe czy mi sie uda. Oby!
i widzicie jak to jest, nie bylo mnie od poludnia na BB i juz chyba z 3 strony zapelnione, no i jak tu normalnie mozna funkcjonowac jesli pozniej mam tyle do nadrobienia?! :-D
 
reklama
Witam, pare dni wczesniej zadalam to samo pytanie i uzyskalam odpowiedz ze tak. Wczoraj umieralam, goraczka 39 non stop i nawet paracetamol nie dzialal. Dla potweirdzenie zadzwonilam do mojej poloznej i potwierdzila ze spokojnie mozna go zazywac. Nie wolno brac niczego co by bylo z ibuprofenem.
Powoli wracam do zycia......
 
Do góry