reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

em_ka - a dlaczego nie chcesz spodni ciążowych?? Są w sklepach o ładnych fasonach, tylko z pasem na brzusio. Ja Ty szczuplasta jesteś, to wybór masz duży.....Jeszcze zobaczysz jaki brzuch może być duuuuży ;-p i gumka nie wystarczy. Ja tez jeżdżę na snowbordzie i cały weekend byłam pod Jaworzyną, ale z wiadomych powodów sprzęt został w domku.

margerita - powiem Ci, że hotel super. Nowiusieńki, czyściutki, w samym centrum Krynicy. Fajosko. Należy do mojego wujka, cała rodzinka sie zjechała, m.in moja kuzynka - 3 dni przed terminem, jutro ma termin na drugie dzieciątko i cholera pojechała :-D I dobrze się czuła, pieknie wyglądała.......
 
reklama
Mi pomogl *spam* syrop dla mam ( kobietek w ciazy i karmiacych ) Wszystko by bylo ok gdyby nie fakt ze ... zajezdza troche czosnkiem a mi cos ostatnio czosnek nie pasi . Wiec zatykalam nos... i polykalam jakos . Szkoda tylko ze ten syropik jest 7 dni wazny po otwarciu :(
Brzuszek mnie jakos mniej pobolewa teraz tak jakos sporadycznie ... ale jednak pobolewa . Slyszalam teorie ze jak ktos bierze duphaston to nie powinno bolec? Troche sie martwie .
W kazdym badz razie ze spaniem tez lipka ... o 3 sie obudzilam bo mama wrocila z wyprawy z tata z holandii siostra przyjechala i taka podekscytowwana zasnac nie moglam a godzine pozniej tak mdlilo mnie ze myslalam ze skonczy sie u pana K. Ale jako tako ... herbatka ... i ..imbir i przeszlo .
W Toruniu sypie ... snieg
A co do spodni to jeszcze jako tako ... ale jak siadam juz musze odpinac... guziczek :) wiec tez zaczne sie rozgladac chyba za jakimis leginsami badz spodniami ...jak bede miala taki brzuszek jak moja mamcia kiedy byla ze mna w ciazy to uuuuu.. moja mama miala taki brzuszek jakby miala conajmniej trojaczki ... kazdy lekarz jej tak mowil :) i tato jej buciki zawiazywal ... Urocze:)
 
Ostatnia edycja:
Kkasiulka bo jak ogladalam spodnie ciazowe jeszcze zanim w ciazy bylam, to kompletnie zadne mi sie nie podobaly.Sa takie jakies szerokie, a ja takich nie lubie. Chyba ze poszukam jakiegos bardziej modnego sklepu z odzieza dla ciezarowek, moze tam byloby cos fajniejszego. Nie moge sie doczekac az sie w hiszpanii cieplo zrobi to kupie sobie lniane spodnie i bez problemu mozna je nosic pod brzuszkiem, nie trzeba gumek. Poza tym te gumy mnie jakos nie przekonuja, moze jeszcze zmieni mi sie myslenie wraz z rosnacym brzuszkiem, ale jak na razie mowie nie :-D jak zwykle uparta jak osiol, zawsze mi to mama powtarzala heh ^^
 
Witam Lipcóweczki!! tak sobie czytam o noszeniu spodni ciążówek. Ja też nie przepadam ze szerokimi spodniami (szczególnie gdy nogawki są szerokie), i faktycznie większość ciążówek własnie taka jest. Kupiłam sobie jedną pare i poszłam do krawca, żeby przerobił mi owe ciążówki na jeansy rurki. efekt: super: góra została ciążowa z wszytym pasem na brzunio a dól jest wąski, tak jak w zwykłych rurkach:)
 
racja racja, jest w czym wybierac. Na szczęście to nie to co 20 lat temu. Teraz w ciąży mozna wyglądac naprawdę ślicznie. A i ceny są przystępne:)

Dokładnie. A szczególnie te w necie, w sklepach to różnie bywa. Musze obmierzyc te co mam na sobie i zakupić dzinsy, bo te z pierwszej ciąży tak namiętnie nosiłam, że przetarłam :-D A te mam takie z materiału. Kupię jeszcze legginsy i jakąś tunikę, a resztę ciuchów mam z pierwszej ciąży.
 
mailuj, jak dobrze poszukasz na allegro na przykład, to znajdziesz i cos dla siebie. Nie będa to takie ciuszki jak na dziewczyny noszące rozmiar 38, ale nie będa to też ogrodniczki i worki. Wiem co mowie, bo sama mam daleko do 40 rozmiaru... Przegladaj sobie też zestawy ciuchów. Często dziewczyny sprzedają duże zestawy w dużych rozmiarach za rozsadna cene.
 
reklama
mailuj, jak dobrze poszukasz na allegro na przykład, to znajdziesz i cos dla siebie. Nie będa to takie ciuszki jak na dziewczyny noszące rozmiar 38, ale nie będa to też ogrodniczki i worki. Wiem co mowie, bo sama mam daleko do 40 rozmiaru... Przegladaj sobie też zestawy ciuchów. Często dziewczyny sprzedają duże zestawy w dużych rozmiarach za rozsadna cene.

Jest dokładnie tak jak mówisz. Ja juz zapomniałam co to rozmiar 40. I kupiłam właśnie taki zestaw w pierwszej ciąży, mam te ciuchy do tej pory. Do pracy mam 3 bluzki eleganckie, 3 bardziej normalne i kilka takich na codzień. Tylko trzeba prosić o dokładne wymiary. Spodnie mam 2 pary, teraz kupię rybaczki, legginsy i tunikę i finito.
 
Do góry