reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Ja na ebayu kupiłam suknię ślubna w Chinach i mam super doświadczenie:-) Ogladam zestawy na allegro, ostatnio był super m.inn z H&M mamma ale przed czasem ktoś kupił za 350 :-( . Em-ka sprawdz czy nie barzdiej opłaca Ci się kupować w Stanach, transport do Hiszpanii jest o wiele tańszy niż do POlski. Ciekawe czemu :-(
DZięki za linnki Kkasiulka :-) Są moje rozmiary
 
Hej kochane. Jak ja wam zazdroszczę tej energii, chęci kupowania, przeglądania. Oj tak bym chciała.
Dziękuję wam za wsparcie i troske. Mi po torecanie przeszło ale na 1 dzień a teraz mimo brania go dalej mnie męczy. Boję się żebym na święta nie wylądowała w szpitalu. Jutro idę do gina zobaczymy co powie. Boję się czy wszystko w porządku. Jednak jem niewiele i ciągle wymiotuję. Niby wszędzie czytam, ze nie powinno miec to złego wpływu na dzidzię jesli się nie odwodnię bo wszystko czerpie ze mnie ale jednak wolałabym się zdrowo odżywiać i czuć dobrze. Te cholerne mdłości wymęczyły mnie juz tak, ze po prostu nie mam na nic siły i męczą mnie najprostsze czynności. Ech... Kiedy to minie , przecież trzeci miesiąc mi się kończy a tu żadnej poprawy. Nawet po leku.

Pozdrawiam was kochane i życzę dobrego samopoczucia.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było... Jestem bardzo podekscytowana, bo w Wigilię mamy zamiar powiedzieć najbliższym o dzidziusiu! Wymyśliłam sobie, że jednym z prezentów będzie oprawione w ramkę zdjęcie z USG... Już się doczekać nie mogę, jak zobaczę minę rodziców. Oni już od dawna czekają z utęsknieniem na pierwszego wnuka, więc będzie to chyba dobry prezent świąteczny! Jeszcze tylko parę dni...
 
A powiedzcie dziewczyny, jak urządzicie pokoik/ miejsce dla brzdąca? Jestem kompletnie zielona, no i mam tylko 2 pokoje... Będziecie mieć łóżeczko w sypialni? A co z mebelkami? Nawet nie wiem, co jest potrzebne :szok: Muszę się szybko podszkolić.. :tak:
 
Petronelka, my mamy też tylko 2 pokoje. Jeden duży i małą sypialnię, no i tak kombinuję, że właśnie w sypialni jest taki kącik w sam raz na łóżeczko. Myślę, że jakoś się pomieścimy, choć jak dzidzi będzie miało ok.1 rok to plan jest, że się przeniesiemy. Ale to jeszcze trochę czasu, a póki co musimy się jakoś zmieścić. Zatem u nas nie pokój, a kącik dla dziecka jest do przygotowania :) Co do mebelków to metraż nas znacznie ogranicza, więc kupimy tylko niezbędne. Zastanawiam się natomiast nad takim zestawem do kąpieli, tj. stojak na wanienkę i inne akcesoria ułatwiające kąpiele. A resztę to szczerze mówiąc z forum od bardziej doświadczonych mam się dowiem :) hi, hi
 
reklama
Do góry