reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

W necie można znaleźć naprawdę fajne ciuszki, dla kobitek w różnych rozmiarach.
Corin zazdroszcze ciuszków z poprzedniej ciąży, ja musze zaczynac od zera:)
Kupiłam jedna pare legginsów ciążówek na allegro i sa mega wygodne.
 
reklama
maqnio ja np wychodze z zalozenia, ze skoro juz cos kupuje to tak, zebym nie musiala tego szyc lub przerabiac, wiec w moim przypadku odpada kwestia zanoszenia nowych spodni do krawcowej, ktora wezmie wiecej niz dam za spodnie. Kompletna kapa ze tak powiem. Ja postaram sie poszperac po necie, moze rzeczywiscie znajde cos pod moj jakze wybredny gust, nie mam problemu z otyloscia wiec tez nie powinnam miec duzo probelmow. Jak na razie, poki bede mogla, bede nosic moje spodnie. Przepadam za takimi lekko wiszacymi na tylku, wiec jeszcze na dosyc dlugo wystarcza te co mam, a pozniej juz cos wykombinuje :-D
teraz wcinam grapefruitka ^^ mniam mniam :-D
 
maqnio, ja nie mam ani jednego ciucha z poprzednich ciąż, chyba ci sie pomylilam z kkasiulka ;)

Póki co mam 2 pary gaci ciążowych, czekam wlaśnie na paczkę z allegro (mam nadzieje ze dojdzie przed wigilia), a bluzki nosilam zawsze tunikowate (uwielbiam taki kroj) więc póki co się w nie mieszczę :)

Dzis rano stwierdzilam, że muszę kupic sobie nowe staniki, bo dotychczasowe jakieś takie male sa, skurczyly sie? :-D
 
Corin ja zawsze mialam male piersi,teraz widze ze minimalnie sie powiekszyly, ale biustonosz mam dalej dobry. Moze kiedys sie doczekam dnia, ze bede go musiala wymienic na wiekszy :-D oby! nigdy w zyciu nie mialam takiej sytuacji, wiec czekam na to z niecierpliwoscia :-D haha!
A wlasnie ogladam ciuszki na allegro, mam tylko jeden problem, ze jak bede zamawiac przez allegro w hiszpanii to dodatkowo mi bedzie wychodzic koszt przesylki za granice. Czasami nawet sie nie odplaca czegos zamawiac bo wiecej sie placi za przesylke niz za sama paczke :-( na pewno bede zamawiac wozek w polsce i takie wieksze i bardziej przydatne akcesoria bo o wiele taniej mi to wyjdzie. Jesli przecietnie dobry wozek z fotelikiem samochodowym itd kosztuje w granicach 500, 600 E to ja tu go kupie tak do 1000 zl razem z przesylka, wiec roznica jest ponad polowe.
 
aaa spoko, zapomnialam o tym. Bo ostatnio jak weszlam na ebay'a bo kumpela mi o nim powiedziala, to weszlam po angielsku i myslalam ze nie da sie tam zmienic jezyka i mialam wielki problem z wyszukaniem rzeczy, dlatego z tego zrezygnowalam. Ale teraz weszlam i rzeczywiscie po polsku, to jest cos a'la allegro tylko ze na caly swiat. A jest to sprawdzone? mozna na tym spokojnie kupowac? jak tak, to super by bylo, ulatwiloby mi to zamawianie rzeczy. Dzieki bardzo, zaraz soe tam zarejestruje ^^
 
ale wiesz co Corin, tak patrze np na malutkie ubranka dla niemowlaka i nie ma praktycznie ani jednego nowego, a uzywanych jest moze 7, pozniej na wieksze dzieci juz sa dostepne. Chyba jednak wole allegro, ma wiekszy wybor ..
 
reklama
Do góry