reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

anulka ja tak sobie mówię, bo u mnie to jest 5 t3d a w poprzedniej ciąży zaczeło sie w polowie 6t a z Maćkiem to koło 7 dopiero więc mam nadzieję, ze wszystko dobrze
ślimakowa ja tez mam jakies takie humorki ale nie wiem, czy to ciążowe czy stresowe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam niedzielnie dziewczyny ...Lil bardzo ale to bardzo mi przykro!!! nawet nie wiem co napisac bo wiem jak Cie o boli więc tule mocno. Nowym lipcówkom gratuluje;-)fajnie,że jest nas coraz więcej .
 
Witam dziewczyny,
dopiero się zarejestrowałam i mam nadzieje że spedze tu najbliższe 9 mcy :)

Zrobiłam test 5 listopada i wyszły mi dwie kreski :) Z moich obliczeń wychodzi termin na 15 lipca. Jak zobaczyłam test tak się ucieszyłam, że już pochwaliłam się mężowi, mamie, siostrze. Teraz dopiero tak myśle żę może troche za wcześnie:(
Umówiłam się do gina na środe 10XI mam nadzieje że wszystko bedzie ok.

Test zrobiłam dzień po sodziewanej @, jesteśmy dopiero miesiąc po ślubie i zazwyczaj nie robię testu tak szybko ale tym razem miałam przeczucie :) oby wszystko było ok.
 
5 tydzień :) od kilku dni strasznie bolą mnie piersi, hehe nawet cieżko mi się na boku ułożyć, w ciągu dnia czasem zakuje w brzuchu, z objawów to tylko tyle.
Mam też problem z paleniem bo generalnie sporo palę, teraz baaardzo się staram rzucić ale i tak 2-3 dziennie zapale... i mam wyrzuty sumienia.
 
5 tydzień :) od kilku dni strasznie bolą mnie piersi, hehe nawet cieżko mi się na boku ułożyć, w ciągu dnia czasem zakuje w brzuchu, z objawów to tylko tyle.
Mam też problem z paleniem bo generalnie sporo palę, teraz baaardzo się staram rzucić ale i tak 2-3 dziennie zapale... i mam wyrzuty sumienia.
no ja jestem w podobnym tyg i jeszcze nic nie widzial mam isc za dwa tyg powiedzial mi tylko ze cialko zolte jest endometrium ladne i tyle zapisal tabsy i na tym sie skonczylo czekanie teraz...ciebie pewnie to samo czeka:) chyba ze 6tydzien zaczniesz to moze juz cos zobaczy:)
zalezy tez to od sprzetu:)mam to samo z piersiami i podbrzuszem :)i tez pale ciezko rzucic ale widze ze jestes lepsza ode mnie;)powodzonka &&&&&&& zacisniete:)
 
Witaj danuska i powodzenia na 8 miesięcy które ci zostało. Jesli chodzi o fajki to rzuć natychmiast, wiem , ze to nie proste bo sama sporo paliłam przez wiele lat ale da się zrobić a trucie dzidziusia jest niewybaczalne. Życzę więc wytrwałości i skuteczności. Myslę, ze 10 to trochę za wczesnie na wizytę, a kiedy miałaś ostatnią 2 albo owu jeśli wiesz kiedy? I gratulacje z okazji slubu. Bolących piersi zazdroszcze bo ja nie mam objawów i wzbudza to we mnie lęk.
Anulka łobuzico ty się nie pocieszaj , ze ktos tez pali ale rzuć w chocho to smierdzące świństwo
 
reklama
Danuska - WITAJ i gratuluje ;)

Dziewczyny palące nawet mi tu nie piszczcie że kopcicie w ciaży bo się przejadę do Was !!!! NIU NIU !!!! :no:bo przełoże przez kolano i na goły tyłek będzie :-)


Mam pytanko macie jakiś sprawdzony krem do depilacji cipulinki który można używać w ciąży ?

U mnie mdłosci c.d HELP !
 
Do góry