reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
a ja nie moge sobie poradzic z papieroskami:/ podswiadomie wiem ze krzywde robie bobowi z drugiej strony jakos sie siega po nie:/
 
Hej dziewczyny,
Ja dziś mniej więcej ok godz 8 dowiedziałam się że zostanę mamą :)
Mam mnóstwo obaw z tym związanych, bo już raz byłam w ciąży, ale niestety poroniłam (9 tydzień 3 dzień)
Mam nadzieję, że uzyskam od WAS wiele praktycznych porad, jak dbać o siebie w tym błogosławionym stanie :)
Termin porodu - 14.07.2011- oby tym razem się udało :)
 
Witajcie dziewczyny. U mnie spokój i czysto nic też nie boli. Już się uspokoiłam. Co do objawów jakoś ich nie przybywa i czuję się tak, ze czasem patrzę na testy żeby miec pewność , ze jestem w ciąży. Dalej dużo leżakuje, zeby jesli cos tam się działo spokojnie sie zagoiło. Spałam całą noc , i dopiero wstałam a dalej ziewam. Mam jakies komedie na dzisiaj i ksiązke do poczytania to nie bedę się tak nudzić jak Pol będzie w szkole. Teraz wypije kawkę zbożową bo po sotatnich rewelacjach po zwyklej nie ryzykuje, tym bardziej na czczo.
lil pprzykro mi, kochana.Nie myśl o tym i nie dołuj się bo czasem tak się zdarza i nic na to nie poradzisz. Z dwojga złego tak jak piszesz lepiej, ze nie skończyło sie szpitalem i zabiegiem bo tak będziesz mogla zacząc staranka od tego cyklu. Zapytaj lekarza może w związku z tym co się stało będziesz brać dupka juz od po odwu profilaktycznie
neska to fajnie, ze zostajesz
evinka jakby to nie zabrzmiało ale zazdroszcze mdlości
anusia to dobrze, że masz fajne samopoczucie. ja dzis ryczałam przy opowiadaniu o kurczakach....
anulka ja rzuciłam palenie prawie 3 lata temu, kiedy zaczelismy myslec o dzidz. Naczytaj się kochana jakie to krzywdy robi dziecku i nie pal bo to paskudztwo robi mu więcej krzywdy niz tobie wszystkie papierosy wypalone w dorosłym zyciu. No i pomysl o tym, ze po dziecku palaczki widać, ze matka paliła w ciązy. Będzie ci wstyd w szpitalu. Nie pal!!!
ślimakowa witaj a jak u ciebie, masz mdłości jakies. Ja zachcainy raczej na kwaśne ))
eleth gdzie jesteś????
 
Hej Anulka!

No ja też zanim się o ciąży dowiedziałam, to sobie popalałam, głownie w weekendy i na imprezach. Ale teraz to nie ma mowy!
Anulka, Ty nie wiesz podświadomie, że robisz krzywdę, tylko świadomie, powinnaś z tym skończyć. Jeśli tego nie zrobisz to :
1. będziesz krzywdzić nadal bobo
2. nie pozbędziesz się wyrzutów sumienia i stresu, a po co Ci to...

Trzymam kciuki i jestem pewna, że nie będzie ciężko.
Podobno ochota na fajkę nie trwa dłużej niż 3 minuty, zatem za każdym razem poczekaj 3 minuty i będzie po akcji. Ja tak robiłam :) i działało
 
Ja to chyba sama z soba nie wytrzymam niedawno co wojne zrobilam swojemu a teraz tancze z suczka hehe a maz sie patrzy jak na glupia:)
 
dzieki za porade sprobuje dla dzidziusia:)nei chce mu krzywdy zrobic... tez macie gorace piersi??mnie bardzo brodawki bola nawet dotknac sie nie moge...
 
wisienko moze za wczesnie jest jeszcze ja we wczesniejszej kolo 6 tc dopiero mialam czulosc na zapachy i ciagnelo mnie...a teraz jak narazie nic...tylko bym zarla non stop wlasnie surowa marchewke wcinalam:)
 
reklama
Wisieńka, Ja w sumie to nie mam jakiś dużych objawów, oprócz tego, że mniej lub bardziej bolą mnie piersi, ale chyba coraz mniej. Mój mąż mówi, że mam emocjonalne strzały - huśtawki, z płaczu do śmiechu przechodzę płynnie. Wczoraj też miałam pierwszy i jak na razie jedyny raz smakowego szoku, nie smakował mi szpinak. Ale to racze takie pojedyncze rzeczy.
Nie wiem, czy mnie mdli, bo mam chorą tarczycę i w zasadzie nie potrafię odróżnić czy to ona mnie dusi, czy to na cofkę. Ale mam nadzieję, że nie będzie za dużo mdlić, bo to złe na zęby jest i w ogóle średnio przyjemne, więc tego nie chcę.
A najważniejsze, to że już nie jestem śpiochem, a potrafiłam być na całego :)
 
Do góry