reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

margerita mamy bardzo podobne suwaczki :) różni nas tylko 1 dzień
Naparcowałam się -ale suwaczki mam...
 
reklama
koficzka witaj :)
ja sobie leniu****e a maz kotlety robi:) aj co za zycie szkoda tylko ze tylko w takich okolicznosciach:)jak chce pocalowac meza to smierdzi mi wodka no a nawet grama alkoholu nie mial w ustach a ja ciagle czuje:)mam ochotke na przytulanka ale sie boje ze cos sie stanie wole sie powstrzymac:)
 
Witam niezielnie :-)

No u mnie wlaśnie nie bardzo jakies takie objawy występują. I to mnie martwi własnie...

Kochana mam to samo, piersi wcale w ogóle nie bolą, czasem zakłuje coś w pachwinach, a tak nic i straszniemnie to martwi, ale licze na to ze wiekszosc objawow zaczyna sie po 6 tyg. a ja tak samo jak Ty 5t3dz.

Co do palenia, to ja lubiłam sobie zapalić (niewiele, bo niewiele), ale odkąd zrobiłam test 0 fajek, a teraz to juz w ogole mnie odrzuca, dziewczyny oby i Was odrzuciło :*
 
jejku zasnełam i wstalam dopiero teraz, ależ spioch sie zrobiłam masakra.
koficzka witaj. Na szczęście nie mialm żadnego krwawienia ani nawet plamienia tylko troszke kawowego sluzu. Teraz jest już czysto i jesl nic się nie pokaże więcej przjmę to jako pozostaloś po cytologi bo gin mówił, że po niej może być coś takiego.Tego śluzu to też nie było dużo, tylko slad na papierze lekki a nie jakiś kłąb czy coś takiego. Teraz po prostu leżę i jak bedzie dobrze pójdę na wizytę tak jak mam umówioną. Oby tak było i nic już się nie działo.
eleth witaj pytałam gdzie jesteś. Cieszę sie, ze mamy ten sam dzień. Ja tez czytałam o tych wszystkich objawach i gadałam z dziewczynami z moich wątków i wszystkie mówią, ze tak moze byc a kilka też tak miało. Staram się nie stresować i mówię sobie, ze będzie dobrze
 
Ostatnia edycja:
Wisienko ja tez tak mysle, choc teraz złapał mnie ból w pachwinie, ja sfiksuje jak tak dalej pójdzie, ale to nasza wystarana, wyczekana ciąża i chyba dlatego tak przeżywam. Ech byle do wizyty. Bardzo ma dzis leniwy dzien, wyleguje sie w łóżku.

My dziemy dziś moim rodzicom powiedziec. w koncu to czy im powiemy, czy nie nic ne zmieni.
 
eleth pewnie, ze nie zmieni ja nie wierzę w takie zapeszanie ale nie mówimy jeszcze czy nie robię suwaczków bo dla mnie ciąża liczy się od bicia serduszka. Wiesz o co mi chodzi? Myślę, ze tak mocno przezywamy bo ciąża i wyczekana i wystarana a my zdajemy sobie sprawę z tego jakie sa zagrożenia. Musiomy wierzyć, ze będzie dobrze
 
Dziewczyny trzeba myśleć pozytywnie. Wiadomo poczatki są takie, że boimy się. Sprawdzamy czujnie każde objawy-ale nasze serduszka już są z nami a lipiec się zbliża więc się uzbrajajmy w pozytywne myślenie!
 
reklama
Ja też sie przespałam albo ciąża albo pogoda tak na mnie wpływa hmmm:dry: lenia mam okrutnego... wisienka,elleth nie każda kobieta musi mieć od razu objawy....;-)moja koleżanka nie miała zadnych przez calą ciąze ..szczęściara...z resztą meksyk zacznie się po 6 tyg. więc czekamyyy na mdłości..zasypianie na stojaka i inne takie:cool:
 
Do góry