reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Okazało się, ze nie mogę już mleka. Po mleku wraca...Po kaszkach tez... a do tej pory ratowało mnie od mdłości. Cóż zmiany.
margaritta ja się ciesze, ze to nie moi stali sąsiedzi i juz niedługo zostawię ich w ich własnym świecie a moi nowi sa normalni z tego co wiem.
lale3ka witaj
Corin ja mam synka ale mi też szczerze mowiąc wszystko jedno, byle zdrowe. A gdyby nie to, ze będziemy robić dzidzi pokoik to też bym nie pytała
hanami oj dobrze ci dziewczyno
Powiem wam szczerze , ze denerwuje mnie to genetyczne. Może dlatego,ze mam te 34 lata już...
 
margarita ja mam 21 wizytę i umówimy się wtedy na genetyczne. Mam stresa przed zwykłą wizytą a co dopiero przed genetycznym. Mam nadzieję, że będzie dobrze. No nie jesteśmy takie stare w końcu:-)
 
czesc GOSIA 788:-) Moj szpital to Euston Hospital wiec niestety nie spotkamy :-(Zreszta my juz za 3 miesiace jedziemy na stałe do domku-odliczam juz haha.A jak tamty sie czujesz?Mój brzusio tez jest juz widoczny i z dumą paraduje :-)Ja juz niebawem musze kupić spodnie ciążowe bo zostały mi tylko jedne które moge zapiąć ale posiedzieć w nich już nie da rady;-)Byłas juz na pierwszym usg? ja mam dzisiaj wolne i mam zamiar nic nie robić;-)miłego dnia

szkoda, ze sie nie spotkamy :-( moj brzusio nie jest jeszcze taki duzy - maz sie smieje, ze to tylko tluszczyk a ja juz tam wiem swoje - Malenstwo pewnie rosnie jak na drozdzach :-)
w przyszlym tygodniu mam dopiero pierwsza wizyte w szpitalu a pierwsze usg juz mialam robione, bo jestesmy po zabiegu in vitro i wg procedury sprawdzaja od razu, czy faktycznie ciaza jest. Widzialam jak serduszko bije i juz nie moge doczekac sie nastepnego, zeby zobaczyc znowu Malenstwo :-) Ale gdyby nie to, to oczywiscie w UK nikt sie nie spieszy i pierwsze USG jest robione 12-14 tygodniu...
zycze duzo zdrowka i odpoczynek to jest to, co takie ciezaroweczki jak my potrzebuja najbardziej :-)
Pozdrowionka dla wszystkich!
 
Wisienko musi być dobrze innej opcji nie ma :rofl2: dzis tez zaczęłam głębiej zastanawiać sie nad płcią ,mąz i mama mówą ze będzie chłopak ja stawiam na dziewczynke:dry: ogólnie to chce zdrowe i rózowe maleństwo :-) lecz nie ukrywam,że chciałabym wiedzieć wcześniej ...mój ginekolog na razie ma stare USG po świętach ma być nowe i nie ukrywam ze licze na szybkie rozpoznanie:-p
 
Lale3ka Witaj w gronie lipcowych mamusiek!!!
Margerita ja też uważam, aby zdrowe było, mam już córcię ale co będzie to zobaczymy, przeczucia nie mam zadnego, ale może będzie teraz Maciuś???
 
reklama
Do góry