reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Kurcze niby lepiej się czuję ale dalej nie bardzo. Znowu mnie pociągneło po jedzeniu i jeszcze przeczyściło. Jak tak dalej pójdzie to wyląduję w tym szpitalu:wściekła/y:Na nic nie mam ochoty a kazde podejście do lodówki kończy się szarpaniem.Staram sie pić duzo ale nie wiem czy w końcu to cos da. Cholernie się martwię:zawstydzona/y:Gina mam za tydzień, mam nadzieje, że do tego czasu nie będzie gorzej a wprost przeciwnie.
 
reklama
margerita126 No mi czasem poleci jakaś tam krew... Dziś rano mi tak sporo poleciało... Wystraszyłam się strasznie. I cały czas mam jakieś upławy...Takie brązowe. To normalne? :confused: Dzięki za słowa otuchy :)
 
Mamusia lipiec 2011 trzymaj sie i nie poddawaj :) trzymamy wszystkie za Ciebie.
U mnie swieta nie zapowiadaj sie za ciekwie ;( kolejne spedzone poza Pl. W tym roku brat przylatuje z Kanady do mojego chlopaka wiec sie poswiecilam i stwierdzilam skoro nie widzieli sie przez ponad 4 lata to nie bede ciagla do PL ale w przyszlym roku mam obiecane :) razem z dzidzia :)
Co do mdlosci , powoli przechodza :) i nawet chyba brzusio mi sie powiekszyl chociaz sama nie wiem czy to nie tluszczyk :) uzywacie jakis kremow na rozstepy? czy to juz pora zaczac?
Pozdrawiam wszystkie nowe mamulki :)
 
Czesc Morgenrood-nie jestes sama w te świeta poza Pl -my tez kolejne czyli 4 świeta spedzamy w UK(choć juz ostatnie).Mi konczy sie 12 tydzień i kilka dni temu zaczełam używać kremu na rozstępy.Mój brzusio jest juz widoczny i wolałam zapobiec mi niz póżniej żałować że sie ociągałam :)Tylko musisz zwrócić uwage od którego miesiąca jest dany krem bo niektóre mozna stosowac dopiero w póżniejszych miesiacach.papatki
 
Mamusia lipiec 2011 mi powiedział lekarz tak... jak leci żywa czerwona krew to żle bo napływa do krwiaka a ten w ten sposób się powiększa nastomiast brązowa krew jest stara tzn że spływa juz ta napłynięta i krwiak się oczyszcza .Leż plackiem wstawaj tylko do wc bo z tym paskudztwem nie ma żartów .Ja oprócz duphastonu dostałam jeszcze leki przeciwkrwotoczne exacyl chyba.:dry: Po tygodniu lezenia i braniu lekarstw przeszło nie wiem czy krwiaka juz nie ma dowiem się 27 gudnia lekarz kazał się na maxa oszczędzac i tyle.

A teraz z innej beczki dziewczyny czy któraś z Was przechodziła w ciąży grypę jelitową?? Moje dzieci zachorowały tzn tydzien temu córka a wczoraj syn :eek: pije zapobiegawczo pepsi podobno pomaga leków boje sie brac a rano juz coś mnie kręciło w brzuchu :no: nie wiem co robić jakby co..

Witam nową mamuśke:-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć! :happy2:

Witam nowe mamusie - gratuluję fasolek :tak:

margerita - ja nie przechodziłam grupy, ale zatrucie - rzygałam, miałam gorączkę, byłam okrutnie osłabiona, miałam powiększone węzły, schudłam chyba ze 3kg, bo nic nie mogłam jeść. I tak przez 3 dni. A wiadomo, nie mogłam żadnych leków, gorączke zbijałam syropkami dla dzieci, dzieki nim zasypiałam. Ale przeszło i Majce nic nie było.....Moja koleżanka miała jelitówkę, długo ja trzymało, jadła tylko chleb z masłem, chyba ze 2 tyg sie męczyła, ale urodziła zdrowego chłopczyka, a za miesiąc, na koniec stycznia, ma mieć kolejnego synka. Także głowa do góry :tak::sorry2:

Dziewczyny z UK, nie martwcie sie świętami, same też możecie fajnie je urządzić, a potem wieeeeelkie rodzinne spotkanie na skype. Ja mam dużą rodzinę, ale rozsiana po całym kraju i na Wigilię będe tylko ja z M. i Majką plus moi rodzice i najmłodsza siostra. A miało byc hucznie i gwarno, no cóż, nie zawsze można. :sorry2:

danuska - ja miałam podobny pamiętnik ciąży z Maja - teraz tez sobie kupię i ten wydaje sie całkiem fajny :tak:

Kto za mnie popracuje..........?
 
reklama
Hej mamuśki :)

My oboje z mężem jesteśmy jedynakami. Święta spędzamy więc w czwórkę (my + dzieci) i teściowa zawsze jest z nami. Ona jest sama, więc nie ma mowy by z nami nie siedziala przy wigilijnym stole :)

Od dwóch lat przyjezdza tez do nas moja mama z mężem i moja babcia, więc w wigilie mamy sporo ludzi :)
Szczerze mówiąc jest to wygodne, bo każdy cos przywozi na stól i w ubiegłym roku jedyne co musialam przygotować to ciasto i ziemniaki :D
Marzy mi się żeby jeszcze ojciec ze swoją rodziną przyjeżdzał na wigilię, wtedy byloby dodatkowo 8 osob i to bylaby taka wigilia o jakiej marzę od dzieciństwa :D

Może kiedyś, jak dzieciaki juz będą mialy swoje rodziny to uda się spędzać wigilię w takim gronie :)


A z innej beczki...
Od poczatku ciąży bardzo przelewa mi sie w jelitach ;) normalnie to czuję... ale dziś w sklepie poczułam inaczej. Po prawej stronie brzucha (własciwie z boku), na wysokości pępka poczułam coś... aż zlapałam się za brzuch, bo było jakoś inaczej niż do tej pory. Kurcze i teraz sie zastanawiam czy gdzies tam znów gazy szaleją czy może to juz ruchy, ale tak wcześnie? Na ruchy przecież mam jeszcze sporo czasu... jak myslicie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry