reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Corin materna juz od dawna wycofana bynajmniej tak słyszałam .Ja biore feminatal 800 i nic mi po nim nie jest no ale oczywiście każda z nas jest inna.

Wisienka sąsiadów nie zazdroszcze my zaraz po ślubie tez mieszkaliśmy w nieciekawym bloku więc wiem co to znaczy jak człowiek się męczy... Teraz mamy swoj domek człowiek wie,że żyje ;-)
hanami odpoczywaj kochana i jedz ile się da :-) no bo w koncu nie ma to jak u mamy.
 
Witajcie
Wisienka fajnie że już u Ciebie lepiej.
W pt ide do gina, ma mi zrobić pełne usg z opisem, jutro ide na badania tylko krew i mocz takze luzik. Do tej pory oprocz podstawowych robiłam WR, toxo. Różeczkę przechodziłam bedac dzieckiem wiec mi nie zlecała a cytomegalii mi nie zlecil twierdzac ze nawet jakbym była zarazona to nie mozna jej wyleczyć.
Poczytałam sobie o tej chorobie i faktycznie to cicha choroba powodujaca spustoszenie, a u kobiety ciązarnej cytomegalia to praktycznie wyrok, albo chore dziecko albo jego utrata, poczytajcie sobie Cytomegalia, Choroby kobiece > Cytomegalia
 
Cześć Dziewczyny :-)
ja tak jakoś bez weny. Gardło nawala mi jak 150 i jeszcze coś mi wlazło w plecy. Mam jakiś nerwoból i nie mogę się ruszać. Dlatego dziś nie wychodzę z łóżka. Czarkowi się tak spodobała ta inicjatywa, że o firmy poszedł 20 minut temu i to tylko dlatego, że ktoś ma mu kasę przywieźć ;-) Piję sok z cytruny, mleko z modem i czosnkiem i sok malinowy. Dlatego mam nadzieję, że przejdzie.
 
mailuj kochana kuruj się nie ma nic gorszego jak choróbsko wlezie:dry: mnie tez plecy pobolewają w okolicy kości ogonowej czasami cięzko mi sie schylić ale musi coś boleć człowiek wie ,że jeszcze zyje :-D Buziam Cię .
gon1a więc w piątek czekamy na piękne zdjęcie dzidziulka ;-)
 
witaj Mailuj:)ja tez niedawno przechodziłam grype i dość szybko pomógł mi syrop z cebuli(pokroic cebule i dodać troche cukru_zamknac w słokiu na pare godzin i pychota bllle)okropieństwo ale pomogło na szczescie:-)A nerwoból współczuje wiem co to znaczy -trzymam&&&&&&&&&&& za szybkie doście do formy.ZDRÓWKA
 
Corin, z tego co wiem to były badania genetyczne - ale może dziś z nią będę rozmawiać to się dowiem o szczegóły! A przyjechaliśmy na 2 tygodnie (tzn. ja i fasolinek, bo mąż niestety musi pracować...)

Margerita, dzięki! Jak na razie to nic innego nie robię tylko jem. I śpię. Lubię kuchnię hiszpańska, ale NIE MA TO JAK DOBRE SWOJSKIE TRADYCYJNE JEDZONKO. I do tego u Mamy! ;-)

Idę zobaczyć co w kuchni piszczy!

Miłego popołudnia!
 
mailuj mi pomaga na gardło imbir starty z sokiem z połówki cytryny i miodem, życzę zdrówka
margerita na pewno zdjątko mojej fasolinki dołaczę ale nie mam skanera w domciu wiec to moze troszke potrwać
hanami korzystaj ze jestes u mamy i zajadaj się swojskim polskim jedzonkiem, a tak na marginesie zrobiłam dzisiaj gołąbki, pychotka, mogę jeść bez opamiętania :-D
 
reklama
Hanami ale ci dobrze :) Dwa tygodnie u mamy pod skrzydłami :) Rozmarzyłam się :) W takim razie życzę miłego pobytu, pysznych obiadków i mega wypoczynku :)
Wypytaj koniecznie co to za badania byly, jestem bardzo ciekawa :)

Ja coraz częściej się zastanawiam czy nie zostawić sobie wiadomości o plci aż do porodu... Mam już parkę więc co będzie to będzie, byle zdrowe :)

gon1a ale mi smaja narobiłaś... żeby mi się jeszcze chcialo nad tą kapustą ślęczeć...
 
Do góry