reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

bombel to jak bedziesz we wtorek na tym USG to napisz co i jak :)) ja bede chyba wieczorkiem na BB bo troszke mi to zejdzie a od razu do domu na pewno nie przyjade.Wizyte na 14 mam ale to roznie bywa, ostatnio 40 min czekalam zanim weszlam bo tyle ludzi bylo, nie wspomne ze to prywatnie jest, wiec nawet nie chce myslec ile jest do normalnego gina ludzi ... ;]
ja chcialabym juz ten czas przeciagnac zeby jutro moc isc, serio snia mi sie az jakies koszmary, dzisiaj np w snie jechalam gdzies przez pola a na torach przez ktore przez ktore przejezdzalam mezczyzna (podejrzewam ze to byl ojciec dziecka) normalnie zrywal mu zywcem skore z glowy , a chlopiec tak strasznie plakal i krzyczal :( a ja uciekalam i nawet patrzec nie chcialam bo myslalam ze mnie zacznie gonic. masakra jakas i sie z takim bolem glowy w srodku nocy obudzilam ze to sie nie da opisac.
 
reklama
zuzu2 podobno X-Landery sprawdzaja sie bardzo dobrze, moja kumpela ma tego z 2009 chyba z tym ze jedyna rzecz na ktora narzekala byl ciezar. Ja ogladalam fajne na allegro APOLLO chyba, bardzo mi sie podobal, wyposazony dobrze, cena tez nie jest wygorowana a zawiera fotelik samochodowy, gondolke wyciagana ktora mozna niesc w rece i ma wiele funkcji. Jeszcze troszke czasu mam takze trzeba to dobrze przemyslec bo to wazna rzecz.
 
aa sie ostatnio usmialam bo spalam taka zawinieta koldra i odcisnela mi sie na prawej piersi, wstalam z lozka popatrzylam sie na te pregi i mysle : ,,takie straszne rozstepy przez noc mi sie zrobily? o_O " i zaczelam smarowac kremem ale po 2 h zniknelo i sobie mysle ,,ale ze mnie glupek" chyba nie jest mozliwe zeby takie wielkie rozstepy przez kilka h sie zrobily xD (tzn nie wiem bo nigdy nie mialam i mam nadzieje ze miec nie bede :D ) boziuuu :D
a tak apropo strasznie mi sie nudzi, pozniej sobie do kumpeli pojade bo nie wytrzymam ^^
 
Ale nas zasypało, matkooo.
Przez noc spadło z 50 cm śniegu, mieszkam przy bocznej uliczce i oczywiscie nam nie osniezyli. Nawet nie odpalalam samochodu, bo to bez sensu. Odprowadzilam dzieci do szkoły pieszo, ale zanim doszliśmy do głównej drogi brnęliśmy w śniegu po kolana. Wróciłam do domu zziebnieta jak malo kiedy. Własnie spijam trzecią herbatę z cytryną na rozgrzanie... Sąsiad dzwonił do miasta, żeby odśniezyli na drogę, no to podjechał płóg i odsniezyl drogę dojazdową, naszej już nie :wściekła/y:
Najgorsze że ciągle sypie...

Ciekawe co będzie popoludniu. Jutro z rana muszę jechać na badania a w czwartek do gina, ciekawe czy dam rade...
 
Witam zimowo dziś dziecko do szkoły nie poszło bo z garażu nie mogłam wyjechać:eek: śniegu ze ho ho.
maqnio pytasz o brzuszki ja ładuje baterie w aparacie więc pokaże co mam:confused2:

Corin haha witaj w klubie ja też mieszkam na uboczu dzieci do szkoły mają kawał corke zabrał sąsiad rano a ja z synem juz nie wyjechałam ,garaże mam na końcu podwórka nie wydostane się nie ma takiej opcji.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki:) Witam nowe mamusie:)
Wszystkim, które idą na usg życzę miłego podglądania i oby wszystko było ok.

Zuzu ja też chcę kupic x-landera. Szymonek miał Quinny Buzz - był super, jeden wózek przez 2,5 roku. Rozwalił się co prawda stelaż ale był na prawdę nieoszczędzany. Był z nami dwa razy nad morzem - jazda po piachu, morskiej wodzie, lasy, pagórki, nic dla niego nie było straszne.
Teraz chcę kupić x-landera bo tańszy. A to jest ta sama fabryka co quinny i gondola od quinny, która nam została będzie pasować do x-landera.

maqnio, margerita ja też mam cały czas ucisk w podbrzuszu. Czasem większy wtedy musze poleżeć i trochę mija. Nie mówiąc o sikaniu. Co noc 2.30 regularnie wstaję do wc. Aż małżon się śmieje, że zegarek można ustawiać:)
Co do brzuszka - to już troche widać. Za wczęsnie jeszcze na tycie ale widać. W żadne spodnie się nie dopinam. Wczoraj szłam z dzieckiem na przedstawienie i na agrafkę zapinałam bo tak mnie cisnęły. Czas na ciuchy w gumkę lub ciążowe:)

bombel Dziś rano mnie strasznie mdliło. Ale na szczęście buła z miodem lub dzemem zawsze pomaga:) A Ty jakie masz sposoby na swoje mdłości. Coś w ogóle pomaga?

em_ka nie jesteś jedyna. Ja też cały czas się martwię czy wszystko w porządku. A powinnam być spokojniejsza bo to druga ciąża. Wcale nie jestem - panikuje i cały czas mam jakiś niepokój. Odliczam dni do usg genetycznego. A to dopiero 5 stycznia :no:




Kobitki co można wsiąść na ból głowy w ciąży? Obudziłam się z bólem głowy i cały czas mi dokucza. Apap będzie bezpieczny?

U nas też zasypało:) I sypie nadal. Do roboty 40 min później dojechałam:)
 
Ostatnia edycja:
maqnio pytasz o brzuszki ja ładuje baterie w aparacie więc pokaże co mam:confused2:

Tak, tak! Pokaż! Koniecznie :-)

U mnie też sypie, napadło tyle, że ledwo z domu wyszłam. Na szczęście nie miałam problemów z dojazdem do pracy, bo jeżdżę samochodem terenowym. Jak dobrze, że się na niego zgodziłam!!!

Ja wózek na szczęście mam po Majce, głęboki mam Roana maritę - piekny i na moja warunki całkiem OK (nie muszę go nosić, ani przejmować się windami). A spacerówkę też jeszcze mam, łóżeczko, przewijak...Tylko ciuszki chciałabym kupować dla chłopca ;-)

mamucica - spokojnie możesz wziąć Apap. Nie wolno Ibupromu.
 
Ostatnia edycja:
corin, margerita126 witajcie w klubie ze tak powiem. My od 3 tygodni dzwonimy do gminy bo tez mamy boczna droge ale co sie okazalo nalezy ona do gminy wiec maja oni obowiazek odsniezenia. ok tygodnia temu zadzwonila do mnie sasiadka ze zamiast naszej drogi to odsniezaja prywatna droge u sasiada. Po interwencji mojego brata powiedzieli mu ze nasza droga nie jest zaznaczona na planach ginnych drog i jej odsniezyc nie moga (nowa firma wygrala przetarg na odsniezanie i nie maja zielonego pojecia co sie u nich dzieje) takze jak zwykle Polska górą! odsniezaja prywatna droge ale gminnej nie odsnieza bo na mapce jej nie ma, dziwne ze my mamy mapki z 1998 roku i jest zaznaczona. Syf kila i mogila w tych gminach i urzedach. Tez trzeba brnac przez snieg a ta droga ma ok 350, 400 m, nie mowie juz ze jak zasypie to z zadnej strony sie nie da dojsc do mojego domu. Istna masakra. Chyba zaraz do nich zadzwonie i ich zrabie po swojemu bo wybieram sie do kolezanki i nawet nie wyjde.
mamucica ja wizyte w hiszpanii mam na 10 stycznia ale oni nawet nie wiedza ze ja w ciazy jestem bo jak wyjezdzalam do polski to po 2 tyg pobuty tutaj sie dowiedzialam takze bedzie istny cyrk na kolkach jak im powiem, bo mialam przyjsc w tym terminie po tabletki a przyjde z brzuchem :-D ladnie, ladnie :-D
 
Kkasiula ale masz lux z tym terenowym. zazdroszczę bo ja w niektórych miejscach drżę czy aby się nie zakopię.
Ja chcę kupować tym razem ciuszki dla dziewczynki:) Ale część tych chłopięcych też wykorzystam, przynajmniej jak dzidzia będzie malutka. Dziewczynkę w niebieskie można ubrać a z chłopcem w różu to już gorzej, nie?
Łóżeczko też muszę kupić, ale kupię takie turystyczne co ma dwa poziomy dna i przewijak w komplecie. ŁÓżeczko po Szymorku wylądowało na śmietniku; młody dostał je w spadku po kuzynce; nie miało wyjmowanych szczebelków i jak zaczął wychodzić górą to M wyłamał dwa czy trzy żeby było bezpieczniej:)

em_ka zadziwieni będą w Hiszpanii:) To tam przed wizytą musisz określić po co się zgłaszasz?
Apropo mapy widocznie gmina i firma odśnieżająca mają swoje mamy osobiste, tylko na ich potrzeby drukowane:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak, tak! Pokaż! Koniecznie :-)

U mnie też sypie, napadło tyle, że ledwo z domu wyszłam. Na szczęście nie miałam problemów z dojazdem do pracy, bo jeżdżę samochodem terenowym. Jak dobrze, że się na niego zgodziłam!!!

Ja wózek na szczęście mam po Majce, głęboki mam Roana maritę - piekny i na moja warunki całkiem OK (nie muszę go nosić, ani przejmować się windami). A spacerówkę też jeszcze mam, łóżeczko, przewijak...Tylko ciuszki chciałabym kupować dla chłopca ;-)

mamucica - spokojnie możesz wziąć Apap. Nie wolno Ibupromu.


margerita126 gdzie ta fotka? u mnie brzusio tylko wieczorkiem troche widac, narazie mieszcze sie we wszystkie moje spodniu... a buuuuuuu :(
 
Do góry