reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej dziewczyny. Sporo mnie nie było. Weekend przespałam tak mnie osłabiło ale puściły wymioty i mam teraz tylko te okropne mdłości. Plus zmeczenie takie , ze po umyciu garów musze godzine odpoczywać. Chyba jestem już za stara i dlatego tak męcząco przechodzę tę ciążę:zawstydzona/y:Mam nadzieję, że maluszek będzie zdrowo rósł.
Zdązyłam rzucić okiem tylko na ostatnią strone i widzę , ze chwalicie się brzuszkami.Margaritta, Corin śliczne są. Ja jeszcze nie mam czym. Jak nie mam wzdęcia to mam prawie normalny brzuszek.
My zaczynamy przeprowadzkę , a raczej na razie kupujemy farby, żyrandole i jakieś tam potrzebne pierdoły i powolo wozimy to do m. Pewnie będzie mnie mniej przez pewien czas. Mam nadzieję, że nie zapomniecie o mnie:-)
 
hej laseczki ja pilnuje malej ahh na szczescie zasnela:)

sliczne brzusie mam podobny do waszych hehe bo tez tluszczyku nie brakuje :) moze warto zrobic watek z brzuszkami :) tam bedziemy mogly sie pochwalic swoimi gabarytami :)

Witam nowe fasolki :)
Zuzu zagladam codziennie tylko jakos sily brak na pisanie juz mi sie oczy zamykaja jak ja sprzatne mieszkanie na swieta ... dobrze ze z mama umowilam sie i mamy po rochu we dwie zrobic placki a reszta to pojade wczesniej do niej i pomoge ale to jeszcze jest czas:)
Wisienko oddala bym ci troszke moich bezobjawowych objawow :) jak bym tylko mogla zycze kazdej aby sie tak czula jak ja... mi normalnie nic nie jest tylko tez oczy mi sie zamykaja i moze poloze sie kolo malej:) jak w zeszlym tyg zasnelam wczesniej niz ona hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anulka to śiwetnie, że masz takie samopoczucie. Ja już i tak mam lepeij niż miałam ale mnie to tak wszystko wykończyło, że nie mogę się pozbierać. Duzo lepiej zrobiło mi się po elektrolitach. Liczę na to, ze codziennie będzie lepiej. Oby, oby:-)
 
reklama
Anulka to śiwetnie, że masz takie samopoczucie. Ja już i tak mam lepeij niż miałam ale mnie to tak wszystko wykończyło, że nie mogę się pozbierać. Duzo lepiej zrobiło mi się po elektrolitach. Liczę na to, ze codziennie będzie lepiej. Oby, oby:-)
&&&&&&&& aby szybko to minelo wymeczylas sie kochana miejmy nadzieje ze to juz koncowka i tylo radoci beda z ciazy :) ja powiem ci ze czasem zapominam ze w ciazy jestem hehe gdyby nie brzuch i czasem gazy:)

Kolezanka dzis mnie jeszcze obdarowala kolejnymi spodniami ciazowymi i chyba zaczne je nsic sa w sam raz a zykle dzinsy choc luzne ale jak siedze to uciskaja na brzuch wiec niech maluszek sobie plywa jak to ona powiedziala:)

Wyniki badan bede miec juz jutro :) oby wszystko wyszlo dobrze:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry