reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej dziewczynki .Niedziela znowu do bani buuuuu czuje ,że jakiegoś doła łapie Wy chociaż męzów przy sobie macie :no: krzątam się bez celu między sypialnią a kuchnią :dry: dzieciaki też jakieś nerwowe wszystkim się coś udziela .No to powiało" optymizmem " co ..
 
reklama
Witam wszystkie lipcowe mamuski! Tak Was czytam od pewnego czasu, ale dopiero teraz zdecydowałam się popisać. I miło jest poczytać, że te wszystkie zachcianki, humory, nudności itp. mam nie tylko ja:)

ps. lasagne z biedronki jest boska!


 
danuska też mam problem z pryszczami są wszędzie :eek: mam brzydką cere i chyba nic się nie da z tym zrobić po prostu musimy czekać:dry:
Corin kochana dziękuje ..naprawde miałam dziś marny dzień ale na szczęscie już się kończy jutro będzie lepiej ;-)
maqnio witam serdecznie :-)super ,że do Nas dołączyłaś
hanami szczęśliwej podróży

Znalazłam fajną stronkę
http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza...niejsze-badanie-dla-przyszlej-mamy_34862.html
 
Ostatnia edycja:
Częśc dziewczynki:) Mam pytanko: czy ten ogromny zestaw badań, które muszę zrobić mogę zrobić jednego dnia? W tygoniu nie mam jak więc pozostaje mi jedynie jedna sobota przed następną wizytą. U mnie bezobjawowo tylko piersi bolą i urosły z czego oczywiście się cieszę. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru:)
 
Anetkaa ja robie badania jednego dnia za tydzień pojade do przychodni na morfologie ..mocz i glukoze i mam jakies badanie ale doczytać sie nie moge:eek:Cobubsa czy coś. Juz wiem Odczyn Coombsa. ;-)

Corin wspólczuje mnie muli ale nie dochodzi do spotkań ...
 
Ostatnia edycja:
Tak właśnie myślałam że można jednego dnia tylko że ja mam ich mnóstwo: morfologie, grupę krwi, mocz, różyczkę, toxoplazmozę, wr, hbs i jeszcze jakąś cotymegalię. Hehe wykończą mnie:-)
 
reklama
Do góry