reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

margerita126 gdzie ta fotka? u mnie brzusio tylko wieczorkiem troche widac, narazie mieszcze sie we wszystkie moje spodniu... a buuuuuuu :(

Spokojnie....masz jeszcze czas. W pierwszej ciąży brzuszek miałam w 4 miesiącu, a niektóre moje koleżanki dopiero w 6.

Margerita - dawaj!!!!!

mamucica - problem w tym, że Maja jeszcze śpi w łóżeczku....Musze jej jakieś teraz kupić, po nowym roku, żeby zdążyła sie do niego przyzwyczaić i żeby nie czuła, że cos jej dzidziuś zabiera....
 
reklama
mamucica nie nie musisz im mowic z jakiego powodu sie zglaszasz ale ja mialam taka dziwna sytuacje z tabletkami, wiec 28.09 bylam u gina i pytalam co mam robic bo zatrzymal mi sie okres (wczesniej mialam badanie krwi na wykluczenie ciazy i wyszedl ujemny), no i wtedy przepisali mi ten progesteron na regeneracje tego, co sie wyniszczylo podczas brania tabletek, po 7 dniach brania tych pastylek dostalam @, wyznaczyli mi kolejny termin ale ze wzgledu na wyjazd do polski az na 1,5 mies to mam wizyte na 10 stycznia. No i zaznaczone jest w kartotece ze mam przyjsc na kontrole czy regularnie juz dostaje @ czy dalej sa problemy itd.. a ja przyjde z ciaza, wiec od nowa bede musiala robic wszystkie badania itd i znowu beda mi wyznaczac kolejna wizyte. Moglabym isc prywatnie ale chyba jest to zbedne bo w hiszpanii sluzba zdrowia funkcjonuje dobrze, maja dobry sprzet i nie potrzebuje wydawac dodatkowych pieniedzy na wizyty. Jedynie platne to chyba bedzie zdjecie w 3D ktore oczywiscie zrobie :-) i jeszcze nie wiem jak jest z tym badaniem na wykrycie wad genetycznych, chyba sie nie placi za to. Wszystkiego dowiem sie jak wroce za 2 tyg :-)
 
Kkasiula no tak Majunia jeszcze mała. My Szymowi już dwa lata temu łóżko zmienialiśmy:) Polecam łóżka z Ikei dla dzieci. My mamy takie sosnowe - 1,60 z materacem sprężynowo-piankowym. Bardzo wygodne. Przetestowałam:). Oczywiście ma barierkę do połowy łóżka żeby młody nie wypadł. Dokupiliśmy mu baldachim. Ma swoja twierdzę:) Są jeszcze łóżka ,które rosną z dzieckiem - od 1,20 do 2,0 bodajże. I najważniejsze można od ręki zabrać ze sklepu; nie trzeba czekać 3-4 tyg na odebranie łóżka.

em_ka to teraz już wszystko wiem:)

Witaj qsik:)
to który tydzień mamusiu leci? Jak samopoczucie? Czekamy na więcej wieści:)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki za powitanie:)własnie zaczął sie 12 tydzień a od 3 tygodni nie mam juz wymiotów ani mdłosci hurrra:)To jest nasza pierwsza ciąża wyczekiwana od ponad 2 lat.Strasznie sie denerwujemy bo obecnie mieszkamy w Lonynie a tutaj z ciążą obchodza sie całkiem inaczej niz w Pl:(Dopiero pierwsze usg bedziemy mieli w ten piątek i juz nie mozemy sie doczekac jak tam nasze maleństwo sie miewa:)Ogólnie to oprócz bolących piersi i powiekszajcego sie obwodu pasa nic mi nie dolega :-)
 
qsik to super, że przykre dolegliwości minęły. Życzę miłego podglądania dzidzi w piątek. Wszystko będzie dobrze, co ma nie być:) Usłyszycie bicie serduszka - niezapomniane przeżycie:)
To jest moja druga ciąża ale powiem ci, że wcale mniej się nie denerwuję:(
 
margerita dawaj szybciutko zdjęcie brzuchola:) ja tez się w żadne spodnie nie mieszcze. i chyba dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego, że brzucholek jest widoczny. Ah duma mnie rozpiera:)
 
em_ka z tego co wiem (bo sama przezyłam) jeżeli lekarz nie stwierdzi żadnych nieprawidłowości u dzidziusia na zwykłym usg, to możesz zrobić usg genetyczne prywatnie, tak dla własnego spokoju. wtedy będziesz miała pewnośc, że dzidzia jest zdrowa. Natomiast jesli nie daj Boże lekarz będzie miał jakies obawy co do zdrowia malucha, to powinien skierować Cię nieodpłatnie na takie usg genetyczne do kliniki, która się tym specjalizuje.pozdrawiam ciepło:)
 
reklama
Dziewczyny jestem rano jak siedziałam na 2 godziny mi prąd wyłączyli :shocked2: wiec pokazuje co mam :cool: brzuchhh.jpg
 
Do góry