reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Anetkaaa to fakt, że kłucie igłą nie należy do najprzyjemniejszych, no ale czego się nie robi dla zdrowia maleństwa:) Na szczęście tak jak piszą dziewczyny robi się je za jednym pobraniem krwi. Ja na cytomegalie, toxo i oznaczenie grupy krwi czekałam dośc długo (ok. 3 tygodni), cała reszta była niemalże od reki. Trzymam kciuki, żeby za bardzo nie bolało.

i dziekuję Wam za ciepłe przyjęcie!

i mam pytanie: czy Was tez pobolewa dolna część brzuszka? ponoć to normalne, ale wolę zapytać.
 
maqnio mnie bardziej kłuje i czuje ciężar no i oczywiśćie parcie na pęcherz:dry: sądze,że te wszystkie pobolewania są normalne bo macica się rozciąga .
Powiem Wam jeszcze ,ze zaczyna mnie swędzieć brzuch w okolicy pępka:eek: wiecznie się smyram chyba musze zainwestowac juz w kremy żeby pózniej nie wygladac jak zebra:shocked2:
 
Witam niedzielnie :)
Nie mam ostatnio zbyt wiele czasu wolnego, a jak już go mam to śpię ale podczytuję Was po troszku :) Miło widzieć nowe Lipcówki - wszystkim życzę spokojnych i szczęśliwych...7 miesięcy.
maqnio to pobolewanie to normalne. w zeszłym tyg byłam u gina i polecił mi brać magnez z wit B6 (ja kupiłam MAGNE B6, mimo tego, że biorę witaminy dla kobiet w ciąży). zauważyłam, że wyraźnie zmniejszyło mi się to pobolewanie brzucha, a miałam takie krótkie bóle w różnych miejscach. doczytałam też dziś necie, że wit B6 może łagodzić mdłości.
Także wszystkim polecam :)
 
Wisienko moja córka ma fioła na punkcie wszystkiego co ma związek z WAmpirami - czyli gadżety związane ze serią Zmierzch , świt itd , ona uwielbia też książki o nich i nałogowo czyta - co jest niespotykane wśród jej rówieśników. Ja jej ostatnio kupiłam komiksowa wersję zmierzchu i była wniebowzięta - komiks dla tych nnieczytających to też niezła sprawa. Jak kupowałyśmy ostatnio prezent dl jej nieczytającej koleżanki to królowały kosmetyki. Błyszczyki to jest to co takie dziewczynki lubią najbardziej, czasem są fajne zestawy w Sephorze choć w tak dorosłym wieku dziewczyniki to używają normalnych kosmetyków "pod warunkiem, że mają normalnych rodziców, którzy pozwalają im się malować" powtarza mi moja córka, mająca nienormalnych rodziców.
A i jeszcze w Empiku jest kalendarz małolaty czy coś takiego, wiem że już kupują na 2011 rok. A i jeszcze jedno Hanna Montanna jest już passe ;-)


Ja tez mam upodobania w wampirach, uwielbiam zmierzch i reszte z tej serii, mam nawet kolekcje figurek z warhammer'a do malowania. Teraz bede miala czas zeby w koncu sie za to zabrac bo wiecznie czasu brakowalo. Wiec pozdrawiam corke ktora ma takie swietne zainteresowanie :D

Nie bylo mnie 4 dni bo pojechala odwiedzic babcie, juz sie wprost nie moge doczekac tego drugiego USG 21.12, z niecierpliwoscia licze kazdy dzien, mysle co noc czy wszystko wypadnie ok, czy wy tez macie takie paranoiczne myslenie czy tylko ja taka dziwna jestem i glowkuje sie nad rzeczami zbednymi i nie potrzebnie jedynie zamartwiam ta moja lepetynke. Pozdrowionka dla wszystkich brzucholow, tych nowych takze :))
 
apropo igiel i pobierania krwi, moze znowu okaze sie dziwna ale ja lubie jak mi krew pobieraja i nie mam najmniejszego problemu zeby patrzec gdy naciaga strzykawe krwia. Nie wiem od czego to zalezy ze jedne mdleja czy wrecz je brzydzi taki widok a inni znosza to bez mniejszego wzruszenia.
Wlasnie, mialam zapytac. ja wyjezdzam do hiszpanii 27.12 i raczej juz sie wstrzymam z badaniami krwi itd bo pozniej tak czy siak bede musiala to wszystko powtarzac w hiszpanii bo oni nie odczytaja wynikow polskich, szczegolnie jesli ja chodze prywatnie do gina i za te badania musialabym zaplacic. Myslicie ze dobrze robie wstrzymujac sie czy lepiej jednak strescic sie i zrobic je zeby sprawdzic czy wszystko jest ok?
 
em-ka mamy USG w tym samym dniu. Też siedze jak na szpilakch, ostatnio zrobiłam 3 raz beta hcg. W ogole odwołuje ten mój brak objawów. Mdli mnei kurna jak cholera, cycki mnie bolą. Masakra
 
Witamy Agata gratuluje i witamy cieplutko!
Ja jakoś wczoraj nie miałam siły siaść strasznie mnie bolała głowa. I jakoś nie miałam weny.... z mężem się byczyliśmy całą niedzielkę. Dziś już do pracy...właśnie wcinam płatki na mleku... leki i zbieranina do pracki! No Wisienko gdzie jestes?? coś Cie nie ma... za długo....odezwij się koniecznie!!! Anulka tez sie odzywaj częściej.
Ja mam usg genetyczne w 14tc czyli wyjdzie 10 stycznia to dopiero ja odliczam... masa,,,, i 3mam &&&&&&&&&& za te zbliżające się u WAS!!!! Ja ostatnio kupiłam se juz spodnie ze streczem bo moje stare w pasie mnie cisnął ale takie dopasowane były ze 2 latka hehe a teraz uuu ale za to bede miała motywacje po porodzie wróćić. Ktoś pisał wczesniej o wózkach ze taki wybór duży ja już se chyba upatrzyłam. JEst to X-lander run taki trenigowy do biegania z racji mego zawodu i aktywności .... hehe mam nadzieje ze bedzie ok. Moja znajoma ma taki i jest zadowolona. Mieszka w górach i się super sprawdza a spacerówka ma tylko 11.5kg a z gondolą ok 13 kg. Wiec pewnie przy takim zostanę zebym se pożniej mogła biegać z małym... a i jest śmieszny dziwny a ja lubie takie rzeczy orginalne. Cmoki i smacznego dla tych Mausiek co bedą zaraz wcinały śniadanko!
 
reklama
Lipcóweczki dziękuję za opinie i rady. O cisnącym pęcherzu nie wspomnę, do tego jeszcze nudności (które na szczęście są coraz słabsze), wzdęcia, zaparcia eh:) Ostatnio zaczęły mi dokuczać skrucze łydek. Biorę komplet witamin dla kobiet w ciąży, ale nie wiem czy to nie za mało. Niebawem wizyta u gina i chyba muszę zapytać. "Powiedzcie dziewczyny a jak tam Wasze brzuszki? już widoczne?
 
Do góry