reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Margeritka i Wisienka widząc jak ja się martwię mnożę to wielokrotnie gdy myślę o tym, co Wy przeżywacie. Trzymam za Was obie mocno kciuki - musi się udać!

Wisienka - na razie spokojnie - na pewno powinnaś leżeć - a duphaston bierzesz? Ja się teraz naczytałam i plamienia mogą być. Ale ja rozumiem jaki to stres - sama to przechodzę - tyle że ja mam więcej niż plamienie. Wisienka obserwuj, ale odpocznij dziś koniecznie - już bym Ci do żadnych sklepów nie radziła jechać. I napisz co i jak.
 
no teraz to na pewno nigdzie nie jadę. Do gina nie mogę zadzwonić bo nie mam do niego nr. byłam u tego dopiero 3 raz i zapomniałam poprosić a szkoda, bo on pracuje w szpitalu i może ma dyżur. Dupka mam coprawda z 4 tabletki ale to za mało. Mam nadzieję, ze to po wtorkowej cytologi jeszcze sie oczyszcza albo coś. Teraz juz tego nie mam nawet ja sie podcieram głęboka. jak pojawi się znowu pojade po dupka do szpitala.
 
Woooł ! Ale macie tempo kobitki ;)

Trudno dotrzymac Wam tempa .....ja cały czas zadyszkę mam :szok:

Koficzka - WITAJ i pisz ile wlezie ale ostrzegam forum uzaleznia :tak:

Wisienka - Wszystko dobrze z Tobą ? bo aż mi ciary przeszły jak przeczytałam ....


Powiem Wam że przy pierwszym dziecku jakoś się tak nie stresowałam a teraz ...nie poznaje siebie :baffled: Uspokoje się troszkę jak trzeci miesiąc minie.

Chłopaki spią a ja bym chciała ale nie mogę bo teraz mi sie nie chce i masz tu babo ....
 
Evinka ja jestem przerazona. Boję sie strasznie. Leże plackiem,już nic nie ma przy podcieraniu. Mam nadzieje,że to oczyścila się reszta po cytologii. Gin mowił, ze może być plamienie trochę po i się nie przejmować ale ja miałam to badanie we wtorek i już był wczoraj czysty calkiem ten sluz a dziś taki kawowy.To znaczy był bo teraz nic nie widać. Oby juz nic nie było.
 
Wisienka oby nic nie było. Będę zaciskać kciuki, ale rozumiem Twoje przerażenie. Ja choć czytam już po całym necie, że można w ciąży mieć @, to jakoś nie wierzę, że jest tak w moim przypadku. Raczej mi się wydaje, że to koniec, bo teraz znowu większe krwawienie, a brzuch boli. No i nerw niesamowity w każdej komórce ciała.
 
hejka laseczki jak sobotnie samopoczucie??ja sama nie wiem co bym zjadla dopiero sledz teraz frytki maz robi hehe ciekawe co wymysle do spania:-D:-D
 
Hej Anulka, cóz za zbieg okoliczności! Ja dziś pierwszy raz poczułam co to są zmiany w smaku. Uwielbiam szpinak z czosnkiem i do tego rybkę, ale dziś to mi strasznie gorzkie się wydało! Mąż sprawdzał, ale dla niego było pycha, ale się uśmieliśmy. A teraz, po chyba 2 latach nieobecności frytki wróciły do domu, no zajadam się że aż miło! Smacznego :)
 
U mnie wszystko dobrze, już jest czysto i modlę się żeby tak zostało a to brudzenie było po cytologii. Nic mnie nie boli więc jestem dobrej mysli. Jem za to na okrągło co chwilę coś innego.Miłej nocki zyczę.
 
reklama
Witajcie kochane dziewczyny! Mam nadzieję, że nie będzie w moim zwyczaju zapisywać się na kolejne miesiące i potem musieć się wypisywać. Bo w czerwcu też byłam zapisana. Teraz lipiec. A rozkręciła się normalna @. Więc póki co muszę niejako stąd zniknąć. Ale Wy dziewczyny macie dotrwać do lipca! Będę za Was mocno trzymała kciuki!

Wisienka - do lipca będę trzymała kciuki i musi być dobrze!
 
Do góry