reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej dziewczyny,
Przyłączam się do grona lipcowych mam. Termin porodu mam na 25 lipca, chyba hmm. Strasznie się cieszę, że w końcu starania udało nam się zakończyć sukcesem. Oby tak do końca. Czytając wasze posty martwie się bo ja nie mam żadnych objawów. Nic mi nie jest, nic mnie nie boli. Tak więc martwie się że może już nic tam w środku nie ma. Do tego stopnia wariuje, że w piątek zrobiłam jeszcze raz test beta hcg i wyszło 40589, więc niby ok. 21 grudnia mam wizyte u ginekologa. To bedzie 9 tydzień z hakiem.
Możecie mi powiedzieć czy to będzie USG dopochwowe? Nie wiem czy męża brać :)))
 
hej Bombel ja bylam w 9 tc i mialam dowcipne USG, ponoć po 10 sie robi juz przez brzuch ale u mnie mąż nie widzial mnie wiec spoko ale za to jak wyszedl to taki szczesliwy od ucha do ucha heheh i od razu poakzal zdjecia swojemu bratu bo byl z nami wiec lux...
Corin no to polecialaś po calości!!!!!!!!! PYCHAAAAAA, a ja coś sie budzę na lubelszczyźnie i coś mi tak ladnie pachnie i sie obudzilam, teraz wiem przez co!! no no
OKi ja się zbieram do szkoly na male zabawy i gry dla maluchów hehe oki ide coś zjesc, jeszcze mnie nie mdli wiec chyba juz mi przechodzi. A wy jak sie czujecie ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Corin - a widzisz byłam u Ciebie całkiem niedawno, na początku października, na Jaszowcu, na weekend. Bardzo miło spędziliśmy czas i mieliśmy szczęscie, bo góry przyjęły nas piekną jesienią. A Leśnym Parkiem Niespodzianek do tej pory jestem zachwycona! ;-D

Bombel - witam i gratuluję!! :-) Usg raczej dowcipne.

zuzu - ja wciąż czuję się średnio....mdli co chwilę, przez cały dzień, nie wiem co za idiota wymyślił "poranne mdłości".
 
Do góry