reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
cześć dziewczyny!
dziś wstałam bardzo wcześnie i ruszyłam po bułki na śniadanie, no i jak przechodziłąm koło sera wędzonego, to taki mnie "ślinotok" napadł, że wiadomo było że albo wyjdziemy razem, albo oszaleję! aż jak teraz o tym myślę, to sobie muszę iść po kawałek. Szok! Ale jest taaaki pyszniutki, hmmm... Smacznego:)
Corin, ten Twój zestaw to lepszy niż klasyka, hi, hi...
 
CORIN no nieźle.... hehe Ja jakoś nie mam zachciewajek, ale mój maz chodzi i coś ciągle je śmieje sie ze mi je ukradł ale dobrze nie przytyje za nadto hehe.. a tak dzis luz.... jakoś mdłości juz mi powoli przechodzą zbytnio ich nie miałam.... ale czasami złapie ale to raczej na jakiś zapach... a Wisienko jak się czujesz?? lepiej?? mam nadzieje że tak!!! Ślę cmoki i chyba idę pod prysznic i do wyrka wcześnie, bo jutro tez do pracki do skzoły ale na szczescie na max 3 godz i jestem znów. Ogladam pogode i maskara ma być az starch wychodzić.....
Co do ciuchów to juz se zakupiłam większe spodnie dzinsowe takie ze strechem bo moje stare sa lekko juz ciasne jak sie zapnę a nie chcę dusić brzuszka.... a u was jak??
 
Oj, mój dzisiejszy zestaw jest niesamowity... Najlepsze ze doszłam do tego co wciełam dopiero po fakcie, wcześniej wszystko w tej kolejności wydawało mi sie jak najbardziej ok :)

Ja dziś szykuję wszystko na jutro. Jutro schodzi się rodzinka do mojej córy. Część zaprosiłam już na obiad, tak więc pichcę i szykuję dziś od rana. Zaraz biore się za ciasto. Oby wyszło, bo inaczej będzie kiepsko...

Jutro przetrę tylko podlogi i będzie ok. Za to w niedzielę zamierzam się byczyć i nicnierobić :)
 
Ach czytałam wczoraj i zapomniałam napisać Najlepsze życzonka i całuski dla córci! No to 3mam &&&&&&&&&&&&& za ciasto mam nadzieję ze wyjdzie pychotka!!! Ja jutro sprzątanko ale jak wróce z pracy.... A teraz uciekam pod prychol! do jutro ciążóweczki!!!!
 
Corin - faktycznie, ale ze mnie gapa....Wszystkiego najlepszego dla córy :-)

Izzi - obserwuj, wsłuchaj w siebie i nie denerwuj się. Nerwy maleństwu nie służą. Jak tylko gorzej się poczujesz, leć do gina, choćby prywatnie. Głowa do góry! :tak:

zuzu - ja zamówiłam sobie na necie spodnie, chyba ze 2 miesiące temu, ale przysłali mi za duże (pewnie ja coś źle zamówiłam, oczywiście), trochę za duże w pasie - i teraz są jak znalazł. Wciąż za duże, ale przynajmniej nie cisną :tak:

Na cały weekend jestem słomianą wdową, małżonek z moim tatą pojechali na narty. Ja znów wypadam z obiegu.....
Jakoś kiepsko sie dziś czuję, muszę odespać wczorajszy wieczór - byliśmy z M. na kręglach i karaoke :-D Fajnie było, trochę wyluzowałam :tak:
Coś mi się straszliwie chce zjeść - najchętniej ciasto chyba, takie domowe :sorry:
 
reklama
Kkkasiulka, dziękuję w imieniu cory. U mnie właśnie kończy sie piec, jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie (pierwszy raz takie robię), ale podzielę się jak skończę ;)

Poszłabym już spac, niestety jeszcze mnie czeka robota i musze siedzieć, a mdli coraz mocniej...
 
Do góry