reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

kkasiulka mnie też mdli o każdej porze dnia i nocy:szok: dziś 3 cofki z rana zaliczyłam musiałam odleżec z godzine aby się na zakupy jakoś zebrać:sorry:Ale co tam pocieszmy się tym,że teraz z dnia na dzień będzie coraz lepiej;-)
 
reklama
Hej dziewczyny,
Przyłączam się do grona lipcowych mam. Termin porodu mam na 25 lipca, chyba hmm. Strasznie się cieszę, że w końcu starania udało nam się zakończyć sukcesem. Oby tak do końca. Czytając wasze posty martwie się bo ja nie mam żadnych objawów. Nic mi nie jest, nic mnie nie boli. Tak więc martwie się że może już nic tam w środku nie ma. Do tego stopnia wariuje, że w piątek zrobiłam jeszcze raz test beta hcg i wyszło 40589, więc niby ok. 21 grudnia mam wizyte u ginekologa. To bedzie 9 tydzień z hakiem.
Możecie mi powiedzieć czy to będzie USG dopochwowe? Nie wiem czy męża brać :)))


Je tez mialam podobnie :) zadnych objawow (oczywiscie brak miesiaczki)|, zero mdlosci, piersi normalne ze az sie martwilam ze juz w ciazy nie jestem wiec zrobilam ponownie test, dwie kreski :) zaraz po tescie nastapily mdlosci, piersi urosly... ahhh lepiej bylo nie robic tego testu :)
 
Witam się u ja :) Widzę, że od rana fajnie sobie gagacie :)

bombel, witam na BB i gratuluję :)

Ja do tej pory miałam same mdłości, a od wczoraj zwymiotowałam na zapach czosnku. Dzis rano była powtórka :) Nic nie mogę jeść, teraz to nawet moje ukochane banany mi nie smakują...

morgenrood, https://www.babyboom.pl/forum/members/morgenrood-85088.html
kiedy ty masz termin kochaniutka??? Bo suwaczki mamy podobne :) Idziemy prawie łeb w łeb :)
 
Ostatnia edycja:
JA to sprzątam na raty a oczy mi sie zamykają ze szok... ale jeszcze skończę i dopiero chyba pojde w kimkę...
a i jakies ciacho mi się chce tylko nie wiem co...........
 
Ja już spałam ale mało syn średnio co 15 minut coś ode mnie chciał:dry: więc wstałam ogarnełam kuchnie ,zjadłam pare delicji i dalej wegetuje:eek: robiłam dziś dzieciom spagetti to co czuje kwasny zapach w powietrzu to szok wietrzyłam ale i tak nic nie dało do tego wszystkiego w buzi jak po melanżu:no: no nie mam siły.
 
ja to nie nawidzę spagetii a już nie mówię o zapachu... ech... mnie teraz strasznie głowa boli chyba nie dam rady odkurzyc i podłog zmyć.... masa.... zjadlam juz pije gorącą herbatkę... moze przejdzie zobaczymy...
 
morgenrood, URL="https://www.babyboom.pl/forum/members/morgenrood-85088.html"][/URL][/B]kiedy ty masz termin kochaniutka??? Bo suwaczki mamy podobne :) Idziemy prawie łeb w łeb :)[/B][/QUOTE]

Termin mi podaj na 17 lipca lub 20 stego. Powinni sie bardziej sprecyzowac po pierwszym usg na ktore nie moge sie doczekac (4 styczeń)... :)
 
reklama
hej laseczki mam nadzieje ze nie zapomnialyscie o mnie :)
malo ostatnio bywam bo zmeczona po pilnowaniu tego urwiska koleznki:)

Witam nowe ciezarowki:)

teraz jestem u rodzicow i pilnuje domu bo pojechali do wujka na imieninki ale im dobrze hehe teraz jestem psia mama:)

zrobilam szarlotke :) i teraz sie nudze:)

ja bezobjawowo czasem zapominam ze w ciazy jestem hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry