reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anulka oczywiście ,że nie zapomniałyśmy:-) jak na początku ciązy tak bardzo schizowałam się brakiem objawów tak teraz mam juz ich dość:oo: A co do nudy to ja też mam strasznie nudny i leniwy dzień za tydzień mąz wraca to troszke mnie rozrusza:rolleyes:
 
reklama
Anulka oczywiście ,że nie zapomniałyśmy:-) jak na początku ciązy tak bardzo schizowałam się brakiem objawów tak teraz mam juz ich dość:oo: A co do nudy to ja też mam strasznie nudny i leniwy dzień za tydzień mąz wraca to troszke mnie rozrusza:rolleyes:

dzieki Margeritko :)
nie to ze chce objawy hehe mam troszke wyczulony wech ale leciutko nie tak jak wczesniejszym razem:) nie bede narzekac:)
mam pytanko czujecie takie bole w podbrzuszu podobne do @powych?? ja mam je od dwoch dni hmmm wizyta coraz blizej mam nadzieje ze dobre wiesci beda na same swieta:)
siedzialysmy z mama wczoraj i tak gadalismy sobie to powiedziala ze juz by chciala latac po sklepach i kupowac maluszkowi ciuszki :) cieszy sie i jestem z tego powodu bardzo szczesliwa:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anulka bóli brzucha nie mam no dziś coś mnie tam...smyra mam za to parcie na pęcherz ,kłucia w jajnikach ,tlący ból w kości ogonowej taki jaby ucisk. Weż No spe powinna pomóc.
A co do latania po sklepach to mrrrr jak ja rusze na miasto to się nie uniose :-) ale to jeszcze trocheeeeeeee
 
wlasnie nospa zostala na mieszkaniu moze dam rade... ja gazy co drugi dzien hehe az mama sie dziwi:) i jakos wiekszego apetytu nie mam :)choc wlasnie wcinam tunczyka w sosie slodko kwasnym hehe
 
Anulka - to raczej powiększająca się macica, ale na wszelki wypadek, bardzo sie oszczędzaj i odpoczywaj. A szarlotkę....zapodaj nam tutaj! ;-):-D Oj...jak bym chętnie ją zjadła!

margerita - ja jadłam lazanię :-D;-) Taką z Biedronki, ale jaka byłą pyszna! Szok! :eek:

Ja dziś bardzo kiepsko się czuję, taka....rozlazła, ociężała, niedospana. Za to moje dziecko - jak mały Duracel. :-D:-D:-D Położyłam ją przed chwilą spać, to padła w sekundzie. :cool2: Teraz wolny wieczór. :tak: Mam słonecznik, może sobie uprażę. Ale generalnie - ta ciąża przebiega zupełnie inaczej, wcale nie miałam takich historii z Majeczką. Cały czas powtarzałam, że było fantastycznie. No cóż - ciąża inna, to pewnie dzieciątko też ędzie miało swój charakterek ;-)
 
Kasiulko caly czas sie oszczedzam nawet nie dzwigam reklamowki z zakupami:) a ten brzuch to chyba przez wyglupy z mala kolezanki i moze dlatego mam nadzieje ze minie...

Lasania z biedronki myslalam dzis o niej :) trzeba kupic i wyprobowac jak mowisz ze pycha:)ja wczoraj robilam spagetti bo mnei naszlo i chodza za mna nalesniki z jablkami mniam moze jutro mame namowie i zrobimy :) bo jablek pod dostatkiem maz dostal pudlo hehe
 
Kasiulko caly czas sie oszczedzam nawet nie dzwigam reklamowki z zakupami:) a ten brzuch to chyba przez wyglupy z mala kolezanki i moze dlatego mam nadzieje ze minie...

Wiesz, mnie po całym dniu w pracy, a potem z Mają też źle się czuję, brzuch boli i tak ciągnie do ziemi, taki bardzo ciężki się robi.
A danie szczerze polecam :-D

Dziewczyny w kolejnej ciąży - czujecie już dno macicy?? Ja już od ponad tygodnia...jak tak dalej pójdzie to za miesiąc czekają mnie portki ciążowe.
 
reklama
Do góry