reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

u mnie też jest do wytrzymania, mały też się rusza, dlatego myślę, że to ze mną coś się dzieje, a nie z małym..

faktycznie pogoda niebardzo, patrząc na to co było wczoraj, ech..oby szybko wróciła wiosna :-)
 
reklama
Witam z rana :)
Zabieram sie do roboty- pedzel, farba i dawaj...... chce ozdobic pokoj maluszkom wiec wymyslilam sobie zielona trawke na scianach (tak do wysokosci pasa pomaluje na zielono), i jak juz w koncu dostane naklejki na sciane (wciaz sa w PL) to udekoruje w zwierzatka :) ach nie moge sie doczekac efektu koncowego... milego dnia
 
Dzień doberek :-)

konwalianka, dodi, nil,mailuj, corin, psotka,margarita dziękuję kochane ża życzenia :-)

mmarta Wszystkiego Najlepszego sto lat :-) ja też obchodzilam 26 urodziny :-) tak to prawda że czas szybko upływa, a od osiemnastki leci coraz szybciej niestety :wściekła/y:
 
morganrood fajnie to sobie wymyśliłaś :-) D sypialni też zamówiłam naklejkę wielką na ścianę ale dopiero nakleimy jak pomalujemy i jak nam meble przyjadą :-) W takim razie życzę Ci udanego efektu końcowego :-) napewno będzie super.

Uciekam bo dziś znowu wyjazd... eh zamiast mój mąż prowadzić firmę to ja za niego biegam:wściekła/y: ale już nie długo :-D

Życzę wszystkim przyszłym i aktualnym mausią oraz ich bąbelkom udanego dnia :-)
 
Witam!!!!!!-dziś pogoda taka sobie w nosy padało.Mój synek obudził mnie o 3-00 bo mu się chciało pic i już nie usnełam koszmar...Klaudia też nie spała dokazywała w brzusiu...

morgenroop-napewno pokoik b edzie śliczny ja dopiero mam zaplanowany remont w przyszłym roku-też się nie mogę doczekac...

psota,konwalianka-jak będzie ból się nasilał to skontaktójcie się z lekarzem...

Iwonuś,mmarta-wszystkiego najlepszego,sto lat ... Mój Mąż. też miał wczoraj urodzinki tylko 36...-ale stary hi hi
 
Iwonuś, mmarta - wy kochane dopiero 26? :-) chciałabym tyle mieć :) Mnie jeszcze stuknie kolejny roczek przed narodzinami naszego maluszka.. heh, w sumie jakby się pospieszył do dołączyłby z urodzinami do rodziców (tak nam przyszło urodzić się w tym samym dniu, miesiącu i roku :-D)

morganrood, Iwonuś -też planuje jakieś naklejki na ścianę koło łóżeczka w sypialni, ale jeszcze nie wybrałam..

no i jestem w szoku, mój mąż właśnie mi oświadczył, że może kupimy wózek:baffled: jestem totalnie zaskoczona, bo do tej pory, to twierdził, że za bardzo się spieszę i, że mamy czas..a tu proszę.. taka zmiana..:rofl2:
 
hej mamuski w ten prima aprilisowy dzionek!

ale miałam wczoraj popołudnie, skonczyło sie wieczorkiem tak ze nawet nie zdazyłam powiedziec Wam dobranoc. Małz zadzwonił spanikowany ze chyba wysiadł mu pilot od auta i ze stoi w srodku miasta i zamknał w aucie wszystkie dokumenty, telefotn itp. (szczesciem spotkał nasza ciotke od której do mnie zadzwonił). a ze mieszkamy pod miastem nie było opcji zeby ktos z jego znajomych podjechał do nas po zapasowke. no wiec co? wsiadłam w auto i pojechałam, masakra jakas bo ja po cordafenie nie moge prowadzic wiec cała droge sie trzesłam i wogole jechałam jakbym pierwszy raz za kolkiem siedziała. okazało sie ze ten drugi pilot tez nie dziala:szok: była 19 wiec wszystko zamkniete, podjechalismy do reala, kupilismy baterie ale okazało sie ze to nie wina baterii, wtedy juz małz kazał mi jechac do domu bo ledwo na nogach stałam. okazało sie ze kumpel cholował go 30 km do elektronika, no ale na szczescie - naprawił na miejscu...uf

mmarta, iwonus kobitki Kochane wszystkiego co najlepsze na urodzinki!!!
psotulko biedaczku odpoczywaj. sluchaj kochana a ten bol to taki skurczowy, czy po prostu tak "zwyczajnie" boli brzuch? tulam:*
reszte brzuszków sciskam o poranku!

dziewczyny o co chodzi z tym liczeniem ruchów maluszka? do czego to potrzebne?
 
Ostatnia edycja:
hello wszystkim :-)

zacznę od zaległych życzeń urodzinowych - Marta, Iwonuś wszystkiego, wszystkiego najlepszego - a zwłaszcza lekkiego porodu i zdrowych pogodnych, śpiących po nocach maluszków

Psotka, Konwalianka współczuję bólów.... jak to nie skurcze, to pewnie faktycznie wszystko sie rozciąga, ale zapytać lekarza nigdy nie zaszkodzi

A ja się wam pochwalę, że dzisiaj mój OSTATNI dzień w pracy przed zwolnieniem :-D:szok: i mimo, że się cieszę, bo odpocznę i będę miała nareszcie czas na delektowanie się ciążą to... trochę mi smutno, że przez jakiś czas nie będę pracować, będę tęsknić za ludźmi..Kurde trochę dziwnie się tak pakować, przekazywać obowiązki :-(
Zwłaszcza że dzisiaj usłyszałam mnóstwo ciepłych słów, powodzenia itd. to naprawdę miłe
 
reklama
Witam i ja. Straszna noc za mną, bezsenna a na dodatek bolało mnie wszystko. I oczywiście nad ranem doszły hafty. I to nie prima aprilis. Obudziłam się z takim bólem głowy, ze ledwie patrzyłam na oczy. Teraz juz trochę ulzyło ale nie wiem czy znowu nie haftnę. Jej dziewczyny czy mnie to jeszcze puści przed porodem, czy dane mi sie będzie cieszyć przyjemną ciążą:-(
MMarta, Iwonuś 100 lat i najlepszego dla was i maluszków
Psotka, Konwalijka współczuję i dołączam ja też meczę się od 2 dni z brzuchem. U mnie to żołądek. Myślę, ze niestrawność jakaś typowo ciązowa. Juz to miałam 2 tygodnie temu i okazało się, ze Emisia mi głową wali bo górze. Napisze wam coś obrzydliwego :baffled: dziś wymiotowałam żółcią więc nieźle chyba dała czadu po watrobie
morganrood silna z ciebie dziewczyna w trójpaku jak ty się za malowanie jeszcze bierzesz
maqnio no to nieźle się wczoraj nakursowałaś:szok: A ruchy to się liczy chyba po 28(?) tygodniu żeby upewnić się, ze dzidzia w porządeczku. Jak już jest ciasno to powinno byc chyba conajmniej 10 ruchow dziennie. Zwróc uwagę na chyba

Pipi jak spojrzałam na kalendarz to przypomniałam sobie, że dziś konńczysz pracę.


Czy wam tez puchną kostki ????????????????????????????????????????????????
 
Do góry