reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Hej Robaczki ... u mnie i Waldiego wszystko dobrze ale za to od rana z kotem moim u weterynarza porobily mu sie jakies nadzerki ... na dzislach ... jeszcze dzisiaj rano jadl... ale teraz nic nie chce ruszyc wyglada to wfatalnie "to cos " zaatakowalo prawie wsztystkie dziasla dostal zastrzyk i tabletki :( ....Tak mi go szkoda nawet nie wiem jak mam mu pomoc robie papki kupuje jego ulubione jedzonko ... gourmet i wszystko robie na poapcie nic nie rusza :( chociaz jedyne co dobre ze pije :( meczy sie niemilosiernie weterynarz nie wie co to jest powiedzial ze to wyglada na jakis problem immunologiczny :(
 
reklama
oj mnie się wydaje, że chłopcy w pewnym wieku już całować z mamą się nie będą:-), była u mnie koleżanka z taką 14 miesięczna Karolinką, cudowna dziewczynka - zapytałam mojego Pawła czy chciałby taką a on, że pewnie, jako następne w kolejności - hmm, jeszcze jednego nie urodziłam:rofl2:

ja to będę magazynować takie "małe skarby", zawsze to pamiątka, przynajmniej dla mnie..
 
Hej! Witam ponownie!

U mnie była koleżanka i zrobiłysmy ciasto..coś na wzór banofi..czyli z toffi (a wlaściwie masą krówkową) i bananami, bitą śmietaną:) mniam pychotka ale strasznie słodkie..może to i dobrze, bo zjem kawałek i mi wystarcza heh

A jak juz o calowaniu mowicie...to ja moją Misię to bym zacałowała "na śmierć" aż czasami mama mi mówi, że już mam jej tak nie męczyć hehe
 
Nil hej kochana :-) wiesz ja chyba też wybiorę się do ZOO w niedzielę z mężem i Amelką, jeśli oczywiście będzie ładna pogoda. W takim razie możemy się spotkać, co ty na to..??

Pewnie Iwonuś tylko z mezem pogadam ale dopiero w sob wieczorem lub w niedz rano zeby nie powiedzial ze nie jedzie:-D
Sto lat dla Ciebie i spelnienia wszystkich marzeń z okazji urodzinek
 
reklama
Do góry