reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Corin, Orchidea, co Ci ludzie mają w głowie, żeby takie rzeczy mówić..... ja tylko zawsze sobie powtarzam, jak głęboko sami muszą być nieszczęśliwi, żeby tak krzywdzić innych - to ich oczywiście nie usprawidliwia, ale trzeba im po prostu współczuć i się odizolować, bo ludzie bardzo rzadko się zmieniają - szczególnie jak nie widzą u siebie powodów do takiej zmiany....
 
reklama
balkan masz rację i dlatego odkąd sami mieszkamy to Oni nawet nie mają ardesu zdarzały się tel o których już tutaj pisałam,ale Mąż mój napisał im sms bo już miał i On tego dość i ja :tak: więc teściów nie mam a Tomek na moich rodziców z chęcią woła mama i tata i mówi,że cieszy się,że ma w nich zawsze wsparcie
 
corin, orchidea, mailuj ja mysle, ze przyjdzie taki czas w zyciu rodziców, który pozwoli im dostrzec jak wiele stracili i ze te wszystkie piekne chwile - które mogłby sie zdarzyc - juz sie nie zdarza. Słuchajcie Kochane najwazniejsze ze Wam udało sie stworzyc kochajace i szczesliwe rodziny. Bo co my mozemy - na siłe zmieniac swiat? - nie da rady.
 
No pewnie niewyspanie, pełno prania, zastoje w piersiach ;-) Że tak optymistycznie napiszę hi hi. Wiecie że ja jestem w piżamce jeszcze. Chyba już mi się nie opłaca zdejmować. Za 5 godzin pora spać
 
już niedługo nasz świat wywróci się do góry nogami, taka mała istotka to nie tylko szczęście, ale także prawdziwy zawrót głowy:-D już nie mogę się doczekać..

mailuj to już druga strona tego szczęścia ;-)
 
mailuj a pewnie ze w pizamce zostan ja to wogole mysle tak: obudziłam sie o 10 wiec tylko 12 godzin do kolejnego spania wiec nie ma sensu sie ubierac:)
taa..do tego dodaj stos pieluch, powodz z piersi, caly ten połóg i i i ....usmiechnieta buzke Krzynia:) - bezcenne:)
 
mailuj :-D tylko chyba zadnej z nas to nie przeszkadza ani nie wystrasza na razie
tez sie nie moge doczekac konwalianka
dzidziusia jeszcze nie ma a ja zaczynam sobie pracy dodatkowej szukac, nie chce zapeszac ale chyba te kilka godz w miesiacu w szkole bede miec. Zawsze to jakas rozrywka i odpoczynek od pieluch. Poza tym chyba jednak podyplomowke tez zrobie
maqnio :-D a ja nie lubie w pizamie. Dzisiaj o 10:30 wstalam a moja bratowa przyjechala musialam sie ubrac, ogarnac siebie i corcie i dopiero ja wpuscilam. To sobie postala
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak chciałam sprawdzić Wasze nastroje ;-) ja też nie mogę się doczekać.
Chyba muszę się ubrać jednak Czarek dzwonił, że musi mi coś pokazać i zaraz podjedzie. ja to mam ciężkie życie ;-)
 
Do góry