reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
nil a ja nie mam wyjscia, nawet sobie dwie takie wizytowe pizamki zafundowałam - tak w razie jakis gosci:-)
corin boze a wiesz ja o tym marze??? ubrac taka królewne i wio z wózeczkiem, ciekawa jestem czy wogóle sie powstrzymam zeby jej ciagle nie całowac i nie tulic:-)
 
oj ja też się nie moge doczekać.... tylko niech się za bardzo przed lipcem nie spieszy.... :)

ja tak sobie siedziałam wczoraj w parku i patrzyłam na ludzi a przede wzystkim chłopców w dość dużej rozpiętości wiekowej, ale kończącej się na jakiś 16 latach.... no i tak sobie myślałam, jak ten mój (nasz w zasadzie) Mateusz będzie wyglądał (abstrahując od zdrowia, bo to jest dla mnie najważniejsze), ale czy będzie grzeczny, czy będzie urwisem, jakie będzie miał zainteresowania, czy będzie indywidualistą, czy jak ten baran będzie się ubierał durnowato, jak Jego koledzy.... tak sobie pomyślałam, że gdyby był dziewczynką, to bym to spisała i kiedyś Jej dała, ale czy chłopaka będzie interesowało, jak mamusia myślała o Jego przyszłości, jak On jeszcze w brzuchu siedział..... ? nie wiem...
 
maqnio a no jak wizytowe to pewnie jak modelka wygladasz:-)
hihi ja do tej pory tak zawsze corcie obcalowuje ze moja mama mowi ze w koncu ja zjem:-D
balkan a ja tak sie zastanawiam czy w wieku od ok 3 czy 4 lat moj synus da sie przytulac i calowac bo przeciez obciach przy kolegach z przedszkola:-D dziewczynka to raczej sie da ale chlopiec
a co do wspomnien to jak sie urodzila moja corcia to kupilam takie pudeleczko spore ktore nazywam rozowym kuferkiem. Wkladam tam wszystko z corcia zwiazane tzn opaske ze szpitala, jej zdjecia usg, swieca, ubranko z chrztu, wszystkie urodzinowe swieczki, jakies zuzyte smoczki i wiele wiele innych rzeczy
tez nie wiem czy chlopiec cos takiego by chcial ale corcia juz to lubi ogladac
 
Ostatnia edycja:
kurcze zdrzemnełam sie godz a Wy tyle naklepałyscie, widze dyskysja nie zła
a ja powiem tyle rodziców i rodziny sie nie wybiera-niestety:-D bo cóż wiecej tu rzec
dziewczymy krwawia Wam dziąsła, bo mi tak i pomaga tylko szczotkowanie odpowiednia pastą chyba paradontax
 
Nil, ale jak dobrze czytam, to Twoja córeczka ma niecałe 3 lata, a ja raczej myślę o czasach, kiedy mój syn już będzie nieco starszy.... nawet nieco bardziej starszy.... :) ja sama po sobie wiem, że lubię wracać do pamiątek z mojego dzieciństwa.... mój mąż zresztą też ale On dziwak taki - uczuciowy... :)
 
Ja tez padłam. Zrobiłam obiad, Maciek przyszedł, zjedlismy i zasnełam. Jakos nieszczególnie się czułam przez te dwa ostatnie dni i jest efekt. Opryszczka mi wyskoczyła:wściekła/y:Jakaś dziwna. Bo oni nie swędziało ani nie piekło tylko wyskoczyły dwa guziołki.
 
Witajcie. Dzisiejszy dzień w rozjazdach już myślałam że mi pelcy odpadną od tej jazdy samochodem i stania w kolejkach w urządach.:wściekła/y: A najbardziej wkurza mnie to że jest taka zneczulica, nikt mnie nie przepuścił mimo tego że już mam pokaźny brzuszek, każdy jest tak obojętny, że brak słów :no: Dopiero taka urzędniczka wychodząc z pokoju poprosiła mnie abym z nią weszła.

Wczoraj mojej córeczki były imieniny kupiliśmy jej rybkę w kuli i taki zameczek. A ta rybka jest tak cwana że chowa się w zakamarki tego zameczku i cały czas się bawi :-) a Amelka zachwycona, i mówi mamo a wiesz że moja rybka mieszka w zamku??? :-D

Zmykam nadrobić zaległości
 
reklama
Do góry