reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Witajcie :-) dziś był piękny cieplutki słoneczny dzień. Byłam na zakupach, wylowiłam kilka pajacyków i wkońcu zdecydowałam się na rożek :-)

wisienko mam nadzieję że twoja babcia jeszcze zobaczy swoja prawnusię :tak: moja babcia też bardzo chciała zobaczyć moją maleńką i sie doczekała :-) także trzebabyć dobrej myśli kochana

Hanami witaj ponownie Kochana :-)

zuzu śliczne to łóżeczko :-)

dodi ja też biorę paracetamol jak coś już mnie mocno boli, ale nawet w szpitalu po cesarce dawali mi 500 mg, bo nie przenika do płodu ani do mleka matki, jest bezpieczny :tak: zdrówka kochana Ci życzę..

Jeszczę coś chciałam napisać ale zapomniałam :wściekła/y:
 
Wzięłam w końcu ten paracetamol bo już nie moglam wytrzymać, ale odgryzłam tak 3/4 tabletki i jest już lepiej, trochę przestało boleć i gorączka spadła..

Michasia niby rozumie, ale wiadomo, wszystkiego sama nie zrobi sobie..

oby już jutro było lepiej..bo nienawidze takiej bezradności..
 
Witam wieczornie!wskoczylam tylko na troche ,poradzic sie bo dzisiaj strasznie stwardnial mnie brzusio ,taki jakis mocno napiety i jakos dziwnie sie czuje i sie martwie ?czy to grozne?moze powinnam wiecej lezec i odpoczywac bo ja caly czas na nogach caly dzien praktycznie ,no niewiem poradzcie
 
Teska ja mam własnie to samo, tylko u mnie to jeszcze nerwy doszły. W krzyzu mnie zaczeło łupac. Czekam na pranie bo juz się wiruje i idę pod prysznic a potem nospa, może pomożw
 
reklama
Buziam Was ponownie wszystkie!

Właśnie wróciłam z mamą z zakupów, jem teraz kolacyjkę, strasznie zgłodniałam;)

Byłam u lekarza z tym moim językiem i mam jakiś stan zapalny, wyszły mi afty, pani doktor zapisała mi krople probiotyczne i tyle, powiedziała, że jak do piątku nie minie, to mam przyjechać i będziemy dalej myśleć co z tym zrobić. Na szczęście krew mi już z niego nie leci, ale jeszcze pobolewa.

Wisieńka, przykro mi z powodu babci…:( Rozumiem Cię, niby masz tutaj nas, ale w takich sytuacjach lepiej się do kogoś przytulić. Trzymaj się kochana:*

Gon1a, ja też raz mocno czuję ruchy, a innym razem ledwo ledwo.

Renia, ja czuję ból w kroczu, jak mały kopie w szyjkę, a skurcze nie wiem jak się
odczuwa.

Dodi, kuruj się, kurcze, co się dzieje z tymi choróbskami, niech to wszystko omija nas szerokim łukiem!

Corin, leżę i kwiczę z tego filmiku, cudne! :)

Pippi, ciesz się kochana, że Ci nic jeszcze nie leci, ja sobie poradzić nie mogę, tak mnie zalewa;)

Maqnio, dobrej nocy Słoneczko:*

Wydrussia, jak samopoczucie?
 
Do góry