reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Ja już uciekam do łóżeczka, miałam ciężki dzień.

Wszystkim mamusią i dzidziusią życzę słodkich senków :-)

a wszystkim mamusią z dolegliwościami różengo kalibru, życzę aby jutro były zdrowiutkie jak rybki :-)

Dobranoc;**
 
Wtdrussia, jak śpią, to rosną;) Miłoszek będzie później kilka dni odpoczywał po tych harcach, tak, jak Dawiduś teraz;)
 
Mailuj Pozdrowiłam dziękuję :)
Iwonuś dobranoc Kochana :**
Ja lecę pod prysznic i do łóżeczka :) jutro i w piątek mnie nie bedzie :( nie piszcie za dużo ;p jadę do rodziców na rocznice ślubu :) Buziolki w brzusinki :** Zdrówka dla każdej mamusi :) Wisieńko a Ty się nie łam tylko pisz jak coś Cie gryzie:* po to tu jesteśmy :**
Psocia to wtedy ja będę go budzić :D
 
mailuj nie wysilam sie z niczym zbytnio po prostu taki mój urok :-p póki nie boli niech sie spina za tydzien mam wizyte i spytam czy tak ma być ale z tego co pamietam przy synu tez tak miałam wiec luzzz:cool2:
 
wydrusiu smutno będzie bez Ciebie, ale życzę Ci udanej impreski i przede wszystkim abyś wypoczeła sobie, i poleniuszkowała z nóżkami wciągniętymi na kanapie :-) "...bo nie ma jak u mamy..." :-) buziaczki dla Ciebie trzymaj się kochana :-)
 
Mnie nawet na leżąco spina czasami tak mocno ze czuje za przeproszeniem ucisk w odbycie:eek: ale chwilke i puszcza .
Corin spytam z ciekawości bo dzis juz tu dziewczyny o tym pisały ...masz juz siare??? wylatuje coś?? bo u mnie nadal sucho a cyce mam jak wiadra:sorry2:
 
reklama
Do góry